Zatímco se po Americe šíří virová pandemie, Wade Vogel (Arnold Schwarzenegger) pátrá po své dceři Maggie (Abigail Breslin), která utekla z domova. Když ji objeví na uzavřeném nemocničním oddělení, ihned ji odveze domů. Tady ale Maggie zažívá bolestnou proměnu v zombie. Wade je odhodlaný nevzdat se své milované dcery tak dlouho, jak to jen půjde, a odmítá ji vydat místní policii. Pomalu nastává čas, kdy bude muset vzít věci do vlastních rukou. (Bontonfilm)

Rodriguez

Netypická role u Arnolda u mě vzbudila očekávání na tenhle snímek. I trailer mě solidně navnadil, ale po shlédnutí musím uznat, že jsem dost zklamaný a stále tomu nemohu uvěřit :-( Nákazu, kousance, mrtvoly, zombie - tohle všechno beru! Ale....co měla znamenat tahle rodinná movie s Arniem v hlavní roli? Se tvůrci asi pos*rali ne?! A tak se ptám, proč má snímek 58%??? Až mě to někdo dokáže srozumitelně vysvětlit, rád změním svůj postoj k tomuto filmu. 15% ()

bourec

No,zrovna funkční film to neni.Arnieho mám rád,ale jeho kamenná tvář je vážně vhodná úplně do jinýho ranku filmů.Je jasný,že bejt v hlavní roli někdo s herectvím v krvi,ten film by šel určitě pro spoustu diváků nahoru.Jenže pak bych ho zase já neviděl.K tomuhle mě přilákal jenom rakušan.Komorní,pomalý,nudný..............!30%. ()

Streeper

Tohle se nepovedlo. Říkala jsem si, že spojení Arnolda a Abigail jako otce a dcery by mohlo zafungovat. Pravda je, že ty jejich emoce opravdu fungovali, ale Arnold jakoby tam skoro vůbec nebyl (měl by zůstat u akčních rolí, ty mu sednou) a Abigail jakoby úplně zapomněla jak se hraje, nevěřila jsem jí ani jediné gesto, slovo nebo slzu. Takže za mě opravdu velké zklamání a tenhle film už nikdy více. ()

cariada

Docela nuda, děj není špatný, ale moc se tam toho neděje. Jen sledujeme proměnu dcery v jakou si zombi a snahu otce ji za každou cenu nechat doma a udržet na živu. Arnold tu podává dobrý výkon, ale chtělo to víc akce, tohle bylo spíš drama než horor a to mě moc nebere. ()

Wormboy

Existencialna drama o dopade zombie nakazy na par ludi s Arniem v hlavnej ulohe??? Tak urciteeeee...ale ak by to chytil do ruky niekto iny a hral by tam niekto iny a niekto iny by to aj natocil, tak by z toho nieco mohlo byt :) ()

dr.fish

Dcerka se Arnoldovi mění v zombie, není cesty zpět, teď jen jak z toho ven se ctí. A to trvá celý film....55% ()

skrblik007

Nebudeme si nic nalhávat - scénář není žádný majstrštyk a ani režie nějak extra nevybočuje ze schématu "na jistotu". Herecké výkony jsou také nevýrazné, ale důstojné a postačující. V podstatě se jedná o obyčejné rodinné drama o vyrovnávání se s umíráním dítěte. Ale na druhou stranu Maggie má několik zásadních pozitiv, které tenhle festivalový snímek katapultují do nadprůměru. A to sice výbornou komorní atmosféru (Henry Hobson, respektive celý štáb udělal z nedostatku prachů ctnost) a zajímavý, pro mě osobně překvapivý konec. A ještě tomu všemu hraje do karet to, že miluju zombie tématiku (která se nám v posledních letech hojně diverzifikuje a štěpí na subžánry) a Arnolda. ()

Courtemanche

Od režiséra Hobsona rozhodně zajímavá práce, vytvářel silné detaily, těch jenom 56% poukazuje na takřka stojící děj. Film je depresivní, lehce nezávislý. Velmi dobrý Schwarci, podobné role by měl vyhledávat: ,,Caroline, the food is delicious.,, 3/5 ()

