Agent Carter

• USA Marvel's Agent Carter (více)
Ukázka z filmu 1
USA, (2015–2016), 12 h 35 min (Minutáž: 41–43 min)

Kamera:

Edward J. Pei

Hayley Atwell, Chad Michael Murray, Enver Gjokaj, Dominic Cooper, James D'Arcy, Lyndsy Fonseca, Shea Whigham, Kyle Bornheimer, Meagen Fay, Bridget Regan (více)

Píše se rok 1946 a nastanuvší mír uštědřil Peggy Carter silnou ránu, když je nyní zatlačována do pozadí muži vracejícími se z války za oceánem. Při práci pro tajnou organizaci SSR (Strategické a vědecké rezervy) tak musí Peggy vybalancovat své administrativní povinnosti s plněním tajných misí pro Howarda Starka. (oficiální text distributora)

Diskuze

Blackhand47

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

joker.george

Jen Hydrou ne, nesmíme zapomenou na Coulsona, Hillovou, Furyho, Sif atd.. ale zase to mají tak strašně roztahané, že se to blbě počítá, navíc to hlavní mají nahuštěné až na konec sezóny.

joker.george

joker.george (hodnocení, recenze)

Howard Stark, Howling Commandos, Vanko senior, Cap, Peggy Carter, RSS (S.H.I.E.L.D.), Edwin Jarvis (předchůdce JARVISe), možná se objeví Hydra... Podle mě je těch odkazů dost...

na příspěvěk reagoval Blackhand47, Larrysbride

Havaj8

Je to malý seriál, niečo veľké netreba čakať, aby mali na to rozpočet. Zatiaľ sa ešte nedali do pohybu veci ako od udalostí IM, stavať môžu len na Cap. jednotke aj to len pomimo, keďže sa niečo extra nezmenilo. Ak bude mať seriál druhú sériu, tak snáď už bude založený SHIELD.

Uživatel Echelon1 smazal svůj příspěvek.

BackPa

BackPa (hodnocení, recenze)

Havaj8

A jaké další spojení by sis tam představoval?

Jo a byl tam ještě ten otec toho padoucha z IM 2.

Havaj8 (hodnocení, recenze)

Cemu presne si na tom nerozumel? To ze se tam mihne Howard, ze tam je Carterova, ze tam je zminka o Capitanovi. To je absolutni minimum, zlaty Agenti.

na příspěvěk reagoval BackPa, Echelon1, Echelon1

Havaj8 (hodnocení, recenze)

No asi nejlepsi epizoda z toho vseho, neco se tam delo, zacalo se odhalovat. Konecne uz jenom posledni dve zbyvaj. Druhou serii to snad nedostane, cekal jsem od toho vetsi spojeni s Marvelem.

ManOfPhoenix

Este stale je tu sanca, ze by sa to hodilo na Netflix. Podla mna. Serial ma aj tak malo casti a nezavisi na sucasnych Marvelovkach. Cize problem by to nebol. Jedine, ze ci by bol zaujem zo strany Netflixu.

ManOfPhoenix (hodnocení, recenze)

Kvalita šesté epizody tentokrát jen o trošku stoupla, měla tentokrát rating 4.25, minulý měl 4.20. Snad bude mít další epizoda větší rating, jinak se seriál druhé série asi nedočká.

ManOfPhoenix (hodnocení, recenze)

Tak šestá epizoda se mi fakt líbila, hlavně Dottie a Angie byli v této epizodě skvělí!

BackPa

BackPa (hodnocení, recenze)

Tak kdyby byly všechny díly tak kvalitní, jako ten poslední, tak by to bylo tak na 90%. Snad zbývající 2 budou mít stejnou úroveň!

dragon94

Už samozrejme to začína vrcholiť, ale ak sa ti nepáčili prvé dva diely, tak pecku ako v postupe Agents of Shield ani len nečakaj.

dragon94

Este som chcle dopisat :D ze podla proma na tu 6. cast, to uz vyzera tak, ze sa to zacne rozbiehat, resp. vrcholit. (Ono aby aj nie, ked to bude 6/8) :D Ale podla mna to je fajn vyplnovacka, taka oddychovka. Nepopieram, obcas nejake nudnejsie pasaze boli, ale mne sa to stale paci celkom dost. :D Ono sa to tiez inak pracuje. Verim tomu, ze keby bola odklepnuta aj 2. seria, tak by ku tomutvorcovia pristupovali inac.

dragon94 (hodnocení, recenze)

66pepo66

Tak uvidíme no pustím se do toho až mi skončí constantine takže příští týden asi... Mně to nějak nechytlo... agentka mi přišla hrozně nudná a jediná postava co se mi líbila byl Jarvis... ale jen kvůli němu se na to koukat nechci... Ale určitě ještě na 2 díly kouknu. Howling commandos zní slibně.

dragon94

Podla mna sa uroven viac menej drzi. Ale mna to bavi. Napriklad cast s Howardom bola super, + cmaeo Stan Leeho. v Dalsej casti prekvapko. Neviem ci to mozno brat ako spoiler ci nie. Ak ano, tak necitaj. :D No v dalsej casti boli Howling Commandos napr. :D A podla proma na 6. cast, to uz bu

na příspěvěk reagoval dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Tak co seriál rozjel se nějak? já to zabalil po druhém díle... ale rád bych se k tomu vrátil, až nebudu mít co sledovat...je to lepší?

na příspěvěk reagoval 66pepo66, Echelon1

Echelon1 (hodnocení, recenze)

SPOILER (kto nevidel 5. diel). Má tá organizácia, kde z tých malých dievčat robia vrahyne čo dočinenia s Black Widow?

ManOfPhoenix (hodnocení, recenze)

SPOILER Dnešní epizoda se fakt líbila. Hlavně účast Dum Dum Dugana potěšila. Škoda, že nemá větší roli v seriálu. Thompson taky dostal víc prostoru, což se taky líbilo (mimochodem, co si myslíte o jeho flashback story?). Je mi jen docela líto, že se  z Howling Commandos nevrátil nikdo jiný než Dugan. Ostatní členové z filmu se tam vůbec neobjevili. Což je docela škoda. Jinak, bezva díl :))))

The Boys se dočkají animovaného spin-offu

The Boys se dočkají animovaného spin-offu

06.12.2021

Drsnému komiksovému seriálu The Boys aka Banda se na Amazonu extrémně daří. Seriál se brzy dočká již třetí série, streamovací gigant mu ale rovněž chystá i několik spin-offů. Tím prvním hraným bude… (více)

Kdo se vydá na Krypton?

Kdo se vydá na Krypton?

04.09.2016

Celovečeráky od DC teď možná trochu zaostávají za těmi od Marvelu, na malé obrazovce je ale situace opačná. Marvelu se daří jen u Netflixu a s Agent Carter a Agents of S.H.I.E.L.D zásadní úspěchy… (více)

Constantine definitivně končí

Constantine definitivně končí

08.06.2015

Marvel obsadil nové superhrdiny

Marvel obsadil nové superhrdiny

25.12.2014

Benedict Cumberbatch v roli Doctora Strange je pro Marvel velká výhra. Comicsový gigant ale roztahuje svoje sítě i na televizní obrazovce, kde se už v lednu objeví Agent Carter, a také na internetu.… (více)