K Jasonu Stathamovi, Dolphu Lundgrenovi, Randymu Coutureovi a Sylvesteru Stallonemu, kteří se znovu setkávají v roli týmu elitních žoldáků, se poprvé připojují Curtis "50 Cent" Jackson, Megan Fox, Tony Jaa, Iko Uwais, Jacob Scipio, Levy Tran a Andy Garcia. Vyzbrojeni všemi zbraněmi, které se jim dostanou do rukou, a schopnostmi je použít, jsou Expendables poslední obrannou linií světa a týmem, který je povolán, když jsou všechny ostatní možnosti mimo hru. Noví členové týmu s novými styly a taktikami však dají „čerstvé krvi“ zcela nový význam. (Vertical Entertainment)

Diskuze

Wacoslav1

ono to mělo nějakou premiéru, vid. a PŘIŠLI JEN DVA DIVÁCI!!!! Kritici to zadupávají a já chci, aby ten film propadl. i když Gepardieu je dobrej herec.

Ouwen

To jako fakt? Na to bych se podíval! Jo sleduju to, je to prodaný všechno. To mi bylo jasný od chvíle kdy přidělili MS ve fotbale Kataru, tak jsem si říkal, že kromě naditých peněženek šejků za tím nemůže být žádný rozumný důvod :-)

na příspěvěk reagoval Ouwen, Yoshitsune

Wacoslav1

koukej, nevím jak moc sleduješ fočus. ted tam je nějaká korupce a ten šéf té fify je zmrd a podobně. a USA natočilo film, kde je to dobrák a podobně.

tak tomu říkám debilismus a odpornost. instelletar 2

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Wacoslav1

Wacoslav1

nedokázal jsi to nijak rozumně vyargumentovat a nebo nějak rozumně vysvětlit, jenom si utekl, takhle to děláš vždycky když ti hoří prdel

Wacoslav1

ty srabe jeden že tě hanba nefackuje

Wacoslav1 (hodnocení, komentáře)
Pane bože a zase v tom někdo bude hledat Nolana :-) No jasně za vším je Nolan, Nolan je bůh, Nolanovi není rovno.... Všechny zásadní filmy má na svědomí kdo???? Nolan přeci to je jasný! Tvl já nemůžu :-)

Nic osobního proti Nolanovi. Jenom se mi zdá kapku přeceněnej a je docela komický jak ho lidi se vším spojují a všude ho vzývají. Pro mě lehce nadprůměrný režisér. Nic víc, ale já zapomněl, že ten kdo ho nemá v topce a neklaní se mu u nohou, tak je to hned pozér :-)

Wacoslav1

tak to fakt nejsem. neobjímám stromy a nedělám sudy po trávě, ale k přírodě a zvířatům vztah mám. a radši bych viděl film, kde by zvířata zabíjela lidi a vyhladila tuhle planetu, kterou my kurvíme. to by byl filmeček :)))) ale to nikdo neudělá.

Ouwen

Tak patos je dneska všudypřítomnej, takže normální to asi svým způsobem je :-) Jde o to jestli ty seš to ochotnej akceptovat :-)))

Wacoslav1

to s tou poslední větou, to uznávám, super argument.

ale ten dialog jsem ti právě napsal. napiš mi, jestli ti to přijde normální ze slov těch kreténů :)

Ouwen

Já už si to po pravdě moc nepamatuji :-) Viděl jsem to v kině v listopadu a od tý doby už ne, ale asi mi to tak hrozný nepřišlo když jsem dal 4* :-) Jo a, že jsem normální? To jsem přeci nikdy netvrdil :-)))))

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Takže jako obvykle výkřik do tmy... Chcete si přečíst pořádný sračky? Pozvěte si do diskuze medvídka mývala!

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Ouwen

Takových klišé... To máš těžký. Dneska je klišé skoro všechno. Kdybych to takhle bral, tak můžu rovnou všemu napálit odpad a nazdar :-)))

Wacoslav1

To nechápu, co se ti líbí na scénáři o tom, že když MY ničíme planetu, tak ONA za to může, je to svině, co bere náš domov. Takže osídlíme další planetu, kterou zničíme?!

Trošku se zamysli nad tím filmem. Proto je to sračka, takovejch klišé a takovejch odpornejch keců, já chtěl blejt. A ten happyend mne rozbil, to už nešlo. To jsem se musel smát přes celej pokoj.

"Nastup do lodě!!"

"Nene, musím získat data, budu hrdina."

Hej ne, fakt sorry, to ne.

Wacoslav1

ježiš ty tak keceš, že tě huba nebolí u Mad Maxe: Fury Road si vyřvával že Nolana nesnášíš a že stojí za hovno, ty vole ty fakt už nevíš co vykládáš co ? ubožáku

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Ze to pises prave ty, ked o kope filmov, ktore maju vysoke hodotenie a tebe sa nepacili si napisal, ze su nepochopitelne nadhodnotene :)

Ouwen

Mě se Interstelar docela líbil a to si na Nolana nepotrpím. Našel bych tu tucet víc nadhodnocených sraček, ale dobře dostal si mě do úzkých :-) máš pravdu i já pálím odpady filmům v červený barvě, ale prostě Exp 3 není sračka :-)

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Ouwen

Wacoslav1

instelletar je sračka, má to retardovanej scénář a získává to oscary, prosím tě, ty sám co nadáváš na hodnocení a podobně, nevytahuj takové argumenty :)))

Zlaté maliny slupnul hororový Medvídek Pú

Zlaté maliny slupnul hororový Medvídek Pú

09.03.2024

Den před předáváním slavných Oscarů tradičně probíhá vyhlášení cen, které si hollywoodské celebrity často za rámeček nedávají. Řeč je samozřejmě o Zlatých malinách (Razzies), které posměšně oceňují… (více)

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny