Mel Gibson se ve filmu Blood Father představuje v roli bývalého člena motocyklového gangu "Hells Angel" Johna Linka, kterého právě propustili z vězení. Svobodu si ale neužije příliš dlouho - jeho 16letá dcera Lydie se dostane do problémů s drogovými dealery poté, co je namočena do krádeže špinavých peněz. Nevinná Lydie si na útěku před nimi neví rady, a tak se rozhodne pro zoufalé řešení - zavolá otcovi, jenž není jen motorkář, ale i bývalý opilec a narkoman. Ti dva se navíc řadu let neviděli a nerozešli se úplně v dobrém. Lydia však pod otcovou ochranou stále vidí svou nejlepší šanci na přežití. Když se tedy John rozhodne udělat po letech první správnou věc i za cenu možného návratu do vězení a své dceři pomoci, krvavá cesta může začít... (Bohemia MP)

Diskuze

Segrestor

To je teda ředitel kina fakt vocas. Není to u vás dlouhodobější stav? Mám dojem, že už si mi před časem něco takovýho psal.

na příspěvěk reagoval Segrestor

DaViD´82

DaViD´82 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Veškeré předchozí !velké" filmy Richeta u nás v kinech běžely a i Gibsonovy bijáky jsou tu pravidelně do kin nasazovány (snad až na Pana Bobra).

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Segrestor

Tak odhaduju. Samozřejmě bych se rád mýlil, ale obávám se, že pro naše distributory potažmo naše retardovaný náctiletý diváctvo nebude tenhle film asi moc atraktivní.

na příspěvěk reagoval Segrestor, DaViD´82

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Sakra a já už myslel, že vyšel trailer :-( Už aby tu byl fotky vypadají bombasticky.