Americký prezident musí opustit svůj prezidentský letoun, kterému blesk za bouře v oblasti Bermudského trojúhelníku vyřadil z provozu motory. Hvězda filmu Terminátor Linda Hamiltonová hraje prakticky založenou důstojnici amerického námořnictva, která se snaží nalézt únikovou kapsli. Nikoho však ani ve snu nenapadne, že budou bojovat s obrovskou příšerou, která ohrožuje východní pobřeží Ameriky a možná i celý svět. (oficiální text distributora)

Trevor

Film vhodný na vysielací čas o druhej nad ránom, nakoľko zaujme asi iba tak nočného strážnika, ktorý musí byť hore a inú možnosť ako prečkať do rána nemá. Seriózny film pripomenuli aspoň prestrihy z kapitánskeho mostíka lode do kokpitu helikoptéry, inak efekty veľmi slabé a opäť obrovské sklamanie pri filme z tak nízkym hodnotením, pretože nie je ani tak strašne zlý ako zbytočný. ()

hladass

Za pět nebo odpad, to je u tohohle kusu v zásadě jedno... Jak se na Asylum sluší a patří, scénář jakoby vypotilo pětileté retardované dítě, triky jsou mizerné, o hercích, vyjma Lindy Hamilton, se nemá smysl ani bavit, jenže... Ono je to natolik blbé, zejména typicky americky-vlastenecké dialogy, že jsem se prostě bavil... Ale ostatním film opravdu nedoporučuji... ()

topi80

Filmy od Asylum mám obvykle rád, nezdržují se balastem a jdou rovnou na věc, za což jim vždy rád odpustím nějaké ty nedostatky týkající se zejména formy. Tady to ale nezafungovalo. Příšera mi byla celkem ukradená a nijak nepodnítila moji zvědavost, stejně jako počínání kapitána a admirálky, natož pak abych se zajímal o to, jak to dopadne s americkým prezidentem. Tentokrát tedy s hvězdičkami šetřím. ()

corpsy

Jedna z možných teórií, čo To vlastne v tom Bermudskom trojuholníku vyvádza. A keďže sa toho všetkého chopilo moje ,,obľúbené,, štúdio The Asylum, tým pádom to ani netreba rozoberať. Patriotizmus a amerikanizmus tu šteká z každého rohu, triky sú zlé ( rozdiel medzi asylumáckymi filmami z roku 2005 a týmto je nepatrný, čo je dosť obdivuhodné ) a herci...herci všetkým česť, treba sa občas zviditeľniť aj keď ste na dôchodku ( Linda Hamilton, John Savage ), na akejsi polceste ( Mýa ), alebo ste sa rozhodli ukázať, že nieste len tvárou známych filmov ( Ricco Ross, Jamie Kennedy ). ()

Chaloupek

Takovej ansábl neherců se jen tak nevidí. Linda do toho nebojácně zapadla a většimu času mi přišla jako taková babi na koksu. Scénář samozřejmě psalo osvědčené duo Gibon&Makak, takže se trpělivý divák dočká nespočtu perel. Je to lepší než si prostřelit hlavu harpunou. Ale soudím, že ne o moc. Jednu hvězdu si to zaslouží, protože ve čtvrtek po osmé večer to byl nejlepši biják co kanály nabízely.. ()

• Natáčení probíhalo v Kalifornii v lokalitách Burbank, El Mirage a San Pedro. (Terva)
  • Ačkoli to bylo ukázáno v mnoha filmech, Air Force One nemá únikový modul. (Johnny.ARN)
  • Admirál nařídí všem lodím, aby zaútočily na mimozemskou loď, ale zaútočí pouze vrtulníky. Žádná z bitevních lodí nevystřelí. (Johnny.ARN)