Star Wars Povstalci

USA, (2014–2018), 27 h 30 min (Minutáž: 22–44 min)

Hudba:

Kevin Kiner

Vanessa Marshall, Tim Curry, Freddie Prinze Jr., David Oyelowo, Steve Blum, Greg Ellis, Taylor Gray, Jason Isaacs, Billy Dee Williams, James Arnold Taylor (více)

Star Wars přichází na Disney Channel s novým animovaným seriálem vyprávějící příběh čtrnáctiletého pouličního zlodějíčka Ezry a posádky povstalců z lodi Stín, jenž neúnavně bojuje proti všepohlcujícímu Impériu sužující celou Galaxii.
Děj se odehrává mezi původními epizodami Pomsta Sithů a Novou nadějí, přesně 5 let před událostmi Nové naděje v době temna, kdy jsou rytíři Jedi rozprášeni a císař pomocí svých nemilosrdných stoupenců vládne tvrdou silou. (Disney Channel)

Diskuze

Merengues9

Já čekám KOTOR 3 nebo něco ve stylu The Force Unleashed, ale delší a lepší. Battlefront je hlavně mulťák, to mě moc nebere.

Hyger

Hyger (hodnocení, recenze)

Darth_AK , Merengues9

S tím problém nemám, píše dlouhé komentáře, ale ve Star Wars se vyzná lépe, než většina z nás. A na rozdíl od trotlů typu killduke nebo trollů jako Giga Puding umí argumentovat.

Ad Tarkin: Já to kupoval spíš kvůli Lucenovi, stejně jako v budoucnu Thrawna kvůli Zahnovi, jinak se o kánon podle Disneyho nezajímám.

Merengues9 (hodnocení, recenze)

Darth_AK

Tak druhý (respektive čtvrtý) díl má být více singl, tak kdo ví :-) Nicméně mě je to jedno, pokud hra nebude mít titulky tak si ten příběh stejně neužiji, takže mi stačí kvalitní multak.

Blackhand47

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

Darth_AK

Zatím nejlepší kanonická kniha mi přišel Dědic rytířů Jedi, tady jsem si Luka konečně oblíbil, ve filmech jsem jej nikdy nemusel. Z přeložených mi jinak chybí přečíst už jen Ztracené hvězdy a Před probuzením.

Merengues9

Teď jsem četl dvě ze starého kánonu a nemohu si stěžovat..Z nového je dobrý Úsvit rytířů Jedi, pokud je to teda kánon..asi ani ne. Teď jsem četl Učně temnoty, co navazuje na The Clone Wars, to mě docela bavilo, Eodeon říkal že Kenobi je docela dobrej..ale zatím je toho málo a kvalita je kolísavá, univerzium teprve vzniká.

Herně je to ještě horší, to máme jen ty Battlefronty, ach jo.

na příspěvěk reagoval Merengues9

Merengues9

Teď čtu Pohyblivý cíl a jsem skoro uraženej, to je kniha téměř pro děti..a to je teď plnohodnotnou výplní mezi epizodami V a VI a ještě se to honosí podtitulem "cesta k epizodě VII"..chce se mi blejt velebnosti.

na příspěvěk reagoval Merengues9, Blackhand47

Hyger

Hyger (hodnocení, recenze)

Merengues9

Postrádající širší zájem o další aspekty Star Wars, kde filmy jsou pouze jedním z dílů skládačky. Opovržlivě se vyjadřující k čemukoli, co nepatří do filmového Star Wars, stejně jako k lidem z oné sféry. Argumentující lžemi či polopravdami, následně přecházející k osobním útokům. Jeden z mnoha jemu podobných, se kterými jsem měl za ta léta čest.

na příspěvěk reagoval Darth_AK, Merengues9

Merengues9

To byla asi spíš nadnesená fráze-navíc tebe to nemusí urážet-ty už máš z EU za sebou Tarkina a nikterak se EU nebráníš. Killudke je úchyl na despecialized a nic jiného neuznává-v tomhle s Hygerem nesouhlasím :) killduke je spíš fanatik :D.

na příspěvěk reagoval Hyger

Blackhand47

Podle mě tak postupuje u všeho, spíš mu jde o to všem ukázat že on je nejchytřejší a oni jsou jen arogantní hovada :). Což je samozřejmě blbost :).

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

05.11.2023

Hayden Christensen se vrátí v hrané Ahsoce

Hayden Christensen se vrátí v hrané Ahsoce

24.10.2021

Studio Disney se naplno začalo soustředit na produkci nových hraných Star Wars seriálů, jež zatím alespoň u fanoušků sbírají daleko lepší ohlasy jak ty filmové. Po Mandalorianovi tak už letos o… (více)

Lucasfilm oznámil nový Star Wars seriál

Lucasfilm oznámil nový Star Wars seriál

14.07.2020

Streamovací služba Disney+ si objednala nový animovaný seriál od společnosti Lucasfilm. Novinka The Bad Batch bude vycházet z animovaných Klonových válek a bude vyprávět o titulní skupině klonových… (více)