Vítejte v Dillfordu, kde před třemi dny bylo vše mírumilovné a klidné jako obvykle: upíři byli na vrcholu sociálního pořádku, zombie byly na dně a lidé byli mezi nimi. Ale tato křehká rovnováha byla rozdrásána, když do Dillfordu dorazila mimozemská apokalypsa a ukončila všechnu harmonii. Nyní jsou všichni proti všem – sání krve, pojídání mozků, boj o život – a všichni utíkají od mimozemšťanů. Je na třech teenagerech (každý z jedné rasy), aby se spojili, zjistili, jak se zbavit mimozemšťanů, a pokusili se znovunastolit pořádek tohoto „normálního" městečka. (noelcoward73)

Frajer42

Překombinovaná teen komedie, které sice nelze upřít originalitu (kde jinde najdete pohromadě upíry, zombíky a emzáky), ale celkem padá na žalostném obsazení a po většinu času neskutečně nudí. Párkrát se zasmát lze, ale prasknutí bránice opravdu nelze očekávat. Celé to nakonec dospělo k celkem pěknému závěru. Ujíždíte-li si na béčkových komediích s hororovým nádechem, tak vás má snímek potenciál zabavit. V ostatních případech bych sáhl po něčem jiném. Viděno v rámci Filmové výzvy 2017. Film mi vybrala uživatelka gegina31. ()

Streeper

Tak tohle se vážně nepovedlo. Chápu, že to bylo dělané zřejmě jako parodie, a ty já opravdu nemám ráda. U tohoto filmu jsem se vůbec nezasmála, příběh nebyl ničím originální, jediné, co se mi na tom všem líbilo byl svět ve kterém žili normální lidé, zombie a upíři dohromady, vlastně film poukazuje na to, jak je důležité se spojit i s těmi, kteří nám připadají odlišní, ale jinak je to šílená blbost! ()

Dexter1

Nie až tak márny pokus. V malom mestečku žijú bok po boku ľudia, upíri a zombieci. Umelá mierumilovnosť sa naruší vo chvíli keď prídu mimozemšťania. V podstate splnený sen každého geeka sa rozpadáva na nevyužitom potenciále. Vtípky mohli byť viac istrejšie gore viac a celkovo by sa znieslo viac nekorektnosti. Priemerná teen comedy o posmrtnej láske s pár naozaj vtipnými scénami. ()

Stanislaus

Hříčky přírody jsou učebnicovým příkladem toho, když se vcelku originální námět během natáčení promění v neuvěřitelnou ptákovinu, která je místy totálně mimo, a to v tom špatném slova smyslu. Svět, v němž vedle sebe žijou na hromádce lidé, upíři a zombie, přičemž se musí najednou vyrovnávat s invazí emzáků, zní zároveň skvěle i šíleně, a je opravdu škoda, že samotné zpracování postrádá na větší dávce humoru, napětí či hororu. Chvílemi mi to svou atmosférou a námětem lehce připomínalo Apokalypsu v Hollywoodu a Strašpytlíka. Řádně peprný slovník a několik relativně vtipných scén (zejména se zombíky) to bohužel ve výsledku z podprůměru nevytáhly. ()

metal.storm

Za mňa bez váhania plný počet. Plnohodnotná vtipná komédia, s pravým akčným nádychom a zaujímavo vykreslenými postavami. Klasické klišé zakomponované schopne a nevinne. Film som si teda užila od začiatku do konca, a udržal ma v bdelosti. Veľké plus tu rozhodne bol Braun a ZOMBIE. Osobne zrovna týchto nemŕtvych nevyhľadávam, ale keď už, tak toto bolo presne to, čo očakávam. Ďalšie plus za to rodinkárstvo a pazvuky na konci, atď. Bolo ich tak či tak veľa. ()

• Dej filmu sa odohráva v Dillforde, fiktívnom meste v Ohiu. (Da_reba)
  • Scenár k filmu sa v roku 2010 objavil na "Čiernom zozname", čo je zoznam najlepších scenárov, ktoré neboli spracované do filmovej podoby. (Da_reba)