Diskuze

DEXTER099

Everly? Na to jsem taky zvědavej. Mrknu na to asi o víkendu. Soudě dle jošitčuněho hodnocení to nebude nic pro zakomplexovaný ťamany :-)

na příspěvěk reagoval DEXTER099

DEXTER099

DEXTER099 (hodnocení, recenze)

Jinak se dnes chystám na ten film se Salmou Hayek a mimo to mě dnes dostal film Men,women and child ,který aspiruje na mojí top 10 roku 2014

na příspěvěk reagoval Wacoslav1, Yoshitsune

JackBurda

JackBurda (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

S tou jedničkou souhlasim, ačkoli je to svižná a přehledná akce, taková megapecka to není, dvojka měla skoro až legrační akční scény ( finální souboj vypadal, jak kdyby hráli plácanou), ale ten nápad s odplatou byl dobrej a Neeson to táhnul, na trojku zaskočim hned, jak bude v našem zapadlém městečku uvedena do kina.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Co to zase melete? Nejdřív na to koukněte a pak vynášejte soudy! Netvrdím, že jsem naměkko, ale zase tak špatnej ten film není.

na příspěvěk reagoval Lacike

Ouwen

Mě přijde tak v 80% případů úplně mimo. Na druhou stranu možná takhle působím zase já na někoho jinýho.

na příspěvěk reagoval Ouwen