Spider-Man: Homecoming

• USA Spider-Man: Homecoming (více)
USA, 2017, 133 min

Režie:

Jon Watts

Předloha:

Stan Lee (komiks), Steve Ditko (komiks)

Diskuze

Blackhand47

Tak tohle je vážně divné... :D

Mohl se se ze Spíďou domluvit aby mu dělal volavku... Nj, ty supermuži. :)

Ještě že já mám svůj běžnej život tak jednoduše složitej... :D

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

Prometheus69

V komiksu jej nezabil, ale pouze na dlouhou dobu uspal a zakopal pod zem. Poté si vzal jeho kostým a ulovil Vermina, kterého Spidey nemohl dostat. Poté se Peter probudil a Kraven mu vrátil kostým s tím, že již dokázal že je lepší. Poté si vlezl do rakve a spáchal sebevraždu. Jak je ale u komiksů zvykem, tak jej jeho rodina o několik let později oživila.

Prostě taková hra na Babu, akorát že Babu má jen Kraven... :D

Takže, jeho záměrem je Spíďu zabít? :)

Nj, jenže Korector své cíle sbírá jako já anime Figurky .... to je přece něco úplně jiného. :D

Tím přece nikoho neohrožují... rozhodně né svět. Nevykrádají banky, nestřílí po nevinných lidech... nevyhazují věci do povětří atd... To podle mě nejsou ti Správný záporáci do filmu. :)

na příspěvěk reagoval Blackhand47

Prometheus69

Kraven je lovec, snaží se chytat a přemoct prostě je to jeho koníček...stejně jako Collector udělá vše aby měl něco ve sbírce....Kraven si prostě řekl že Spiderman bude jeho kořist jeho úlovek protože je mu vyrovnaným soupeřem je to pro něj inspirace

Shaman1135

Asi tak jako v Suicide Squad! Jen pár zmínek o Spíďovy... ale, hlavní téma budou padlí hrdinové. :)

Tam je mi upřímně jedno jakou bude mít Spiderman skin color... :D

Ratemus

Myslím ten styl... Lovec a jeho kořist... a típek co se houpe na lijánách... tedy chci říct, pavučinách. :D

já vlastně nikdy nepochopil, proč po něm Kraven vlastně jde? Copak si chce pavouka přicvaknout na zeď?

Nebo ho stáhnout z kůže a chlubit se Párkovým peřím?

Nechápu. .)

Shaman1135 (hodnocení, recenze)

alebo sa tvorcovia na Goblina úplne vykašlú a každý film proste Spydey dostane nového záporáka, ale to by pri možnostiach Spider-universe a dĺžke Hollandovej zmluvy bola škoda

Ratemus

tak stále to môže vyzerať tak, že Shocker/Mysterio/ prakticky skoro ktokoľvek, si budú robiť to svoje (ak sa nemýlim, oni boli hlavne lupiči) a Spidey im do toho bude "kecať" tak chytia amok a pôjdu po ňom a Osborn sa popritom môže hrať v Oscorpe so skúmavkami a vo filme to nemusia vôbec ukázať, možno len v potitulkovej scéne (ak ju neobetujú ďalšiemu Marvel filmu v poradí)

alebo sa bude Spidey moc obšmietať okolo Oscorpu, Osborna to naštve a najme si najväčšieho kriminálnika, ktorého v danej chvíli zoženie, čo môže byť Shocker/Mysterio/ prakticky skoro ktokoľvek, poprípade kľudne môže v Oscorpe vyrobiť nejakého záporaka (tu by sa možno zmenil origin) a poslať ho na pavúka, to by však bol až príliš veľký ťah na bránu a trochu by to pripomínalo "Thansov syndróm"

Shaman1135

snad kromě Osobrna nemá Spiderman moc protivníků kteří by terorizovali město...ale rozumim ti...hlavně at tam není plno těch padouchů, ještě by byl zajímavej napříkald Hydro man

na příspěvěk reagoval Shaman1135

Ratemus

Shocker, či Mysterio terorizujúci mesto a tajne najatí Osbornom na zničenie Spideyho, to by mohlo fungovať......na Carnagea treba Venoma, čo by zabilo tak jeden - dva filmy, s týmto tandemom dúfam prídu až po IW

