Francie,
2016, 6 h 56 min
(Minutáž: 52 min)
Kamera:
Marc FalchierHudba:
Alexandre FortuitHrají:
Sagamore Stévenin, Clément Manuel, Anne Caillon, Mathilde Lebrequier, Marie Béraud, Franck Monsigny, Fabrice Colson, Alexia Barlier, David Kammenos (více)Epizody(8)
-
Double peine, 1ère partie (S04E01)
-
Double peine, 2ème partie (S04E02)
-
Asphyxie (S04E03)
-
Dernière danse (S04E04)
-
Loin des yeux (S04E05)
-
Le Poids du silence (S04E06)
-
Faux Semblants (S04E07)
-
Parabellum (S04E08)
Hrají
Sagamore Stévenin
Nejlepší seriály:
The New Look (2024) (seriál)
Falco - příběh poldy (2013) (seriál)
Stíny smrti (2013) (seriál)
Clément Manuel
Nejlepší seriály:
Public Enemy (2016) (seriál)
Falco - příběh poldy (2013) (seriál)
Stíny smrti (2013) (seriál)
Anne Caillon
Francie
Nejlepší seriály:
Městečko Haven (2010) (seriál)
Falco - příběh poldy (2013) (seriál)
Jeff a Leo (2004) (seriál)
Mathilde Lebrequier
Nejlepší seriály:
Caïn (2012) (seriál)
Le Voyageur (2019) (seriál)
Falco - příběh poldy (2013) (seriál)
Marie Béraud
Francie
Nejlepší seriály:
Falco - příběh poldy (2013) (seriál)
Profil zločinu (2009) (seriál)
Paradise kemp (2006) (seriál)
Franck Monsigny
Nejlepší seriály:
Le Bureau des Légendes (2015) (seriál)
Falco - příběh poldy (2013) (seriál)
Kriminálka Paříž (2005) (seriál)
Fabrice Colson
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Falco - příběh poldy (2013) (seriál)
Alexia Barlier
Francie
Nejlepší seriály:
Hvozd (2017) (seriál)
Falco - příběh poldy (2013) (seriál)
Vraždy podle Agathy Christie (2009) (seriál)
David Kammenos
Francie
Nejlepší seriály:
The New Look (2024) (seriál)
Falco - příběh poldy (2013) (seriál)
Profil zločinu (2009) (seriál)
Corrado Invernizzi
Itálie
Nejlepší seriály:
Génius (2017) (seriál)
Pán času (2005) (seriál)
Zvláštní jednotka (2009) (seriál)
Michèle Garcia
Nejlepší seriály:
Falco - příběh poldy (2013) (seriál)
Cordierovi, soudce a policajt (1992) (seriál)
Žena v taláru (1999) (seriál)
Lilly-Fleur Pointeaux
Nejlepší seriály:
Versailles (2015) (seriál)
Legenda (2014) (seriál)
Falco - příběh poldy (2013) (seriál)
Marie Lenoir
Nejlepší seriály:
Velmi tajná služba (2015) (seriál)
Falco - příběh poldy (2013) (seriál)
Komisař Moulin (1976) (seriál)
Anne Sila
Nejlepší seriály:
Falco - příběh poldy (2013) (seriál)
Cyrielle Debreuil
Nejlepší seriály:
Cizinka (2014) (seriál)
Zone Blanche (2017) (seriál)
Balthazar (2018) (seriál)
Marie Guillard
Francie
Nejlepší seriály:
Falco - příběh poldy (2013) (seriál)
No Limit (2012) (seriál)
Stíny smrti (2013) (seriál)
Fatima Adoum
Nejlepší seriály:
Jack Ryan (2018) (seriál)
Únos letadla (2023) (seriál)
Legenda (2014) (seriál)
Emmanuel Bonami
Nejlepší seriály:
Falco - příběh poldy (2013) (seriál)
Maman a tort (2018) (seriál)
Kriminálka Montpellier (2016) (seriál)
Laurent Claret
Nejlepší seriály:
Osudná jiskra (2019) (seriál)
Falco - příběh poldy (2013) (seriál)
Profil zločinu (2009) (seriál)
Grégory Givernaud
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka (2009) (seriál)
Falco - příběh poldy (2013) (seriál)
Nicolas Le Floch (2008) (seriál)