Diskuze

m.a.t.o.

Ale tých súbojov v Taken 2 zase až tak moc nebolo, snáď iba tri v celom filme a z toho dva až na konci. Zatiaľ čo v Kuriérovi ich bolo dosť a celkovo zabrali podstatne väčšiu časť akcie. Preto mi to v ňom vadilo omnoho viac. V Taken to bolo hlavne o prestrelkách a tie mi celkom vyhovovali.

na příspěvěk reagoval m.a.t.o., ywo666

sniper18

Ja zase rozdiel medzi Kurierom 3 a Taken 2 nevidim. Prestrelky sa este celkom dali, ale bitky boli v oboch filmoch sprznene najviac ako sa dalo. A co sa tyka zabavnosti, tak mne to neprislo vobec zabavne z toho dovodu ako si uviedol, ze jednotka bola maximalne seriozna, cize tie WTF momenty v dvojke mi uz prisli iba a iba hlupe a nie zabavne. Vlastne ked nad tym premyslam, tak jedina vec co sa mi skutocne na Taken 2 pacila a mozem ju pochvalit su uvodne titulky. Tie boli fantasticke :)

na příspěvěk reagoval sniper18

m.a.t.o.

Mne to aspoň prišlo vtipné. Už to nebola prvotriedna seriózna jednotka, ale ani táto zábavne hlúpa dvojka mi nevadila. Inak jasné, že Megaton sprzní všetko, na čo siahne, ale aj tak je rozdiel medzi rýchlou akciou, akú mal napríklad tretí Kuriér, ktorý sprznil neskutočne, ako skôr takou pomalšou akciou, kde ide väčšinou o pár výstrelov, akú mal zase Taken 2. Ale najlepšie by aj tak bolo, keby šiel konečne przniť niečo iné a nie tých pár dobrých akčných filmov, ktoré ešte vzniknú. Hneď by som ho poslal do Marvelu :).

na příspěvěk reagoval m.a.t.o., Martin741

sniper18

Dvojka bola fraska od chvile, ked Neeson smrtelne vazne zahlasil: "Hod granat, aby som vedel ako daleko sme od seba" A ano, tiez suhlasim s Martinom v tom, ze Megaton sprasi vsetko coho sa ujme.

na příspěvěk reagoval sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

Tak v tomto prípade mi už Megaton zase až tak neprekáža. Už v dvojke boli súboje, v ktorých je hrozný na úplne poslednom mieste, takže predpokladám, že trojka na tom bude podobne a tú pomalšiu akciu až tak moc neprzní. Skôr ma zaujíma, aký bude príbeh, aby z toho neurobili nejakú frašku, lebo už dvojka mala k nej dosť nakročené, ale ešte to celkom ustála.

na příspěvěk reagoval Martin741, m.a.t.o.

ywo666

Asi tak. Lebo v jednotke aj dvojke mal cca rovnako narocne stunty...v niecom mu pomohol strih, v niecom zaskocil dabler, ale v prvom filme bolo vidno, ze sa s ulohou zzil.

m.a.t.o.

Proste projekt ho nezaujíma, ale ponúkli mu také peniaze, že podpísal. A potom aj tak pristupoval k natáčaniu.

ywo666

Suhlas, pod to sa podpisujem. Neeson v dvojke posobil unavene, ale neviem ci tym, ze Taken 2 tocil ako posledny z troch filmov za sebou, alebo to bolo vekom. Lebo unavene neposobil iba v akcnych scenach, ale vyzeralo to tak, ze uz ani hrat sa mu nechcelo.

na příspěvěk reagoval ywo666

Yoshitsune

Pokiaľ viem jednotka bola trihaná v dvoch verziách. Do Ameriky šla pussy version a do EU drsnejšia, na úrovni US Rka. Aj keď u nás samozrejme 18+ nedostane skoro nič. Takže jednotka bola určite drsnejšia. Navyše dvojka mala strašný strih. Neeson vyzeral unavene a robil to nasilu. Príbeh bol len slabý odvar jednotky. A jeho schopnosť vždy sa teleportovať z auta prišla reálna asi len Mezenskej. Takže dvojku považujem za zbytočnú a slabú. Je to stále pozerateľný akčný film. Ale podpriemerný. A neverím, že Megáč ma na niečo viac. Plus Neeson je už zas o niečo starší a je jasné, že ho do filmu dostali len prehnané peniaze.

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

to nie... veď sa vedelo, že to bude PGčko... dvojka ponúkla mnohé... napríklad ženu opakujem ženu čo robí vodičák a driftuje v Istambule ako Ken Block....

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

ywo666

Tak co uz. Inak premiera je stanovena na 9. januara 2015, a to sa este nezacalo ani tocit. Cize vratane post-produkcie to vyzera tak, ze to budu musiet zosmolit dost narychlo :D Dalsia zaruka kvality :)

ywo666 (hodnocení, recenze)

Zase Megaton? Tak každý, kto bol v kine nech si dá facku, lebo to ide točiť, len a len kvôli komerčnému úspechu.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

No krasa, podla imdb je film uz v pred produkcii a rezirovat bude...chvila napatia...ano, ano, Megatrol! Takze dovidenia, priatelia.

na příspěvěk reagoval Ouwen