Star Wars Povstalci

USA, (2014–2018), 27 h 30 min (Minutáž: 22–44 min)

Hudba:

Kevin Kiner

Vanessa Marshall, Tim Curry, Freddie Prinze Jr., David Oyelowo, Steve Blum, Greg Ellis, Taylor Gray, Jason Isaacs, Billy Dee Williams, James Arnold Taylor (více)

Star Wars přichází na Disney Channel s novým animovaným seriálem vyprávějící příběh čtrnáctiletého pouličního zlodějíčka Ezry a posádky povstalců z lodi Stín, jenž neúnavně bojuje proti všepohlcujícímu Impériu sužující celou Galaxii.
Děj se odehrává mezi původními epizodami Pomsta Sithů a Novou nadějí, přesně 5 let před událostmi Nové naděje v době temna, kdy jsou rytíři Jedi rozprášeni a císař pomocí svých nemilosrdných stoupenců vládne tvrdou silou. (Disney Channel)

Diskuze

Uživatel Blackhand47 smazal svůj příspěvek.

Blackhand47

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

Spinosaurus

Když má někdo hodně peněz, tak si prostě dělá co chce. Když Disney koupil Star Wars, tak hned zrušil všechny knihy, hry apod. nechal jen filmy a seriál Clone Wars a hned si tak připravil prostor, aby mohl vydělávat dál.

na příspěvěk reagoval Tom_Lachtan, Spinosaurus

desann (hodnocení, recenze)

pozeram to so sestrou... skoda ze ona neznesie titulky a teda musim trpiet ten cesky dabing, nekvalitny 2.0 zvuk a byt diel pozadu :/ :D

..Lucas..

..Lucas.. (hodnocení, recenze)

Mně těch 20 minut stačí, vždycky se toho stihne dít docela dost :) a 1x05 se mi taky dost líbila

na příspěvěk reagoval simon84

S01E04: Rise of the Old Masters - pre mna za 5*

Objektivne, predchadzajuce epizody okrem prveho dvojdielu tak za 3* ale kedze cele detstvo som sa hral so svetelnymi mecmi nemozem dat serialu ktory znovuozivuje moj oblubeny svet a z ktoreho dycha atmosfera SW trilogii inak ako 5*

ale tento novy diel... objektivne a s kludnym svedomim si plny pocet hviezd urcite zasluzi. skoda ze jednotlive epizody netrvaju dlhsie :/

Tom_Lachtan

Tom_Lachtan (hodnocení, recenze)

prosím, prosím, ať tam není více Vadera, nebo to skončí jako u clone wars, ,kde byl Grievus minimálně v každém druhém dílu

desann (hodnocení, recenze)

ja len nechapem preco nemohli dat normalne toho vadera do tej prvej casti ale museli spätne urobit takyto "bonus".

Neuskodilo by keby do toho serialu aspon trosku zakomponovali postavy, nemuseli by sa priamo ucastnit deja, staci len aby boli napr spomenute alebo nejaka mini scenka, tak ako tento vader alebo ta scena s obi wanovym odkazom. Vtedy to prave dost nabera atmosfery z trilogie...

Uživatel desann smazal svůj příspěvek.

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

Torrs

Pár vteřin to bohužel nezachrání a přijde mi zvláštní, že už tak brzo vypouští vynechané scény.

jh666 (hodnocení, recenze)

Helo

Bude prostě někdo, kdo má nadání v Síle a vycvičili ho v používání Temné strany, ale není to Sith, podobně jako v Clone Wars Ventress nebo Opress

na příspěvěk reagoval Helo

Blackhand47

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

Helo

Inkvizitor je lovec Jediů, Vader to přeci nemohl všechno zvládnout sám. Třeba ve hře Force Unleashed, která je již mimo kanon mu pomáhal Starkiller, teď ho nahradili právě Inkvizitorem.

na příspěvěk reagoval Helo

Helo (hodnocení, recenze)

SPOILER Co je zač ten inkvizitor? Jakože chápu jeho výskyt v dobách, kdy bylo sithů spousta, ale tady je jen Vader a Palpatine, ne? Nebo to chápu blbě? Nebo to ještě nějak hodlaj vysvětlit? :D

na příspěvěk reagoval Blackhand47, jh666

M.a.t.t.

M.a.t.t. (hodnocení, recenze)

jh666

Ano, dychali z toho klasicke SW a celkovo to bolo super. Suhlas aj s Chopperom, je to zatial jedina postava ktora mi skor vadi, ale nic zasadne.

jh666 (hodnocení, recenze)

..Lucas..

Já taky se žádnou nemám problém (irituje mě jen Chopper), ale

SPOILER

nástup Inkvizitora stál fakt za to

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

05.11.2023

Hayden Christensen se vrátí v hrané Ahsoce

Hayden Christensen se vrátí v hrané Ahsoce

24.10.2021

Studio Disney se naplno začalo soustředit na produkci nových hraných Star Wars seriálů, jež zatím alespoň u fanoušků sbírají daleko lepší ohlasy jak ty filmové. Po Mandalorianovi tak už letos o… (více)

Lucasfilm oznámil nový Star Wars seriál

Lucasfilm oznámil nový Star Wars seriál

14.07.2020

Streamovací služba Disney+ si objednala nový animovaný seriál od společnosti Lucasfilm. Novinka The Bad Batch bude vycházet z animovaných Klonových válek a bude vyprávět o titulní skupině klonových… (více)