Diskuze

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Ouwen

Asi mas na mysli neprehladny dynamicky strih.

Jednotka sice ma dynamicky strih, ale akcne sceny su prehladne.

Dvojka ma neprehladny strih. Behom bitky vôbec neviem kto koho kam a cim udrel.

na příspěvěk reagoval Ouwen, Martin741

Ouwen (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

co se tak staráš. i kdyby se mi to náhodou líbilo (na dvojku v akci nadávám kdyby něco) tak hlavně, že se to líbí mne. jo a PS: Jednička měla taky divoký střih :)

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

Ondrej1115

Ondrej1115 (hodnocení, recenze)

Najväčšia chyba je Megaton ale ešte väčšia je strih ak strihač to neposere tak bude to slušne ukončenie trilogie a vydim že aj kameraman je iný dufam že nie je alkoholik a že sa mu netrasu ruky :)

na příspěvěk reagoval Lefty86, Lacike, Martin741

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Najsmutnejsie bude, ze aj ked ten film bude sracka, tak zarobi 300 mega.

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

Furi

tiez si myslim, ze Taken 3 pojde do hajzlu, ani   sa na to netsim, rovnako ako na Mad Maxa 4 -ku s Tvrdyym.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Lefty86

Lefty86 (hodnocení, recenze)

ondrach

Hele a není to jedno?? To je uplně to samý jako kdyby jsi napsal že jednička byla zbytečná protože nevěříš že by mu unesli  v Paříži dceru. Prostě mu oddělaj ženu, poliši ho najdou u těla a maj ho za vraha a jdou po něm. Únosy se dějou, vraždy se dějou, falešný obvinění se dějou. Je to film, zábavní průmysl a mají vydělat a pobavit. To se daří protože vydělávaj a lidi to chtěj. mě se trailer líbí jako prase a těším se!!

ondrach (hodnocení, recenze)

Ouwen

"Konec dvojky more" - to jsem pochopil jako scénu s mořem na konci 2. dílu, proč najednou mluvíš o jiné scéně? Každopádně opravdu mi přijde jako ubohé, aby po něm šli další Albánci, vždyť to je opravdu nesmyslná zápletka :D Albánie už je Bryanem vystřílená skoro do mrtva, ne?

na příspěvěk reagoval Lefty86

ondrach (hodnocení, recenze)

Tak už podle traileru cítím velké zklamání. Husina se nedostavila, zdá se to přehnaně americké a vlastně celé zbytečné. Dvojka ještě byla opodstatněna pomstou, ale proč po Bryanovi půjdou teď? Tohle nebude povedený díl :(

na příspěvěk reagoval Ouwen

Horoma1

Horoma1 (hodnocení, recenze)

Bojím se, že půjde o rychlokvašku kvůli podojení známé značky.

Blackberry

Blackberry (hodnocení, recenze)

Tak ja som tiez hovoril nie nie nie, ked som to tu uvidel, ze to ide ... ale po traileri (a hlavne jeho zaveru - obrateny dialog ako z jednotky) , to teda chcem vidiet !