Blackhand47

jo to je pravda,  tom případě to vidím na Mysteria, Vulture je jako padouch nezajímavej to b musel být například společně se Scorpionem nebo Jack O Lanternem ale koho bych fakt chtěl, je Shocker....myslim že Carnage jen tak nebude

na příspěvěk reagoval Shaman1135

Kincl

Kraven je skvělá naturální syrová postava, ono taky moc lidí nevěřilo že by po Jokerovi přišel Bane kterej byl za debila v BaR ale vyšlo to.....tak si myslim že by Kraven byl dobrej ale až tak ve dvojce...v jedničce bych dal Osborna, ale ne Goblina...hlavní padouch by byl Chameleon a na konci filmu by vyšlo najevo že pracoval pro Osborna.....Spidermana stejně uvidíme nesčetně krát takže si mysli že si každej přijde na své

na příspěvěk reagoval Blackhand47

Kincl (hodnocení, recenze)

Jo fanoušci komiksu z něj budou hotový, ale co ostatní? První díl musí zaujmout! Proč tam nedat Scorpiona, Mysteria nebo někoho dalšího, než tam dát lovce ? :D

Kincl

ak by sa príbeh odohrával po CW, tak Kraven by mi tam celkom pasoval. Uvidíme akú úlohu bude mať Spidey v občianskej vojne, ale kľudne môže  po nej nastať situácia, že mladý Parker hneď na začiatku svojej kariéry superhrdinu bude mať dilemu či  pokračovať alebo sa na to okamžite vykašlať, určite bude mať odporcov, bude mať fanúšikov (zaléži na ktorú stranu v CW sa postaví a akú bude mať úlohu) a samozrejme, či prejde registračný zákon a on bude pod drobnohľadom, alebo na úteku pred políciou (verím v možnosť č.2). K tomu samozrejme osobné  problémy, prvé lásky, šikana. Toto si priamo pýta osobnejšieho súpera a tam m Kraven skrátka skvele sedí. Žiadny maník čo chce ovládnuť mesto, len lovec, čo  pôjde Parkerovi pod kožu.

Samozrejme, stále je tu možnosť, že prvý film sa bude odohrávať ešte pred CW a tam by už Kraven nemusel tak dobre fungovať. Tu by som viac bral počiatky príbehu okolo starého Osborna a Chameleona ako jeho pravej ruky, vďaka čomu by mohol Kraven prísť na scénu v druhom  filme (ak sa nemylím tak Kraven a Chemeleon sú bratia, Chameleon môže kľudne pozvať Kravena na malý lov pavúkov)

Prometheus69

je úplná blbost aby si vymýšleli nějakého nového záporáka filmu..Spiderman jich má nejvíce z celého Marvelu a navíc je to opět reboot, řikali že chtějí někoho nového kdo ještě nebyl ale patří k jeho protivníkům a těch je pořád ještě dost...však to nemusí být vůbec ultimátní protivník...on jich SPiderman moc ultimátních nemá, snad jen Morluna a Carnage jinak nevim ale pořád ještě zbývá plno protivníků které jsme neviděli...Kravena by mohl hrát Manu Bennet

Spiker01

Ale veď to nie je oficiálny názov :D len označenie tu na CSFD, nakoľko toto je pôvodne link k Amazing SM 3, tak po oznámení prechodu pod Marvel CSFD zmenilo názov na "nepomenovany Spidey reboot" :D

Ratemus

taky mě napadlo že by se mohl v CW mihnout... ten Kraven. vzhledem k tématice. :)

Ale v tomhle asi nebude, přijde mi že Kraven je na ultimátního záporáka trochu málo.

to už spíš Morfiuse a přibrat i BLADE. :D

ale se týče toho záporáka... já to slyšel tak, že né.. kdo tam ještě nebyl. Ale, úplně nový vymyšlený záporák.

Nikdo známej tedy. :)

Kincl

četl jsem že chtějí někoho kdo ještě nebyl...v jednom článku se mluvilo o Kravenovi....jinak film má být o Petrovo začátcích a má řešit jeho klasické problémy na střední škole....napadlo jestli se to nebude odehrávat například před Civil war protože pokud tam už bude tak nějak zbehlý tak pochybuji že dva roky na to to bude pořád o začátcích jelikož film MCU jsou opravdu časově odlišné....čili se v nimch opravdu řiká že utok na NY byl ve 2012

Spiker01

Spiker01 (hodnocení, recenze)

Proč zase Untitled Spider-Man Reboot? Já už doufal, že to bude Spectacular Spider-man..já se jen modlím za to, aby to nebyl pouze Spider-man

na příspěvěk reagoval Prometheus69, Shaman1135

Kincl

Něco spešl... sázím na Misteria a Garnage... možné spojení? Kdo ví..

Hlavně né dalšího zmutovaného GEGONA! O.o

29.04.2022

Spider-Man: Bez domova boří žebříčky rekordů

Spider-Man: Bez domova boří žebříčky rekordů

17.12.2021

Pitt a Clooney opět pohromadě?

Pitt a Clooney opět pohromadě?

25.09.2021