Fíla

Víš, komu jsi ukradl auto a zabil psa?! Teď po Tobě půjde a dostane Tě. Je konec. Nic s tím nejde udělat. Ještě, že film nebyl delší, jelikož se ke konci začala vytrácet jiskra. Jinak slušný akční film, se střelbou na každém rohu i za každým rohem. Nedivím se, jak moc je film chválen. Tvrďák Reeves ničí a devastuje elegantně a hraje si na kočku a myš. ()

Jigy

Atmosféra je celkem temná a ponurá, hudba a příběh jedou taky svižně. Ale jinak film ničím nepřekvapí. Keanu přijde o psa, všechny pobije a když už jsou všichni mrtví, tak se nasere znova pobije i ty, co ještě mrtví nejsou. V rámci žánru to patří k mírnému nadprůměru. ()

berusche

Za geniální nápad se vždycky zvedne hodnocení, protože přijít s něčím zajímavým, co divák nezná jak svý boty, pokud na ty filmy brejlí pořád, je hrozně náročné. Navíc jak se zdá Keenu a Willem jsou prostě fajnšmekři v tom, jak někoho rychle a zdatně odstranit. Možná bych ocenila, aby v obsahu nebyl takový spoiler, protože když nevíte, co můžete čekat, překvapení je nakonec daleko zajímavější. Ovšem do plných to nevidím, závěrečná bitka mě trochu zklamala. Děj se pořád natahoval, a já moc nechtěla, aby byl konec, chtěla jsem vědět o tomhle světě mafie víc. A akční scény dotažené v naprostý haluz mě fakt bavily. Takže když už čekáte grandiózní akční finále, úplně se jej nedočkáte. ()

ilemas

Prostoduchá střílečka na kterou se sice pěkně kouká,ale po skončení film pouštím z hlavy. Tyhle pubertální akčňáky už nemusím. Mám pocit, že film jsem už před dvěma lety hodnotil a napsal podobný komentář. ()

Juto

,,John Wick" je neúprosný, pulzujúci thriller, ktorý má veľa podobností s klasikou Liama ​​Neesona ,,Taken" , aj keď s jednoduchšou dejovou líniou. Toto je druh oklieštenej filmovej tvorby, ktorá je celá o intenzite a dynamike. 7,5/10 ()

zbyshek

Tak tohle byl odvaz! Rýl šit mén. John Wick jako mistr světa amuleta kosí ruský killaz jeden po druhém jako by hrál Call of Duty na amatéra. Já mu tohle žral, přeborník v dávání headshotů a ochránce zvířat mi zpříjemnil den. Akce tu bylo požehnaně, bylo moc vidět, že celý koncept bojových scén dělali odborníci na slovo vzaté. I když byly jednotlivé scény dost monotónní a stále se opakující, zas tolik to nevadilo. Suverénní Keanu to prostě v sobě má. Příběh rozhodně neoplývá rozmanitostí, ale svůj účel splnil. Samozřejmě tam jsou nějaké mouchy, ale to se prostě v takových filmech, chce nechce, stává.A tak logičnost a zřejmě retardovaní nepřátelé nejsou překvapením. Přesto 80%. ()

HappySmile

Zdá se mi, že se tady tvůrci chtěli držet osvědčeného schématu typu 96 hodin, kde jde hlavní hrdina tvrdě po těch, co ho nějakým způsobem nakrkli, a zbavuje se svižně jednoho padoucha po druhém. Tady to sice rychle odsýpá, problém však je, že to tak nějak působí úplně prázdně, protože celá tahle akční honička nemá nějakým silný hnací motor, který by hlavnímu hrdinovi divák uvěřil (haf). ()

ProNotor

Zprvu jsem očekával romanťárnu s nějakou akční zápletkou, posléze se z toho vyklubala jen akční slátanina, kde nesmrtelný a neprůstřelný Keanu půl filmu krvácí z prdele, jak mu jí všichni nakopávají a stejně po třech dnech krvácení nechcípne. A nevěřím ničemu, co krvácí tři dny a neumře. Super, že každého střelí do kebule, že je profi zabiják, ale pro mě strašně nudné a předvídatelné. Slabší trojka! ()

kaposlav

Trošku sa povznesiem nad typickými črtami amerického akčného filmu a to veľa mŕtvych, zbytočne výbuchy a nadprirodzený hlavný hrdina, a udelím 3*. ()

