Wolverine (Hugh Jackman) se vrací. Jenže je na tom nyní trochu hůř. Jeho schopnost uzdravování pomalu vyprchává a elánem také zrovna nehýří. Navíc je na vše skoro sám. Z X-Menů přežívá ještě Charles Xavier známý také jako Profesor X (Patrick Stewart), který je ale vážně nemocný, ztrácí paměť a trpí nebezpečnými záchvaty ohrožujícími jeho okolí. Společně se ukrývají v opuštěné továrně na americko-mexické hranici. Jejich utajení ale skončí, když se objeví Laura (Dafne Keen), dívka, která má překvapivě stejné schopnosti jako Wolverine a v patách má navíc nelítostné pronásledovatele, kteří se jí snaží zmocnit. Ve chvíli, kdy Wolverine a Profesor X přijmou Lauru „do rodiny", stávají se z nich štvanci, kterým jde po krku velmi brutální a vytrvalý nepřítel. Hrdinové na útěku mají k dispozici jen zbytky sil starých X-menů a Lauřiny schopnosti, které však ona sama těžko zvládá. A tak přichází čas, aby Wolverine v sobě našel zbývající vůli a sílu nejen k boji, ale i k tomu, aby Lauře předal své zkušenosti. (Cinemart)

Diskuze

ArsenalEagle (hodnocení, recenze)

Dragovit

Ano, to dává naprostý smysl. Jako buddhista bys měl žít v míru a nevnucovat ostatním své ideály. Budu radši za film z produkce Marvelu, než kdovíjakej paskvil z bollywoodu. No nic, nebudu tě tu krmit a dělat ti dobře.

ArsenalEagle

Mýlíš se. Já nemám ego. Jsem buddhista. :o) Zapojil jsem se do diskuzí o filmech, které se mi nelíbí, jen kvůli přesvědčení, že filmů Marvel je již příliš mnoho. Je potřeba tomu šílenství učinit přítrž, než nás to všechny zahubí.

na příspěvěk reagoval ArsenalEagle, Zek

ArsenalEagle (hodnocení, recenze)

Dragovit

Už jen to tvé "pravdivé komentáře" mě irituje. Netuším, proč se zapojujete do diskuzí u filmů, které se vám nelíbí. Vyhonit si ego do výšin nad těmi, kterým se X-meni líbí, co vám to přinese? Novodobá úchylka.. nic víc.

Dragovit (hodnocení, recenze)

Jak vidím, je zde nemálo závistivců, kterým vadí, že nelížu prdele také jim. Přitom jen stačilo skousnout moje pravdivé komentáře o plochosti a repetivnosti marvelovských příběhů, jež byly beztak pravdivé. Sami jste ale přilévali olej do ohně, nechodili jste pro nadávky příliš daleko. Třeba se ještě budeme moci smířit a udělat za tím vším tlustou čáru. :)

na příspěvěk reagoval ArsenalEagle, ArsenalEagle, LizianShaw

Zek

Tvůj subjektivní pocit, já to takhle nevidím. Takže já podle tebe nepíšu dost inteligentně?

na příspěvěk reagoval Ratemus

Dragovit

To že zrovna ty se zastáváš psychora mu víc škodí než pomáhá.:D:D:D Psychor napíše nějakou sračku kterou neustále jen do kola opakuje a ty hned s tím souhlasíš. Hlavně tomu dáš totálně na prdel, když u toho napíšeš nějakou totální hovadinu :D:D. Kdyby s ním souhlasil někdo, kdo je z top 100 nebo kdo napíše něco inteligentního, tak by to mělo nějakou váhu ale takhle :D:D

Zek

Tak to je logické ne? Bys mohl znát „Nepřítel mého nepřítele je můj přítel" nebo „Vrána k vráně..." apod. Co bych z toho měl, kdybych lízal prdel někomu jinému? :D

na příspěvěk reagoval Zek, Prometheus69

Uživatel Dragovit smazal svůj příspěvek.

Dragovit

To říká zrovna ten pravej, pokaždé když psychor něco napíše, tak ty mu musíš hned svým komentářem lízat prdel.

Zek

Sám nevím, kdo se tu recykluje víc. Mám-li to hodnotit nestranně a neutrálně, ale také se nemůžu zbavit dojmu, že vylezeš ze svého doupěte pokaždé jenom když Psychor něco napíše, abys to mohl okamžitě konfrontovat, jinak zůstáváš zalezlý a v podstatě neexistuješ, pokud sem ovšem nechodíš pod jiným účtem, že? ;)

na příspěvěk reagoval Zek

Psychor

Říkal jsem si, že už ses tu dlouho nerecykloval. Nejdřív by jsi měl začít hledat logiku u sebe a pak soudit něco jiného. Moc stále nechápu proč člověk který se zajímá o horor píčoviny a stále smrdí u filmů kterým sám nerozumí a HLAVNĚ JE ANI NEVIDĚL. PS: Samozřejmě očekávám tvou odpověď zase z jiného účtu nebo budeš zase sám se sebou souhlasit.

Psychor

:D Moc je nedráždi, člověče, ale máš recht, ostatně jako vždy. :)

Jinak dnes jsem viděl na Filmboxu bláznivou parodii Suprhrdina, absolutní výsměch všem komiksům a filmům o superhrdinech. Říkal jsem si nejdřív, jaká je to ulítlá blbost, jenže nadsázka z toho byla cítit na každém kroku. Když se pak v záběru objevil ve čtyřvteřinové scéně Wolverine, jak si svými drápy holí nohy, tak jsem řval smíchy. Konečně našli pro ně nějaké praktické využití, a takových filmů by mělo být víc. :))

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Psychor (hodnocení, recenze)

SeTTi

U superhrdinských blbin je lepší logiku nehledat, aneb jako by ti to vysvětlil Ratemus: každý film se odehrává v odlišném paralelním vesmíru, tudíž je každá volovina přípustná. :D

na příspěvěk reagoval Dragovit, Zek, Yoshitsune

Bluntman

Bluntman (hodnocení, recenze)

SeTTi

Pokud to člověk bere jako Wolverina po událostech z Budoucí minulosti (tj. apokalypsa se nekoná, Wolverine si ale pamatuje obě časové linie), dává to smysl.

Logan od Mangolda je součástí MCU kánonu

Logan od Mangolda je součástí MCU kánonu