Reklama

Reklama

Scooby Doo - Souboj psích titánů

  • Česko Scooby-Doo: Souboj Titánů (více)
Animovaný / Krátkometrážní / Rodinný
USA, 2013, 22 min

Obsahy(1)

Snímek SCOOBY-DOO! MECHA MUTT MENACE sleduje Scoobyho, Shaggyho a zbytek partičky Příšerky s.r.o, kteří se účastní Výroční vědecké konference ve Vesmírném centru v Houstonu. Fred má příležitost flirtovat s přitažlivou vědkyní, zatímco soutěží se svou novou elektromagnetickou mašinkou. Jak už je ale v případě Scoobyho příšerek zvykem, nic není tak, jak se zdá. Mecha Mutt, obří psí robot určený pro průzkum Marsu, se zdá být posedlý přízrakem z vesmíru a začne ohrožovat konferenci. (HBO Europe)

(více)

Recenze (6)

blondboss 

všechny recenze uživatele

Tento diel sa radí opäť k tým priemernejším, aj čo sa týka dejovej linky a aj samotnej atmosféry. Navyše mechanický záporák ma vôbec nezaujal a hlášok tu bolo minimum. Tak snáď sa tvorcovia nabudúce viac posnažia. 50 % ()

Reklama

Filipus Muff 

všechny recenze uživatele

Co se týče speciálů z kolekce 13 Spooky Tales, tak asi zatim nejslabší kousek, ale furt se v klidu drží laťky ostatních filmů se scoobym.. ()

Carol Pifková 

všechny recenze uživatele

Záhady, v ktorých nie sú strašidlá a duchovia ma moc nelákajú. Robotický pes ma vôbec nezaujal ale takisto ani celková záhada nebola nič moc. Škoda. ()

Galerie (8)

Zajímavosti (3)

  • Scooby-Doo drží ceduli s nápisem „Ruh-oh!“ a parafrázuje Kojot Wilda ze série Looney Tunes. (LUKICKK)
  • Jeden z reportérů se podobá Josie ze skupiny The Pussycats, na kterou Hanna-Barbera ztratila práva v 70. letech. (LUKICKK)
  • Po zobrazení loga Warners Bros. začíná film bez jakýchkoli titulků nebo titulkové sekvence. (LUKICKK)

Reklama

Reklama