Chen

"Ušmudlané", potemnělé, stylové a dobře obsazené, ale přesto tomu něco chybělo. Drajv, který by mě usadil. Velmi mi to připomínalo Odplatu, která je ale pro mě ještě o stupínek výše. ()

Figu

Pro člověka velká klika, když nenasere Johna Wicka!!! Tak tenhle "šprým-rým" nejvíc vystihuje podstatu kousku s elitním zabijákem! Keanu jde na věc zcela jednoduše, bum prásk jedna dvě do palice, poté si objedná "večeři" (mluvený slova v heslech - supr nápad!) a jde dál na věc. Úžasný!!! Co víc si může fanoušek akčního filmu přát!?! Reeves má poslední dobou supr formu a jeho novinky, i když né vždy doceněný, mě baví a užívám si je. Role Wicka jen jeho fazónu završuje. Navíc velice povedenej soundtrak. A jak to už u Figáče bývá, přihlíží ke všem faktům okolo dění filmu, který si užil s nejlepším kamarádem Ellmariachim - tímto ho zdravím a který společně nastartovali parádní hrou sqashe, kde vypotili krev, dál tímhle akčňákem, u kterýho sežrali delikatesní pizzu a v neposlední řadě to završili vyhecováným špílem v Lize mistrů.... Tak to mluví za vše! 5 baculatých zatučněných hvězd a zasloužených 95% ()

Giggo

Velmi milé překvapení. Film jsem si pouštěl bez jakéhokoliv očekávání a dostal jsem pěknou akčňárnu s "nezničitelným hrdinou" ve stylu 80let a troškou humoru z Pulp Fiction, rozhodně povedenej kousek. ()

Lischai

Chtěl bych, aby ve všech Bondovkách místo Jamese Bonda byl John Wick. Taky nosí hezké sako, používá automatické pušky a jezdí cool autem, ale má lepší hlášky a sympatičtější mafiánské kamarády. John Wick je trochu Eastern Promises a trochu bad-ass střílečka s lehce humornými tóny a takovou tou klukovskou představou organizovaného zločinu jako cool místa plného sympatických drsňáků a sexy odstřelovaček. Každopádně pro mě to fungovalo, byla to kondenzovaná esence zábavy - pokud jako zábavu označíte sekvence, kde někdo vystřílí půlku diskotéky. ()

Martin741

Keanu Reeves to ma v Blbowoode /teda pardon, chcel som napisat v Hollywoode/ tazke : na to, aby sa dostal k blbowoodskemu velkorozpoctovemu vyplachu /teda pardon, ja som sa preriekol a samozrejme som chcel napisat super inteligentnemu hollywoodskemu velkofilmu, ktory poskytne hlboky intelektualny zazitok plny skrytej symboliky, artovych inotajov a hlboko filozofickeho podtextu a az perfekcionistickeho umeleckeho stvarnenia bizarnosti zivota v nekonecnych kontrastoch jeho krasy a obludnosti/ a la Transformers alebo X men, ma spatne meno : novinari s nim odmietaju rozhovory a on sam je komplikovana povaha, ktorej sa reziseri skor boja nez by samotneho Ryvsa chceli do filmu. A tak sa musi cinit sam : dva predosle filmy 47 Roninu a Man of Tai Chi dieru do sveta nespravili a od kultoveho Matrixu a Nebezpecne Rychlosti uz ubehol nejeden piatok. Teraz Kinu Ryvs zohnal akusi rezisersku lamu menom Chad Stahelski /fakt mi to meno hovori uplne hovno, nekecam/ no a z hercov mu slubili ucast len Willem Dafoe /Posledni Pokuseni Krista, Mississippi Burning/, Daniel Bernhardt /Krvavy Sport 2, Perfect Target/, ktory uz tiez peknych par rokov sedi doma na prdeli a ma hovno na praci no a este John Leguizamo /Land of the Dead, Konzultant, Obhajce/. Ryvsovi kyvla na spolupracu aj Adrianne Palicki /serial Lovci Duchu z 2005 roku/. Zvysok hercov mi znamy nie je. Pribeh - pomsta za faunu je len umelina az strach a nema co ponuknut, skuseny divak sa skoro zacne nudit. Keby scenarista napisal, ze je to pomsta za to, ze ho byvali kolegovia /gangstri, mafia, najomni vrahovia atd atd/ odpisali a maju ho za ciel zlikvidovat, siel by som s hodnotenim hned nahor. Aby som ale len nekritizoval tak su tu dobre akcne sceny a kul temny styl. Takze pane Ryvsi, kult to nie je, ale som rad, ze sa Vam zacalo darit a u mna len 69 % ()

