Mel Gibson se ve filmu Blood Father představuje v roli bývalého člena motocyklového gangu "Hells Angel" Johna Linka, kterého právě propustili z vězení. Svobodu si ale neužije příliš dlouho - jeho 16letá dcera Lydie se dostane do problémů s drogovými dealery poté, co je namočena do krádeže špinavých peněz. Nevinná Lydie si na útěku před nimi neví rady, a tak se rozhodne pro zoufalé řešení - zavolá otcovi, jenž není jen motorkář, ale i bývalý opilec a narkoman. Ti dva se navíc řadu let neviděli a nerozešli se úplně v dobrém. Lydia však pod otcovou ochranou stále vidí svou nejlepší šanci na přežití. Když se tedy John rozhodne udělat po letech první správnou věc i za cenu možného návratu do vězení a své dceři pomoci, krvavá cesta může začít... (Bohemia MP)

Diskuze

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Maze Runner, díl první a drsnej film? V jaký alternativní realitě ta drsná verze existuje?

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Lacike

:)))) somar.... Maze runner bol nechutny a uplne bez logiky... hned prvych 5 minut a mal som vymysleny utek... :)) to iste Xmeni posledny... to bol hnj jaxvina... chodiace stromy su proti tomu popicovka...

Lacike (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Lebo je to dobry film. Ze v nom hraju mladi ludia neznamena, ze to musi byt sracka.

Je to natocene drsnejsie ako kopa PG-13 akncych filmov so starymi hercami.

Ale ty tomu nerozumies. Nechodia tam stromy, tak ta to nebavi. :))))))))

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

Lacike

Co kecáš. Hunger games je sračka tu sérii hrdě nesnáším a druhej Maze runner stál taky za vyliž prdel.

Lacike (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

To reagujes na toho nespraveho. Waco zase onanuje pri Hunger Games a podobnych blbostiach kde mladi bojuju za lepsiu buducnost. A ty si sa dal tiez na tieto teenage chujoviny a T5 si si uzil. :))

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE, Wacoslav1

Lacike

Díval jsem se na Olympus předevčírem a taková extáze jako v tý scéně kdy severokorejci kydlí neviný Amíky po stovkách a Butler je před bílým domem úplně nejvíc frajersky likviduje se u mě v žádný scéně v žádným díle Expendables nedostavuje.

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

tak ono sa to vracia na tych TV pravach a DVD... staci ked das tomu chytlavy nazov co najviac podobny tomu co momentalne startuje v kinach :) vzdy sa najde kokot co si povie ako vyjebal s kinom :) Ale je pravda, ze akcny film vymiera a neni on taky zaujem... co narobis ked teraz mas omladinu ako Lacike co sa hladkaju medzi nohami ked vidia superhrdinov  :))))

na příspěvěk reagoval Wacoslav1, Lacike

stuntmanMIKE

Ale to by ses posral :-( Já teď poslední tejden sjíždím direct to dvd tvorbu která se mimochodem až na výjimky propadla do úplný žumpy a žasnu nad tím do jakých sraček je dneska nějakej producent ochotnej vrazit i těch pár stovek tisíc dolarů, přitom reálně ten film nemůže vydělat ani cent. Ale jednu konspirační teorii k Blood fatherovy bych měl. Určitě jsou za tím židáci :-)))

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE