Reklama

Reklama

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti

  • USA Batman v Superman: Dawn of Justice (více)
Trailer 1
USA, 2016, 151 min (Special Edition: 183 min)

Režie:

Zack Snyder

Předloha:

Jerry Siegel (komiks), Joe Shuster (komiks), Bob Kane (komiks) (více)

Kamera:

Larry Fong

Hrají:

Ben Affleck, Henry Cavill, Amy Adams, Jesse Eisenberg, Diane Lane, Laurence Fishburne, Jeremy Irons, Holly Hunter, Gal Gadot, Kevin Costner, Scoot McNairy (více)
(další profese)

V době, kdy svět řeší otázku, jakého hrdinu skutečně potřebuje, v obavách z naprosto nekontrolované moci téměř božského superhrdiny se střetává respektovaný a mocný ochránce spravedlnosti ve městě Gotham s nejuctívanějším spasitelem moderní doby ve městě Metropolis. A zatímco mezi sebou Batman a Superman válčí, rychle se vynořuje nová hrozba, která představuje pro celé lidstvo ještě větší nebezpečí než kdy v minulosti. (Freeman Ent.)

(více)

Diskuze

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Ištván87

Tak ona má Liga a SS úplně jiné problémy, než BvS. Pro mě je BvS skvělý film s pár nedostatky. JL a SS jsou průměr, či podprůměr...

Ištván87

Ištván87 (hodnocení, recenze)

Á, a už píšu blbosti. O SS a Lize nebo U SS a Ligy. Pěkně blbě jsem to spojil. 😁

Ištván87

Ištván87 (hodnocení, recenze)

Ratemus

U SS a Lize taky nikdo netvrdí, že to nikdo nepochopil. Ty žádnej přesah nemají a problém je s tím, že si nějak nedokázali poradit s tím, co je důležité a co ne. Takže mají spoustu materiálu a perfektní obsazení, ale stejně je z toho prd. 😁

na příspěvěk reagoval Nevka

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

Zek

Já tady někde tvrdím, že to nepochopil nikdo z vás? Kde jsem jmenovitě zmiňoval tebe? :)

na příspěvěk reagoval Zek

Zek

Zek (hodnocení, recenze)

woodsman

Žádný film není přesně podle komiksu nebo knihy. Jak ten film dopadne, za to může většinou režisér. To že se zrovna tobě líbí BvS a Snydera bereš jako nejlepšího režiséra je pouze tvůj názor, nic jiného.

woodsman

woodsman (hodnocení, recenze)

Zek

a preco by mal byt BvS presne do detailov ako v niakych komiksoch snyder tam dal proste svoj stil a skvelo funguje je fakt vtipne hladat chyby tam kde niesu nahodou tym ze to je 2 DCEU a od WBros boli poziadavky ze tam do toho filmu musi vela dat co aj je tak to perfektne natocil malo kdo by to dokazal 

na příspěvěk reagoval Zek

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

hrdygay

Ona se Martha dá nějakým způsobem vysvětlit, ale jde o to, že to je režisérsky a scénářem špatně podchycená scéna která na plátně (obrazovkách) funguje úplně jinak, než si tvůrci přáli...

Zek

Zek (hodnocení, recenze)

Helo

A já jsem nic nehrál nebo neviděl? Než začneš někoho soudit, tak se raději koukni na jeho profil. Hlavně bych chtěl vědět co přesně nikdo z nás na tom filmu nepochopil?

na příspěvěk reagoval woodsman, Helo

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

Ratemus , Zek

Ratemus: Ehm, co nepochopili na BvS se tu i všude jinde rozebíralo po premiéře, nechce se mi to tu znova vypisovat, nicméně těch věcí bylo (dle zdejšího rozruchu) dost. Co nepochopili na SS a JL nevim, tam jsem žádný takový výtky nezaznamenal... to jsou spíš jen čistě nic moc filmy.

 

Zek: Ne, pochopí ho ti, kdo jsou schopný se u komiksovýho filmu snažit aspoň trochu zamyslet. Já jsem ho pochopil a to jsem v životě nic od DC nečetl, těch pár znalostí, co mám, mám čistě z filmů, seriálů (spíš jen jednoho), Arkham her a nějakýho toho žvanění na diskuzích.

na příspěvěk reagoval Zek

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

woodsman

To já nejsem zhnuseny z jména to vůbec ne...jen se musím smát jak furt řešíš jak je BvS pro chápavé a kdo má výhradu tak to prostě nepochopil...to je jako by ti někdo říkal že jsi nepochopil většinu mcu protože se ti to nelíbí a jsi zaujatý...to je úplně to samé akorát to nikdo nedělá protože to je všem u prdele

na příspěvěk reagoval Helo

woodsman

woodsman (hodnocení, recenze)

Ratemus

ved v pohode nereaguj nato niekdo si to mozno rad precita kdo neni zaujaty ba priam zhnuseny uz len z mena snyder a bvs 

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

woodsman

Neotravuj s něčím co je už starý a nikoho to nezajímá...to že se film lidem nelíbí neznamená že jo nepochopili, na BvS není nic k náročnému přemýšlení...

na příspěvěk reagoval woodsman

movieband

movieband (hodnocení, recenze)

Ratemus

Mě jde i o to, že je to první vydání v ČR ;) Takhle mám jako první vydání Sémě zkázy (pevná), Pravou ruku zkázy (pevná), Červa dobyvatele (brož), Pražského upíra (brož), Temnou vábí (pevná), Divoký hon (pevná), Ztracenou armádu (brož) a Melouchy (brož). Všechny ve velice zachovalém stavu. Až na Melouchy, ty jsou trochu požváchané. Podivná místa jsou hlášená v dotisku? 

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

movieband

Mne chybí 5 6 a 7 v pevné, brož odmítám...naštěstí CC budou dělat dotisk....díky bohu o nic nepřijdu, mám všechny Pekelné knižnice... Hellboy je super

na příspěvěk reagoval movieband

movieband

movieband (hodnocení, recenze)

Ratemus

Tak Hellboy je srdcový, akorát sem dočetl Červa dobyvatele, který se mi nedávno podařil sehnat, sice v broži, ale mám ho, do sbírky mi chybí jako jeden z posledních dvou z té Mignolovi části, než se k němu přidal Fegredo. Teď už jen Podivná místa.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Související novinky

Superman: Legacy nabírá další herce

Superman: Legacy nabírá další herce

12.07.2023

Režisér James Gunn pokračuje v obsazování svého nadcházejícího snímku Superman: Legacy, v němž si hlavní role zahrají nedávno oznámení David Corenswet a Rachel Brosnahan. Ve filmu, jenž má sloužit… (více)

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze

24.03.2023

Režisér Zack Snyder plánuje pro svoji obří fanouškovskou základnu koncem dubna třídenní speciální událost, na které promítne svoji komiksovou trilogii Muž z oceli, Batman vs. Superman a Liga… (více)

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

04.11.2022

Studio Warner Bros. Discovery čerstvě oznamovalo čísla za třetí kvartál a podle očekávání to není žádná hitparáda. I proto se musel před investory poměrně rychle ujmout slova nový šéf společnosti… (více)

Reklama

Reklama