Diskuze

Lacike

To zase ne. Odpadů jsem dal hodně pětihvězdami spíš šetřím. Já bych za sebe řekl, že 3* jsou moje nejčastější hodnocení.

Lacike

šak jsem dal 3* co chceš to je nadprůměrný hodnocení :-) Leon není špatnej film, ale Reno se mi víc líbil v Brutální Nikitě.

na příspěvěk reagoval Lacike

Lacike

Čekal jsem to :-) Když já tyhle filmy co se tě snaží dojmout za každou cenu bytostně nesnáším. To si radši pustím nějakou zábavnou sračku od Uweho Bolla nebo něco podobnýho. Nasrat na vkus :-)))

na příspěvěk reagoval Lacike

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

pochybuji že mi Bluťas odpoví, a když mi odpoví, tak nebude mít šajn o čem to mluví . Já myslel že to víš, když se tady tím oháníš. :D

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Nejhorší je, že takhle rozebírají filmy jen takový ty filmový šprti. V životě jsem nepotkal filmaře-praktika, kterej by mlel tyhle učený kraviny:)

m.a.t.o.

Tak já nevím mě v tý hlavě furt něco šrotuje. už když jdu z kina tak si ten potencionální koment rozmýšlím v hlavě. Mě to děsně baví. Někdy mám pocit, že jsem se narodil proto abych komentoval filmy :-)

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Skor som to myslel tak, ze nie vzdy to viem spravne sformulovat. Samozrejme, ze by som vedel vypisat klady a zapory v odrazkach, ale tak nechem vyzerat ako hotentot :)) Proste nemam spisovatelske crevo a ked uz pisem komentar, tak musi mat aj nejaku formu a obsah.

m.a.t.o.

Mno podle mě nejde ani ta o to aby to bylo smysluplný. Hlavně by to mělo vystihovat tvoje pocity z filmu. Obyčejný pohled obyčejného diváka. Proto nesnáším ty chytrý hlubokomyslný komentáře lidí jako Bluntman, Matty, Shadwel a další já nepotřebuji mít do šroubku rozebranou psychologii postav to jaký má vliv chování postavy A na postavu B a jaký to má celkový dopad na vývoj postavy C atd chci prostě jednoduchej srozumitelnej pohled filmovýho fanouška ne Odbornou a intelektuální explozi který normální člověk neporozumí.

na příspěvěk reagoval m.a.t.o., vegetol.mp

Lacike

Však jo takhle by se k tomu mělo přistupovat. Hele já se snažím držet to v nějakých rozumných mantinelech, taky chci aby mi počet komentů přibýval, takže na slohy si nepotrpím, ale občas holt ustřelím a to mám pocit, že jsem u Exp 3 nenapsal zdaleka všechno co jsem chtěl :-)

na příspěvěk reagoval m.a.t.o., Lacike

Bob Odenkirk znovu v akci

Bob Odenkirk znovu v akci

25.06.2024

Během covidové pandemie se mnoho úspěšných filmů neobjevilo. Každý zářez, který účetním filmových studií přinesl alespoň nějaké dolary, měl cenu zlata. I proto se rázem po premiéře akčního filmu… (více)

Další Jurský svět natočí David Leitch

Další Jurský svět natočí David Leitch