Adonis Johnson nikdy nepoznal svého slavného otce, světového šampióna v těžké váze Apolla Creeda, který zemřel ještě před jeho narozením. Přesto však svůj původ nezapře a box má v krvi, takže ho to stále tahá do Philadelphie, města, kde se odehrál legendární souboj Apollo Creed vs. Rocky Balboa. Adonis Rockyho vyhledá a požádá ho, aby se stal jeho trenérem. Rocky zpočátku odmítá, protože ring je pro něho už jen minulost, ale postupně v Adonisovi objevuje sílu a odhodlání jeho otce Apolla, bývalého rivala a blízkého přítele. A tak nakonec souhlasí, že se mladého boxera ujme, i když sám bojuje s o mnoho nebezpečnějším soupeřem. Adonis je pod Rockyho vedením na nejlepší cestě získat svůj vlastní titul, ale má kromě talentu i srdce pravého bojovníka? (Forum Film CZ)

Diskuze

Ellmariachi

Ellmariachi (hodnocení, recenze)

Lacike , m.a.t.o.

Pamatuju si ze v nějakém časopise probírala anketa o nejlepšího boxera historie. A v top 3 možná že i druhý misto byl: Rocky Balboa. Takže pojem Rocky má furt velkou silu a ne ze ne.

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

ywo666

Ja viem, ze powerstar ma nulovu, ale predstav si taku americku cernossku rodinku pred kinom. Vidia plagat na Spetre a na Creeda. No co si asi vyberu? :)

ywo666 (hodnocení, recenze)

m.a.t.o.

Čo ja viem. Černochov je teraz vo filmoch požehnane a Jordan nie je medzi nimi práve super hviezda. To, že je v hlavnej úlohe podľa mňa až tak nezavážilo (pokiaľ nepodal super výkon). Ako meno je to nula.

na příspěvěk reagoval m.a.t.o.

Lacike

Ja ti neviem. Kricat nanho mozu, lenze trzby netaha zopar fandov, ale miliony ludi. A hlavne miliony mladych ludi, ktori uz pomaly ani nevedia kto je Stallone. Bez cernosskej podpory by podla mna regulerny Rocky 7 utrzil 40 mega celkovo a nie za prvy vikend.

na příspěvěk reagoval ywo666, Ellmariachi

Butch (hodnocení, recenze)

17.12. to mělo bejt ve většině zemí. Ale když producentům došlo, že je to stejně se SW, tak to stáhli.

Lacike

Nebol by som si taky isty tym, ze tie trzby su hlavne zásluhou Slya v ulohe Rockyho. Cernoch v hl. ulohe urobi svoje :))

na příspěvěk reagoval Lacike

Butch (hodnocení, recenze)

čekání na úspěch v usa je nesmysl. 70% lidí tady chodí do kina na filmy, který znaj podle názvu. Z názvu Creed jim nedojde, že jde o Rockyho. Tak jako tak, to tady vydělá minimum.

Butch (hodnocení, recenze)

Tak na forum film cz je stále datum 17.12. Ale teplické Premiere Cinemas už to posunuli na 31.12. Tomu věřim víc. Jde jim jen o to, aby to nebylo ve stejnej den se star wars.

Lacike (hodnocení, recenze)

Podla mna cakali na to aky to bude mat uspech v USA.

Behom kratkej doby sa nasi distributori vytiehnu s nejakym terminom.

Lefty86

Lefty86 (hodnocení, recenze)

tvl ono to má fakt 2h 13m ?? proč už to ty mrdky nevpustí u nás do kin??

na příspěvěk reagoval ywo666

Lacike (hodnocení, recenze)

Ovela vyssie trzby ake mal posledny Rocky. Pecka. O Slya ako Rockyho je stale evidentny zaujem. A ak bol rozpocet filmu 35 mega, tak ho pokryju trzby z USA a zvysok sveta tiez prihodi slusne prachy.

Snad to nakopne pripravy dalsieho Ramba.

na příspěvěk reagoval m.a.t.o.

ywo666 (hodnocení, recenze)

Uff to vyzerá na kasový úspech v aký nedúfal asi nikto. Dúfam, že to nakopne projekty ako Expendales 4 a Rambo 5.

hdraf

hdraf (hodnocení, recenze)

Nevěřím vlastním očím!!! 42.600.000 USD za první víkend!!!!!!!!!!!

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Prvy den v USA (streda) - 6 milionov. Minimalne tych 85 mega z USA to urcite da, pri kladnych ohlasoch si myslim, ze ani 100 nie je nerealne cislo. Takze Slyovi ten filozoficko-boxersky comeback vysiel.

Ellmariachi

Ellmariachi (hodnocení, recenze)

Jako vynikajici anglictinar, vas prosim a ptam se. Jsou nejake ohlasy z ameriky? Myslim divaci ne kritici.

na příspěvěk reagoval Lacike

Seriálové rebooty na cestě

Seriálové rebooty na cestě

16.04.2023

Bezstarostná jízda dostane moderní reboot

Bezstarostná jízda dostane moderní reboot

02.12.2022

Tak o tohle si asi žádný z diváků neříkal. Legendární americký snímek Bezstarostná jízda herce a debutujícího režiséra Dennise Hoppera z roku 1969 má dostat novodobý reboot. Konsorcium vlastníků práv… (více)

Rocky se dočká dalšího spin-offu

Rocky se dočká dalšího spin-offu

29.07.2022

Boxerská franšíza kolem Rockyho se rozroste. Po Creedovi se totiž vlastního filmu oficiálně dočká také Rockyho nemesis Drago. Scénář ke snímku od studia MGM chystá Robert Lawton (Crave), který mimo… (více)

Trojka Creeda našla záporáka

Trojka Creeda našla záporáka

03.06.2021

O třetím Creedovi jsme doteď věděli pouze to, že se před kameru vrátí Michael B. Jordan, který si zároveň poprvé v životě stoupne i za ni na pozici režiséra, ale že se naopak už do série nevrátí jeho… (více)