Mega Shark vs. Mecha Shark

• USA Mega Shark vs. Mecha Shark

Remorkér táhnoucí za sebou obrovskou ledovou kru vplul do přístavu v egyptské Alexandrii, ale kra se náhle rozlomí a ze spánku probudí děsivou kreaturu. Megažralok se okamžitě pustí do práce a začne tyranizovat plavidla v širokém okolí. Některé země kvůli němu uzavřou své přístavy a zakáží rybolov, což negativně ovlivní světovou ekonomiku. Spojené národy jednají o vyvinutí zbraně, schopné žraloka zničit. Je zkonstruován prototyp obrovské ponorky ve tvaru žraloka, kterou spustí na vodu v Pearl Harbor. Megažralok je lokalizován a po neúspěšných soubojích dojde až na pobřeží Sydney k poslední bitvě, která rozhodne nejen o osudu města, ale i celého lidstva, protože žraločí ponorky jsou posledními prostředky, které mohou  Megažraloka zastavit. (TV Barrandov)

JohnMiller odpad!

Viem že sa pri filmoch u megažraloka opakujem ale... Toto je úplne najhoršia časť. Asylum nemá núdzu o nekvalitných ale zato zábavných scenáristov. Po smrti posledného megažraloka nastal na zemi mier. Už nehrozí ďalšie nebezpečenstvo. Avšak vláda USA ako inak nenechá nič na náhodu a tak zostrojí ponorku ktorá vyzerá ako žralok a má v sebe zabudovaný počítač ako KITT s Knight Rider. Náhoda na seba nenechá dlho čakať. Do Egypta pripláva loď s ľadovcom v ktorej sa skrýva zamrznutý megažralok. Vyslobodí sa a začne zabíjať. Jediný kto ho môže zastaviť je Mecha shark a Jaffa Teal´c so Star Gate. Ide o veľmi lacní a hlúpy kúsok, dokonca aj vtedy keď si človek uvedomí že ide o asylum. Interiéry poskladané s krabíc mi dali riadne zabrať ale aj tak jedno musím uznať. Monštrum vyzeralo náhodou veľmi dobre.. Takéto dobré CGI som u tejto nízkorozpočtovej filmovej spoločnosti hádam ešte nevidel. ()

castor odpad!

Když je něco u podobných projektů mega, tak je to zaručeně průšvih. Odstavte mozek, začínáme. Žraloci lákají. Už desítky let. Baví nás, tipujeme, zda tu prsatou slečnu překousne nebo se jí pouze otře o konečky prstů. Neexistující scénář se tentokrát snaží pomocí nezajímavých postav vyprávět cosi o děsivém žralokovi, kterému se postaví prototyp obrovské ponorky ve tvaru žraloka. Megabitva je na spadnutí. Prošlá digitální nuda v prášku přichází... ()

vesper001 odpad!

Rozvášněný monstržralok by si jednou za uherský rok taky rád zadováděl, a tak hupky dupky valí k protinožcům. Laskaví lidé mu sestrojí mechanickou hračku, aby se cestou zabavil, protože jinak z nudy rozbíjí, na co přijde. Tento film doporučuje jedenáct z deseti lékařů. Má klinicky ověřené sedativní účinky – sedněte si k němu, a budete spinkat jako budulínci. ()

Lateef odpad!

Pokud jsem dal předchozímu dílu rating STUNZ2, tak tohle musí mít minimálně STUNZ100 ! Tohle už fakt není možný! Na začátku Mega shark svým ocasem vyrazí jednu loď z vody, která se změní v letadlo na letecké lince Port of Alexandria - Rachefova pyramida, wtfffffff??? Děj nekomentuji, jinak bych dnes nepřetržitě zvracel, mechanický žralok na robotických pásech - větší vymaštěnost jsem snad neviděl, néé, pozor, néé, jdou na mě zvratky, bože už to začíná, uuuuubléééé... ()

Marceloo

Svet začne ohrozovať obrovský žralok, ktorý je nezastavitelný a spôsobuje obrovské množstvo úmrtí. Armáda USA sa rozhodne pre boj oproti nemu, a tak postavia obrovského ocelového žraloka. Ten ale nepracuje tak ako by chceli a tak ho musia prerobiť. Ozajstný žralok medzi tým zabíja ďalšie nevinné obete. Keď sa ocelový žralok opäť vráti, systém, ktorý ho ovláda sa vymkne spod kontroly a ocelový žralok sa rozhodne zaútočiť na Sydney, pri ktorom sa nachádza aj ozajstný žralok. - Zaujímavé, ako môže takúto hlúposť niekto vymyslieť. Veď už tí editori a všetci ludia, ktorí na tom filme pracujú musia vedieť, že je to absolútna blbosť. Otrasné herecké výkony, otrasné efekty a otrasný scénár. Najviac ma iritovali tie zábery zo základne, kde sa dvaja rozprávali a vojaci za nimi sa pozerali na tabulky a grafy. Bolo to nehorázne amatérske. Katastrofa bola aj to, ako žralok zničil dve lode a v zábere boli vojaci medzi trubkami a zhora na nich liali vodu. A pri zábere, v ktorom žralok vyhodí loď z vody a kým doletí a spadne na pyramídu sa stihne premeniť na UFO som takmer plakal. ()

• Hneď na začiatku, pri úvodných titulkoch, je letecký pohľad na Alexandriu v Egypte. V skutočnosti je to však San Francisco. Medzi budovami si je možné všimnúť štadión AT&T Park a mrakodrap Transamerická pyramída. (beso74)
  • Hoci sa dej filmu odohráva v Austrálii, všetky autá jazdia po zlej strane. V Austrálii sa totiž jazdí vľavo. (beso74)