Wiikii

Trochu mě to připomínalo ty akčňáky z osmdesátých a devadesátých, kdy tento žánr byl na vrcholu. A právě John Wick je jako by jejich mladší brácha. .. Jinak z pohledu thrilleru je to slabý odvar, ale jako akčňák je to naopak slušnej odvaz. .... HODNOCENÍ: 70% (4*) ()

rakovnik

Jeden z řady "revenge" thrillerů, ale se sympatickým zabijákem (to moc nejde k sobě, že? :-) a zajímavým pohledem do podsvětí, včetně hotelového zázemí. Po dojemném úvodu nenudící zajímavá akce, jen s velmi omezeným počtem wtf momentů. Drsná zábava. ()

Jonash87

Takovýhle akčňáky jsou třeba. Skvělý rozjezd, od 30. minuty tempo nepoleví, Reeves se do role hodí naprosto dokonale. Oceňuju hudební doprovod a takové ty malé detaily, jako jsou přebíjení během přestřelky, její choreo či že Reeves je též zranitelný. Film samotný asi spíš na 4*, ale v rámci žánru musím dát plný počet. ()

carlos 2010

Ide o ďalší z revenge thrillerov s hercom, ktorý má zenit už takmer za sebou (L. Neeson, K. Costner,...) tak sa rozhodol, že natočí akčňák. Aj keď to malo rôzne slabiny (všetci zloduchovia vždy čakajú, kým vystrelí John Wick...), tie sa vyskytujú aj v iných filmoch. Ale za najväčšiu považujem jeho protivníka, ktorý bol vyslovene zle obsadený a úplne zjemnil celý príbeh. Skoda. Ale za 3* to je v pohode. ()

apacka

Pravděpodobně nejlepší celovečerní Let's Play w/ IDKFA & IDDQD. Keanu Reeves je největší sekáč od role Johna Constantina. Nelze ohodnotit jako odpad!, protože je to boží. Moje nejoblíbenější filmy jsou teď Sedmá pečeť, filmografie N. W. Refna, reklama na RC Colu a tohle. ()

Aljak

Ako takéto filmy môžu niekoho baviť? No neviem. Veď to má horšiu šablónu ako tie gýčovité americké romantické komédie. Na začiatku je hlavný hrdina umiernený, potom ho niekto naserie, a on sa ide pomstiť - a razom vyzabíja celý gang so všetkými štruktúrami. Samozrejme, popri tom ho znepriatelený gang aspoň 2-krát unesie a priviažu ho o stoličku - lebo odtiaľ už niet úniku... A všetky tie bitky a súboje totálne prehnané a všetko 3-násobne akčnejšie ako bežná realita. No ďakujem pekne. ()

Bob Odenkirk znovu v akci

Bob Odenkirk znovu v akci

25.06.2024

Během covidové pandemie se mnoho úspěšných filmů neobjevilo. Každý zářez, který účetním filmových studií přinesl alespoň nějaké dolary, měl cenu zlata. I proto se rázem po premiéře akčního filmu… (více)

Další Jurský svět natočí David Leitch

Další Jurský svět natočí David Leitch