Gotham

USA, (2014–2019), 72 h 58 min (Minutáž: 42–50 min)

Tvůrci:

Bruno Heller

Předloha:

Bob Kane (komiks), Bill Finger (komiks)

Ben McKenzie, Donal Logue, Jada Pinkett Smith, Camren Bicondova, Robin Lord Taylor, Andrew Stewart-Jones, John Doman, Cory Michael Smith, Sean Pertwee (více)

Dlouho předtím, než se stane komisařem, se policejní zelenáč James Gordon postaví zločinu a korupci v Gotham City a chce pomstít vraždu rodičů Bruce Wayna. (Netflix)

Diskuze

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Tak je to nakonec Gothamska verze Electrocutionera, a ten jeho sidekick, Aaron je taky z komiksu, kde ma jmeno Amygdala. Tam ma supersilu a je mentalne nestabilni, coz vede k vybuchum vzteku coz z nej dela jeste zurivejsiho a silnejsiho cloveka.

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Ja doufal ze to je Dollmaker, ktery se tam ma objevit, ale asi ne. Jinak dil takovy prumer na jine o dost lepsi epizody. A Gordon asi nebude v Arkhamu moc dlouho.

Hanyou

Hanyou (hodnocení, recenze)

Mě tedy nový díl celkem zklamal. Jestli to bylo dlouhou pauzou, ale připadal mi dost roztěkaný a jako by se tam nic moc nestalo.

DarkKnight

DarkKnight (hodnocení, recenze)

Spiker01

Jak tam ležela ta sestra, tak předtím od ní někdo běžel se smíchem a ona měla kolem pusy krev - namaskovaný jako to Joker dělá svým obětem.

na příspěvěk reagoval Spiker01

erased

erased (hodnocení, recenze)

KevSpa

Beru to tak, že si nemohli hned vyplýtvat největší triumf první série, takže si s tím akorát dávají na čas :D

erased

erased (hodnocení, recenze)

Udržet si zbytek série laťku nového dílu, asi bych odvolal většinu výhrad, které ke Gothamu mám. Bylo by fajn, kdyby ten telefonát Ivy zapříčinil ukrutnou a bolestivou smrt Barbary, obzvlášť když má Morena tak skvěle nakročeno k jejímu nahrazení. A u střetu Harveyho a vedoucího blázince k dokonalosti chybělo jenom "sheeeeeeeeit". :)))

na příspěvěk reagoval KevSpa

martinbucek

martinbucek (hodnocení, recenze)

zabudate, ze alfred bol zoldak a veteran komanda, aj v nolanovej trilogii v dark knight myslim rozpraval brucovi pribeh ked bojoval v barme

na příspěvěk reagoval DarkKnight

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Skvela epizoda a to ani nepotrebovala Penguin power. Kazda scena byla skvela, az na epickou hlasku: Bruuuuuuuuuuuuuce!!! JInak byl uplne nejlepsi zaporak ze vsech zatim v Gothamu (nepocitaje Penguina, myslim zaporaky epizod), fakt bombasticky super Copperhead! Byla skvela, jediny co me mrzi ze ji nedaji do filmu protoze herecka k ni pasuje uplne presne. Copperhead ma mit vek jako Batman, ale uz jsem se smiril ze Gotham meni koreny, stari, originy..... Proste by klidne mohla byt zaporakem nejakeho Bat filmu. Lesley-Ann Brandt. A dost si podala Gordona, mozna bude zaporakem serie. Coz jsem nejdriv chtel Black Maska ale Copperhead je taky dobra.

Uživatel LizianShaw smazal svůj příspěvek.

DarkKnight

DarkKnight (hodnocení, recenze)

Jestli myslíš toho Alfréda a ne celý projekt seriálu, tak v Nolanově trilogii to bylo víc než naznačené.

(hodnocení, recenze)

dragon94

jj válečnej veterán... a jsem rád, že ho tak udělali konečně na obrazovky :D:D:D pro mě teda velmi dobrá volba herce, Alfred je v Gothamu asi nejoblíbenější postava zatím... i když Gordon se svým "starosto... polibte mi prdel" byl taky boží :)

na příspěvěk reagoval DarkKnight

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Tak Alfred je válečnej veterán jestli se nemýlím?  Nebyl on ve válce zdravotník nebo tak něco?

Každopádně se mi ten herec, potom co mi na Alfréda vůbec neseděl, začíná pořádně líbit.

Spiker01

Spiker01 (hodnocení, recenze)

Bomba díl...Skvělá Selina i Alfred...nemůžu si pomoct, ale jsem s castingem naprosto spokojený až nadšený, což trvá i po 10tém dílu. Možná akorát starosta a snad i Barbara (ta ale vypadla teď) mi nesedí, protože mám toho herce zafixovaného odjinud, ale i taková hojně odsuzovaná Fish je mi sympatická.

Škoda, že nás čeká tak dlouhá pauza.

Havaj8

Havaj8 (hodnocení, recenze)

Nechapu kde se to v Alfredovi vzalo, kdyz je to jenom majordomus. Ale docela sympatickej dil dneska, Bruce trosku zas poznal bliz Gotham, naucil se par kouskum k odvaze. A snad i linka okolo Gordona bude v Arkhamu o dost zajimavejsi.

na příspěvěk reagoval Don Pedrino

Colin Farrell se vrátí jako Tučňák

Colin Farrell se vrátí jako Tučňák

08.12.2021

Obvykle je zvykem nejprve uvést film, v tomhle případě komiksový reboot Batmana od Matta Reevese (Válka o planetu opic) čistě pojmenovaný The Batman, počkat si, jestli bude úspěšný a fanoušci s vizí… (více)

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

18.09.2021

Spin-off Batmana se zaměří na Gordona

Spin-off Batmana se zaměří na Gordona

20.04.2021

A teď jedna špatná zpráva pro fanoušky oceňovaného komiksu Gotham Central. Před pár měsíci jsme informovali o tom, že se chystaný komiksový snímek The Batman s Robertem Pattinsonem dočká seriálového… (více)

Sebevražedný oddíl 2 má nové scenáristy

Sebevražedný oddíl 2 má nové scenáristy

11.06.2018

Zatímco hodnocení kritiků nebylo v případě Sebevražedného oddílu nijak oslnivé, po finanční stránce se filmu dařilo. Momentálně tak vzniká pokračování, které do kin pošle zkušený režisér Gavin O… (více)