Gotham

USA, (2014–2019), 72 h 58 min (Minutáž: 42–50 min)

Tvůrci:

Bruno Heller

Předloha:

Bob Kane (komiks), Bill Finger (komiks)

Ben McKenzie, Donal Logue, Jada Pinkett Smith, Camren Bicondova, Robin Lord Taylor, Andrew Stewart-Jones, John Doman, Cory Michael Smith, Sean Pertwee (více)

Dlouho předtím, než se stane komisařem, se policejní zelenáč James Gordon postaví zločinu a korupci v Gotham City a chce pomstít vraždu rodičů Bruce Wayna. (Netflix)

Diskuze

warha

warha (hodnocení, recenze)

Alfred trošku jinej frajer :D Zajímalo by mě jestli takhle "fighti" i v komiksu

na příspěvěk reagoval jh666

dragon94 (hodnocení, recenze)

10tý díl byl hodně hodně hodně super :-) Snad to takhle půjde i nadále :-) .. škoda, že další díl nás čeká až za 40dní. :/

na příspěvěk reagoval fantasmic

Saraph

Saraph (hodnocení, recenze)

Doufám, že do toho nehodlaj cpát nějak moc tý dětský romance. :D

michald99

michald99 (hodnocení, recenze)

LizianShaw

Tak třeba je ten seriál teprve ve fázi, kdy ještě nemáš vědět, jaký je jeho plán. To nemusí být vždycky tak, že je vše hned vyspoilerováno. :)

erased

erased (hodnocení, recenze)

st.ranger

A to, že málo koukají na kriminálky, ti nedošlo už při sledování řešení těch naivních a primitivních případů ve všech dílech před tím? V krimi-blbákově jménem Gotham mě zrovna takový kiks už vážně nepřekvapil.

Havaj8

Havaj8 (hodnocení, recenze)

Tak dneska byl ten dil strasne fresh. Uplne neco jinyho od tech ostatnich dilu, Bruce se Selenou sympaticky, mela by ho i ona zmenit a vubec se nezda holka jedna, kdyz uz na nej dotira s pusama. Alfred vsechno zna, vsechno umi. Ta krimi linka kupodivu taky bavila, Penguin se dostava zas o levl vejs. A nakonec ta Barbara, no rekl bych ze asi nejlepsi dil.

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

Scénáristé asi málo koukali na nejrůznější kriminálky, když si myslí, že mohou Gordona zavřít na základě výpovědi ožralého houmelesáka a navíc ještě bez dotyčného těla.

na příspěvěk reagoval dragon94, erased, Blackhand47

Katarine

Katarine (hodnocení, recenze)

Taková dobrá epizoda a oni ten konec tak zmrší. Každopádně mi konečně začíná být sympatický i Alfréd a Harvey Dent zapůsobil. :-)

LizianShaw

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Zaporaci serie, kteri mi pripadaji zajimavi aby je do Gothamu dali.

1. Black Mask

6. Ratcatcher

na příspěvěk reagoval Blackhand47

Havaj8

Havaj8 (hodnocení, recenze)

Ten progress Bruce tu uz zacina bejt znat, to se mi libilo. Catwoman nechapu, proc je z ni kazdej tak udelanej, jo mozna to je fajn postava, ale zatim tam nic neukazala. Az o ni udelaj dil podobnej jako tenhle o Brucovi, tak nereknu. Tucnak doufam ze co nejdriv sunda Fish, protoze tu absolutne nemam rad. Barbara ac je sexy, tak trapny. Oproti tomu predchozimu dilu to nebylo uplne spatny.

na příspěvěk reagoval wenca

Saraph

Saraph (hodnocení, recenze)

Určitě se mi líbí, že jsme zase viděli Bruce. I když tohle není Batman, furt mě strašně zajímá. :D

FanKalEl (hodnocení, recenze)

dragon94

lepší než siedmy nie je ale musím pritvrdiť že sú si vyrovnané, každý diel ponúkol niečo super a hlavne lepšie než v predošlých dieloch..jednoducho sa to už poriadne rozbehlo, paráda :D

FanKalEl

Je sice fakt, že se toho odehraje míň v podsvětí, ale i tak se tam toho odehraje celkem dost...  Ale Bruce to plně vynahrazuje a Bullockův proslov taky super... Hodně dobrej díl možná i, že lepší než 7.

na příspěvěk reagoval FanKalEl

FanKalEl (hodnocení, recenze)

dragon94

8 diel som ešte nevidel ale ten siedmy bol zatiaľ najlepší, úplne som bol z neho mimo a každých 10 minút sa to stupňovalo :D v 8 dieli sa to zrejme nebude veľmi odohrávať v gangsterskom podsvetí ale i tak sa teším.

na příspěvěk reagoval dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Páni 8smý díl vynikající ve všech směrech :-). Nejvíce Bruceova linie a nebo Catwoman.... Paráda.

na příspěvěk reagoval FanKalEl

Colin Farrell se vrátí jako Tučňák

Colin Farrell se vrátí jako Tučňák

08.12.2021

Obvykle je zvykem nejprve uvést film, v tomhle případě komiksový reboot Batmana od Matta Reevese (Válka o planetu opic) čistě pojmenovaný The Batman, počkat si, jestli bude úspěšný a fanoušci s vizí… (více)

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

18.09.2021

Spin-off Batmana se zaměří na Gordona

Spin-off Batmana se zaměří na Gordona

20.04.2021

A teď jedna špatná zpráva pro fanoušky oceňovaného komiksu Gotham Central. Před pár měsíci jsme informovali o tom, že se chystaný komiksový snímek The Batman s Robertem Pattinsonem dočká seriálového… (více)

Sebevražedný oddíl 2 má nové scenáristy

Sebevražedný oddíl 2 má nové scenáristy

11.06.2018

Zatímco hodnocení kritiků nebylo v případě Sebevražedného oddílu nijak oslnivé, po finanční stránce se filmu dařilo. Momentálně tak vzniká pokračování, které do kin pošle zkušený režisér Gavin O… (více)