Mr.Ripley

Pro filmovou indie scénu mám velkou slabost a ve spojení se zombie žánrem vzniklo ojedinělé drama. Melancholické, depresivní, smutné. Maggie na plné čáře boduje svou beznadějnou atmosférou, minimalistickým hudebním podkresem a výborným snímáním kamery. Arnold ovšem překvapil ze všeho nejvíce a pravděpodobně podává svůj nejlepší herecký dramatický výkon za celou svojí kariéru (postava mu byla nejspíše psána přímo na tělo). Největším problémem je předvídatelnost, kterou se autorům i přes výše uvedená pozitiva, nepovede setřást od první minuty. ()

Doudis19

Samozřejmě, že předvidatelná nuda s minimem nápadů a jakýchkoli inovácí žánru. Arnold dobrý, jen větší problém než s cigaretou má stále s otřesným přízvukem :-). ()

Jizni Tlapa

Maggie (nejedná se o chlupatou příšerku) přináší úplně nový pohled na vážnou, neakční a místy netradičně uvolněnou polohu tvrďáckého Arnieho, který dokazuje, byť v obarveně kštici, že i tohle umí zahrát! Celé se to táhne v klidném tempíčku za doprovodu opravdu výjimečného soundtracku a jako divák si říkáte, kdy to Arnie, zombiek, holka, kluk a jiné potvory konečně rozbalí.. nerozbalí a to je škoda... a nebo taky ne... 70 % ()

Mrkvič

Skvělá myšlenka a docela ošklivé děvče. Arnoldovi odpustím mizerné hraní, když je dobrý film. Takže zde ne. Nuda a strašně promrhaná šance. ()

Johnny.ARN

Dlhé, nudné, nezáživné. Hralo sa to na rodinné vzťahy a emócie a zombíci tam boli len tak okrajovo. Nebavilo ma to proste, od začiatku do konca. 2 z 5 ()

PiLgRiM

Arnold by se měl vykašlat na svoje akční Comebacky a místo toho by se měl věnovat podobně komorně laděným snímkům. Konec konců, už na to má roky :) ()

rockwoman

Přijde mi zajímavý, když si herečtí akčňáci jako je Dolph, Sly nebo Arnie občas střihnou i nějakou tu roli otce. Maggie = nenáročná drama - pocitovka. Arnieho mám ráda, takže na něm svýma rockwomanskýma hvězdičkama určitě šetřit nebudu. ()

hroubek

Na režisérský debut hodně slušná práce. Henry Hobson natočil zajímavý film a ukázal, že i Arnold zvládne civilní polohu, když po něm nebude chtít, aby pronášel srdceryvné dialogy plné lásky a něhy, protože v jeho podání prostě nefungují, ať se Arnie snaží sebe víc. Film by se dal přirovnat k pomalejším epizodám z The Walking Dead, akorát bez trapného objevování se chodců a jejich následného rozsekání či zastřelení. Maggie se snaží o civilní pohled na nákazu a o tom jak se lidé vyrovnávají se ztrátou svých blízkých, než se promění. Samotná proměna není rychlá jako u ostatních filmů v tomto daném žánru, a díky tomu má Maggie výhodu, že má čas na to, aby se pokusila získat naše emoce. A vychází jí to tak na půl. Film má své tempo a atmosféru, ale doslova se vleče a ve své podstatě tam není nic co bychom před tím neviděli, krom civilního Arnolda. Abigail Breslin je poměrně fajn, ale je vidět, že má navíc. Arnie je tady v pohodě a neměl jsem s ním problém. Ve filmu chybí nějaký zvrat nebo scéna, která by film posunula někam výš a udělala z něho něco zapamatovatelného. Maggie není vůbec špatný a rozhodně jsem zvědavý s čím příjde režisér zas. ()

Starý Conan je pořád ve hře

Starý Conan je pořád ve hře

05.08.2014

Arnolda Schwarzeneggera brzy uvidíme v Postradatelných 3 a do konce roku se objeví i v zombie dramatu Maggie. Velký kariérní test ho nicméně čeká až příští léto, kdy do kin vtrhne Terminator: Genesis… (více)