Star Wars Povstalci

USA, (2014–2018), 27 h 30 min (Minutáž: 22–44 min)

Hudba:

Kevin Kiner

Vanessa Marshall, Tim Curry, Freddie Prinze Jr., David Oyelowo, Steve Blum, Greg Ellis, Taylor Gray, Jason Isaacs, Billy Dee Williams, James Arnold Taylor (více)

Star Wars přichází na Disney Channel s novým animovaným seriálem vyprávějící příběh čtrnáctiletého pouličního zlodějíčka Ezry a posádky povstalců z lodi Stín, jenž neúnavně bojuje proti všepohlcujícímu Impériu sužující celou Galaxii.
Děj se odehrává mezi původními epizodami Pomsta Sithů a Novou nadějí, přesně 5 let před událostmi Nové naděje v době temna, kdy jsou rytíři Jedi rozprášeni a císař pomocí svých nemilosrdných stoupenců vládne tvrdou silou. (Disney Channel)

Diskuze

Spoiler Spoiler Spoiler!
Mno, opět nadprůměrná epizoda, se zajímavým napojením na Sílu. Útok na Lothal se blíží a Maul..je mrtev. Nu asi takto - čekal jsem o něco delší souboj, spíš o dost delší - ano, dávalo ty smysl, ale když se takhle ty dva charaktery sešly, tak škoda toho nevyužít. Za mě moc pěkná epizoda, ale za mě - myslím si, že kdyby Maula zabil v TCW Sidious, tak by to pro něho bylo úctyhodnější a lepší. Ale to jenom za mě. Jinak skvělý je závěr s typickou "Force znělkou" to se mi opravdu líbilo - jen ten Obiho pohled, výkřik Bery: "Luke" a do toho ta hudba, to mělo grády. Je to paradox, ale asi se mi to líbilo nejvíce z celého dílu.

Torrs

Torrs (hodnocení, recenze)

Tak čo už ste videli Twin Suns?.. SPOILER SPOILER SPOILER, tak taký duel  som fakt nečakal,i keď dával zmysel.. myslím, že to bol celkom dôstojný koniec Maula a ten koniec :)

MiniMinion

MiniMinion (hodnocení, recenze)

Blackhand47

Já mam jen tu 1. Chtel jsem si koupit i tu druhou, ale pak jsem si řekl, že JESTLI se na to nekdy znovu podívám, tak to bude stejně on-line...

Blackhand47

Já nad tím přemýšlel, ale pak jsem si řekl, že bych se na to stejně nedíval :D Ale mám v plánu si koupit všech 5 sérií TCW na Amazonu..bohužel, cena je vysoká. 90 dolarů.

Blackhand47

Nikdo jinej tu kolem mě není :D. Sice jsem prequelista a vychvaluji TCW, ale to mi nebrání v tom uvádět vás ve zmatek a omyl promyšleným Force persuadem ;).

onomatozie (hodnocení, recenze)

Pravdu povediac sa mi ta epizoda vizualne pacila :) Neviem vsak, či to nebolo len tým, že som po dlhej dobe pozeral rebelov na telke :D

Helo

není - ten úchvatnej TIE defender byl stejně zničen, imperial stardestroyery šly do hnoje a vlastně..Nevím, ta epizoda mi nesedla.

na příspěvěk reagoval Helo

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

Ten díl s Mon Mothmou byl super! Spousta vesmírných soubojů a vizuálně nádherný roztavení těch Destroyerů!

Hyger

Hyger (hodnocení, recenze)

Darth_AK

Já to vážně beru, tohle dílo je paradoxně jediné, co mě z disney kánonu zajímá :D, jinak bych tuto diskuzi nesledoval.

Blackhand47

Takže je vlastně ten seriál plnej chyb :D.
I když po tom co celou první sérii všichni Ezru jmenovali Jabba the Hutt, tak už se nedívím ničemu. I když první série byla hodně infantilní, to jo.

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

onomatozie

To máš to samé, jako když nechtěli k začátku série pustit Ezru na leteckou akademii, protože by jej všichni poznali, ale na záchranu Kalluse v pohodě stačí a ještě si pochvaluje, jak jej nikdo nezná. :D

onomatozie (hodnocení, recenze)

Vedel by mi niekto vysvetlit preco prave v tejto epizode Erza nemal svetelny mec, alebo preco nebol Ezra schopny za pomoci Sily otvorit tie dvere, ktore sa pokusal otvorit Zebb? Znovu mam taky pocit, ze autori serialu zabudaju s akymi postavami maju docinenie ...

na příspěvěk reagoval Darth_AK, Blackhand47

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

Darth_AK

Ty růžové potvůrky byly mláďata těch tvorů, na které narazili Anakin a Ahsoka, když prolétali mlhovinou směrem zničit Malevolence.

Darth_AK (hodnocení, recenze)

No, tak velká škoda..opět jsme ztratili jednoho imperiála, kterýmu to trochu myslelo. Budeš postrádán :/. Takhle..co se týče vtipnosti - nic moc, já opravdu nesnáším vtipy droidů :D výjimkou byl K2-SO v Rogue One. A prosím vás, vysvětlete mi někdo, co znamenali ti růžoví šuldové co na konci obletovali A5? Je fakt že to byl jedinej hodně dobrej vtip, ale zajímalo by mě to, bylo to dost wtf. Jinak už se blíží závěrečné zúčtování, nemůžu se dočkat. Sice Maul už mi leze na nervy, ale snad na Tatooinu skončí a to v díle, který bude odpovídat tomu, co si zaslouží, tj. bude kvalitní. Poslední dobou tu máme spíš trend lepších dílů, tak ať to nepohnojí.

MiniMinion

MiniMinion (hodnocení, recenze)

Tenhle díl nebyl tak špatnej jak jsem čekal, opět lehkej nadprůměr 3. série.

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

05.11.2023

Hayden Christensen se vrátí v hrané Ahsoce

Hayden Christensen se vrátí v hrané Ahsoce

24.10.2021

Studio Disney se naplno začalo soustředit na produkci nových hraných Star Wars seriálů, jež zatím alespoň u fanoušků sbírají daleko lepší ohlasy jak ty filmové. Po Mandalorianovi tak už letos o… (více)

Lucasfilm oznámil nový Star Wars seriál

Lucasfilm oznámil nový Star Wars seriál

14.07.2020

Streamovací služba Disney+ si objednala nový animovaný seriál od společnosti Lucasfilm. Novinka The Bad Batch bude vycházet z animovaných Klonových válek a bude vyprávět o titulní skupině klonových… (více)