K Jasonu Stathamovi, Dolphu Lundgrenovi, Randymu Coutureovi a Sylvesteru Stallonemu, kteří se znovu setkávají v roli týmu elitních žoldáků, se poprvé připojují Curtis "50 Cent" Jackson, Megan Fox, Tony Jaa, Iko Uwais, Jacob Scipio, Levy Tran a Andy Garcia. Vyzbrojeni všemi zbraněmi, které se jim dostanou do rukou, a schopnostmi je použít, jsou Expendables poslední obrannou linií světa a týmem, který je povolán, když jsou všechny ostatní možnosti mimo hru. Noví členové týmu s novými styly a taktikami však dají „čerstvé krvi“ zcela nový význam. (Vertical Entertainment)

Diskuze

m.a.t.o.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Tak uplne naj ultra zaporak by bol sadelnik svaty Stefan. Ten je ale asi nerealny. Ja by som si prial Rocka. A na konci by ho nezlozil Stallone ale isli by viaceri proti samému Rockovi. To by bolo realnejsie. Ale ani Neeson nie je zly napad. Staci mu ponuknut zodpovedajuci dolarovy sek a nebude mat problem :)

na příspěvěk reagoval SeBig, Wacoslav1

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Anarvin

Konečně někdo, kdo má v USA rozum, fakt. Už to ten konec chtělo, nebo to posrou do úplnosti.

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Hogan toho nakecá :-))) Já se bez Rocka obejdu. Stejně by to bylo sci-fi kdyby si ho Stallone na konci vzal do bitky a sejmul ho. Rock evidentně nemá čas. můj momentální favorit je Neeson, ale to asi taky není moc reálný. Spíš zbožný přání.

na příspěvěk reagoval m.a.t.o.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

tak to nakonec Dwayne Johnson co by hlavní ultimátní ultra záporák nakonec nestihne, ale to bylo keců jak že se objeví v jedničce, jak že se má objevit ve dvojce, ve trojce se určitě objeví a že v té čtyřce nakonec stoprocentně bude, no a prosím objeví se v cestě na tajuplný ostrov dvě

ywo666 (hodnocení, recenze)

Tak aspoň to vyzerá, že sa projektom počíta. Hulk Hogan ako hlavný záporák by musel byť vtip. Hlavne ak chcú vážnejší film.

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Já musím říct, že nejlepší je furt jednička. Pro mě mají ty díly stejnou kvalitu, v jakým pořadí byly natočený. 1, 2, 3. Na dvojce mě sere, že je taková hnusně šedivá. I východní evropa může bejt hezká, když je léto, ne?:) I když oceňuju, jak kucí z Nu IMage nenápadně začlenili svoje studio do děje a udělali z něj výcvikový centrum pro špióny.

Lacike

Škoda, že nespadnul. To by se mi páčilo, ale stejně mi to přišlo jak, kdyby ho tam Sly poslal záměrně na smrt, ale bohužel se vyšplhal :-(((

ywo666 , m.a.t.o.

V úvodní akci bylo pár parádních sekvencí (Jet Li a pánvičky, Statham co kosí protivníky velkým dělem, vrtulník sundanej motorkou atd) finále na letišti je taky fajn, ale byla to taková pohodovka dostali to totálně zadarmo za 5 minut bylo po všem) Pro mě je best scéna finále trojky, to bylo opravdu akční peklo proti celý armádě a zařvat tam ještě některej z těch mladých homoušů, tak bych byl na vrcholu blaha.

m.a.t.o.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

ywo666

U mna je to podobne ako u Waca. Uvodna akcia super, finále take nasilu. Jedine co sa mi na tom finále pacilo bol suboj JCVD vs. Stallone a Arnie vs. Smart. A Chuck uz ani v posledných seriach Walkera nejak nevyuzival round kick, cize vyzadovat ho od neho v 70-ke by bolo asi nad jeho sily.

ywo666 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Práve úvodná akcia mi prišla na silu. Až potom sa film rozbehol. Ako nie že by to bola úplná nuda. Ale herci pôsobili akože sú tam z povinnosti. Zato akcia na letisku ma bavila oveľa viac. Pre mňa spokojné finále. Len Chuck mohol dať legendárny round house kick. To fakt dojebali. Jeden round house kick a ešte by som ho aj spomalil a zopakoval v zábere.

na příspěvěk reagoval m.a.t.o., Wacoslav1

Lacike (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Uvodna akcia je dobra. Takisto sa mi pacili niektore vtipy a aj ja rodeny kverulant som sa zasmial.

A nakoniec som tomu dal 3*. Viac odo mna nechci. ;-)

Lacike

Prostě si hvězdy dali akci zahláškovali si o serióznost tu nešlo a uznej aspoň, že úvodní akce ve dvojce je bombastická. Uznávám, že to finále na letišti je jenom na efekt.

Lacike (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

To ze som mnou v nazore na dvojku nesuhlasis neznamena, ze nemame obidvaja pravdu.

Tie dva diely su dost rozdielne. Tebe ten parodicky pristup dvojky sadol. Mne zase sadla viac vazne pojata jednotka.

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Každopádně kvalitativní rozdíl mezi Skin Trade a Exp 3 jsem vyjádřil posunem prvního jmenovaného mezi své oblíbené filmy na úkor druhého jmenovaného, takže tak trochu jsem dal Lacovi za pravdu :-) I když nesouhlasím z jeho názorem na Exp 2 pro mě pořád nejoblíbenější díl.

ywo666

No doufejme. Nakonec trojka až takovej komerční průser nebyl, úspěch taky ne, ale na druhou stranu nevidím důvod proč nepokračovat a poučit se při tom ze svých chyb.

Zlaté maliny slupnul hororový Medvídek Pú

Zlaté maliny slupnul hororový Medvídek Pú

09.03.2024

Den před předáváním slavných Oscarů tradičně probíhá vyhlášení cen, které si hollywoodské celebrity často za rámeček nedávají. Řeč je samozřejmě o Zlatých malinách (Razzies), které posměšně oceňují… (více)

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny