Všichni se chtějí zamilovat, jenže se to jaksi nedaří. Nejblíže byl spisovatel Joe, který na prázdninách v Benátkách potkal úžasnou Von. Díky své dceři z prvního manželství DJ, která znala Voninu terapeutku a ochotně svému otci radila, jim to moc klapalo. Joe byl ale až příliš dokonalý. Zato DJ se zamilovává prakticky na počkání - gondoliér, mladík na letišti, kdo by to počítal. Její nevlastní sestra Skylar zase nejdřív spolkla zásnubní prsten a o pár dnů později ji okouzlil propuštěný trestanec. Když před ní vykradl obchod, bylo po lásce. Ale to zdaleka není všechno, vás v této báječné komedii čeká. Až se na konci filmu vysíleni smíchem seberete z podlahy, napadne vás, jestli se geniální autor Woody Allen už konečně úplně nezbláznil. (Bonton Home Video)

Saur.us

Nejsem muzikálový typ ale když ho natočí Woody Allen tak si ho nenechám ujít. Humor, který používá ve svých konvenčních filmech se objevuje i zde, navíc si s ním dokáže hrát i v hudebních scénách a o všechen ten cynismus a absurditu proto nejsme ochuzeni. Největší radost: Tim Roth a jeho role kriminálníka. Krátké ale plně využité. A jako bonus, Tim Roth opravdu umí zpívat. ()

asLoeReed

Zavolal asi Woody Timovi (Rothovi), i Edwardu Nortonovi, sehnal si číslo na Drew, Julii a mámu Natalie Portmanové (ještě se asi nemohla rozhodovat sama), s Alanem Aldou už byli domluvení, a všem ostatním, a povídal - ahoj, nechceš si u mě zahrát? můžeme udělat takovou odlehčenou komedii, a můžeš si i zazpívat, jestli budeš chtít. jo? tak fajn, přijeďte, jo, a jestli máte nějaké speciální přání, třeba Benátky, Paříž... Zkrátka: všechno je tu báječné. Ale je toho tolik! Spousta postav, spousta sympatických herců, kteří si užívají, že hrají v Allenovi. A je to až přecpané, že si je všechny člověk nestačí vychutnat. (Alespoň třeba vstup a okamžitý koncert právě Tima Rotha, to je paráda). Ach jo. ()

Lyžař

A pak že to nejde:-) Woody Allen stvořil něco, co se milovníkům muzikálů líbit prostě musí. Výborná směs hudby a tanců zakomponovaná dokonale do příjemného příběhu se zhruba desítkou silných a kvalitních herců. Nikdo nevynikal, nepřevyšoval ostatní. No a musím uznat, že i Woody Allen na mě velmi zapůsobil jako herec. No a film se nám zase snaží naznačit, že hodný a poctivý klučina není to pravé, co spousta dívek chce a hledá. Kolikrát je to něco naprosto jiného - dobrodružství, výmysly..bohužel je to tak..Režie: ***; Scénář: *****; Hudba: **** (hudebně film doslova pádí kupředu; veškerá použitá hudba je v rychlém tempu, což nedovolí divákovi ani film zapauzovat nebo si někam odskočit); Herci: ***** ()

made1

I really love Dance of Ghosts and Dance by the Seine. Toliko po cizím. Většina filmů Allena mi přijde moc ukecaná a nezáživná a na tohle jsem se podívala jenom kvůli Timu Rothovi, týden s jeho filmy - tak to je. Po skončení jsem musela hodně truchlit, protože tohle je údajně jediný muzikál Allena, čehož možná skalní fanoušci nelitují, já naopak. ()

hrumsrt

Mám rád ty filmy Woodyho Allena, které jsou jako oslava života, kdy to není o tom, jaké to on jako brýlatý exot měl složité ve vztazích, ale kdy si umí sednout a bavit se.. Všichni říkají: Miluji tě by byla další jeho vztahová rozcvička, při níž si holka vždy zvolí toho drsnýho kudlořeza, jen aby posléze zjistila, že měla radši dát šanci brýlounovi ve flanelový košili od vedle, jemuž zdatně několik let odolávala, protože přece jemu ke stylovosti chybí hodně a nemá společného s jejími idoly na ulepených plakátech vlastně nic.. Ale Woody Allen to pozvedl! A to nápadem přimíchat do téhle vztahovky muzikální čísla, které nejen že soustavně rozbíjejí obraz, ale především dodávají do Všichni říkají: Miluji tě pozitivní energii v takové míře jako minuta Zpívání v dešti (a to se počítá!).. Napěchovaný casting spojující dvě herecké generace - Norton X Alda, Hawn X Portman/Barrymore, které uvrhli mladé hvězdy do nejvyšších pater řemesla.. Společenské otázky stojící proti otázkám láska, a k tomu prostřihy na přehnaně nereálné Woodyho láskování s Julií Roberts jsou ale nic v porovnání s jakou odvahou dokáže rozstříhat scénu tanečním číslem v nemocnici nebo na břehu u řeky.. Radost sledovat, i přesto jak moc Allen vlastně nic nepředvedl a potlačil svůj scenáristický um na úkor žánrových experimentů.. 75% ()

• Hlas Drew Barrymore byl při jejím zpěvu "dabován" Olivií Hayman. (D3VIL)
  • Woody Allen neřekl nikomu z herců, že se jedná o muzikál, dokud nepodepsali smlouvu. (D3VIL)