Reklama

Reklama

VOD (1)

K Jasonu Stathamovi, Dolphu Lundgrenovi, Randymu Coutureovi a Sylvesteru Stallonemu, kteří se znovu setkávají v roli týmu elitních žoldáků, se poprvé připojují Curtis "50 Cent" Jackson, Megan Fox, Tony Jaa, Iko Uwais, Jacob Scipio, Levy Tran a Andy Garcia. Vyzbrojeni všemi zbraněmi, které se jim dostanou do rukou, a schopnostmi je použít, jsou Expendables poslední obrannou linií světa a týmem, který je povolán, když jsou všechny ostatní možnosti mimo hru. Noví členové týmu s novými styly a taktikami však dají „čerstvé krvi“ zcela nový význam. (Vertical Entertainment)

(více)

Diskuze

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Dobrý a kvalitní záporák, nejenže definuje samotný film, ale zároveň dává motivaci hrdinovi aby ho zastavil, což vede k tomu že divák pak vrní blahem.

na příspěvěk reagoval Lacike

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Lacike

Jako Iko a Tony fajn, umějí se prát, ale to už dneska umí skoro každý herec, který ve volném čase provozuje nějaké bojové umění. A ti kteří nic v tomhle směru nedělají, tak od toho je tady choreograf, který z nich udělá mlátičku. Ale bůhví jakou roli budou zde mít a kolik prostoru budou zde mít, protože viz https://www.csfd.cz/film/811903-snake-eyes-g-i-joe-origins/recenze/ JÁ: Jé on je tam Iko, tak to je skvělý skvělý. JÁ téhož dne: Jé to je sračka. Nevim možná jen mně to příjde, ale tahle série se tak nějak propadá dolů, nebo tak něco. Víš jak: Hrdina bez dobrého záporáka, neni dobrý hrdina.

na příspěvěk reagoval Lacike

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

byť tedy musím Scipiovi, připsat určité plusové body za jeho výkon ve třetích Mizerech. Kde se slušně pral, ale i tak ta minimální zkušenost, neni úplně to ono. 

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Se mi líbí, jak čtvrtý Wick vyžral všechny dobrý herce a to jak v rovině herecké, tak i v rovině bitkařské. Takže tvůrci se zde museli uchýlit k hercům jako je 50 Cent a Megan Fox, což sou herci typu drát do oka. A pak Levy Tran, Jacob Scipio a Sheila Shah, což sou v podstatě neznámi herci, jejichž herecká zkušenost je minimální a nebo podprůměrná, jelikož v těch pár filmech co hráli, hráli většinou postavy, které neměli moc dlouhé, složité a náročné dialogy. Když už, tak trojka aspoň měla nějaké známé "herce" kteří v té době byli in mezi omladinou. 

na příspěvěk reagoval Lacike

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Shakers

já myslel že to má bejt o akčních hrdinech apod a né o nějaké megan fox. ta neudělala za celou kariéru nic akčního...

na příspěvěk reagoval SeBig, Lacike

SeBig

SeBig (hodnocení, recenze)

Shakers

ten plakát je velmi nice, Lundgrenova silueta připomíná Mathiase Huese a silueta nejspíš 50 centa? Připomíná Vinga Rhymese lol. 

rollman1

rollman1 (hodnocení, recenze)

Shakers

Jo, na Jaa jsem zapomněl úplně. No to bude pecka. Nečekám Raid nebo Headshot, ale kurňa, ta akce musí být prvotřídní.

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Ja sa najviac tesim, ze si to Jason pekne natvrdo rozda s Tonym a Ikom.

na příspěvěk reagoval SeBig

Shakers

Shakers (hodnocení, recenze)

rollman1

Od tychto si aj ja slubujem velku show ale dufam ze sa predvedie aj Tony Jaa a stare paky ako Dolph a Randy, ked uz tam Sly moc nebude.

na příspěvěk reagoval rollman1

alienemo

alienemo (hodnocení, recenze)

rollman1

Presne. Dúfam, že to bude lepšie než Statham vs. Adkins v dvojke. Tam som si tiež robil nádeje. V konečnom dôsledku to nebolo zlé, ale ani nič extra.

rollman1

rollman1 (hodnocení, recenze)

Já se nejvíc těším na Ika vs Statham. Ti dva se fyzicky umí předvést a věřím, že jejich souboj bude parádní. Nesmí to akorát zmrvit střihač, abychom z toho něco měli. Iko je fakt borec a byla by škoda, kdybych nevěděl čí je noha a čí ruka :D

na příspěvěk reagoval alienemo, Shakers

Související novinky

Zlaté maliny slupnul hororový Medvídek Pú

Zlaté maliny slupnul hororový Medvídek Pú

09.03.2024

Den před předáváním slavných Oscarů tradičně probíhá vyhlášení cen, které si hollywoodské celebrity často za rámeček nedávají. Řeč je samozřejmě o Zlatých malinách (Razzies), které posměšně oceňují… (více)

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

22.01.2024

V pondělí 22. ledna 2024, den před vyhlašováním nominací na Ceny Akademie, byly oznámeny nominace na nechvalně známé anticeny Golden Raspberry Awards, které každoročně vyzdvihují spíše ty nelichotivé… (více)

Statham, Stallone a Ayer chystají společný projekt

Statham, Stallone a Ayer chystají společný projekt

01.11.2023

Rýsuje se nám zde nová dlouholetá spolupráce na poli akčních filmů? Populární britský herec Jason Statham si údajně natolik užil natáčení nového snímku v režii Davida Ayera (Sebevražedný oddíl,… (více)

Krásné Vánoce a PF 2023

Krásné Vánoce a PF 2023

24.12.2022

Tak dobrý filmový rok jako 2022 jsme tu dlouho neměli. “Dokonalé blockbustery” Top Gun: Maverick a Avatar: The Way of Water vrátily do kin davy diváků a náročnější obecenstvo zaplesalo u Elvise,… (více)

Reklama

Reklama