Rogue One: Star Wars Story

• USA Rogue One: A Star Wars Story (více)

Diskuze

TheDarKnig

To nemusíš, ale vlastnit původní verzi není zase takový kumšt, jak si myslíte. Ona šla totiž do roku 97 běžně sehnat a ani ses nemusel upisovat Ďáblu. Lucas v jednom raritním rozhovoru říkal, že nové verze dělá jen proto, aby odlišil takzvané "nadfanoušky" (nadlidi), kteří viděli původní verzi od těch normálních fandů(plebs), kteří viděl ten pozdější kastrát.

Eodeon

Já mám původní verzi pěkně na VHS, schovanou na stejném místě jako Lucas, pěkně pod postelí. Protože vím, že ti co jí neviděli, jsou celý lační aby jí ukořistili a klidně by zaprodali i svojí matku. Ani ty jí nezískáš.

na příspěvěk reagoval TheDarKnig, Eodeon

Eodeon

Eodeon (hodnocení, recenze)

tady takřka nikdo neviděl původní verze. leda despecialized edici a to přeci není totéž.

na příspěvěk reagoval Fordzy

Darth_AK

Tož, fanatiky jako je zabanovaný killduke nepřesvědčíš. Ale jak jsem psal, neviděl si původní verzi. .)

TheDarKnig

Já vím, ten komentář je dost negativní, po návratu z kina jsem moc nejuchal. Ale na druhé shlédnutí se těším a opravdu věřím že to bude jiné kafe :).

Fordzy

Viděl jsem původní scény z původní verze na youtubu. Můžeš být v klidu. A prequelista jsem, ale stará trilogie mi nevadí. Jen nechápu fanatiky jako killduke, kteří kromě originálu nic jinýho neuznávají a zbytek považují za znesvěcování SW.

na příspěvěk reagoval Fordzy

Fordzy (hodnocení, recenze)

Nezapomínej, že diskutuješ s prequelistou, který ani neviděl původní verzi. .)

na příspěvěk reagoval Darth_AK

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Darth_AK

Hele, ale jak si teď čtu ten komentář, tak vlastně se shodujeme na všem (kromě dabingu), co ti přišlo pitomé. Ale stejně to na mě fungovalo :)

na příspěvěk reagoval Darth_AK

Gladiator15

Lucas to chtěl v budoucnu sám rozbít. Tak neměj růžové brýle. Nemluvě o Expanded Universe. Nezapomínej, že Lucasovi se TFA páčilo, až když odezněl boom, tak změnil názor. To se může stát i u RO.

TheDarKnig

Já myslím že můj komentář vypovídá za vše :). Ale myslím že po anglickém znění a lepším kině dám 4*, každopádně tak jako tak to pro mě taková pecka jako pro většinu ostatních zde nebude.

Gladiator15 (hodnocení, recenze)

Merengues9

Ale Star Wars nie je normálny svet, a pôvodná trilógia je ladená skôr ako rozprávka. Prečo sa asi Lucasovi TFA nepáčilo? Presne pre toto. A presne pre toto sa mu Rogue One páčilo, lebo nijako nenarušuje konzistentnosť starej trilógie.

na příspěvěk reagoval TheDarKnig, Fordzy, Merengues9

Fordzy (hodnocení, recenze)

Mývalí přívrženci jsou neoblomní, ale budiž, najdu něco tvrdšího. To budete čubrnět. JEDEN MÝVAL VÁM VŠEM KÁŽE, MÝVAL VŠECHNY PŘIVEDE, DO TEMNOTY SVÁŽE

Darth_AK (hodnocení, recenze)

Tobě se zase líbí stará trilogie bez jakýchkoliv úprav a nic jiného neuznáváš, nevidím rozdíl.

Gladiator15 (hodnocení, recenze)

Fordzy

Argument: TFA úplne zničila ten krásny happyend na konci Jediho. Všetky tie ohňostroje, precitnutie Vadera a zabitie Palpatina, všetko nahovno. Len si tu epizódu VI. pekne pozri a uvidíš že sa im budeš smiať aké hovno to vlastne vybojovali.

na příspěvěk reagoval TheDarKnig, Merengues9

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Někdo takový tady je? A ahoj, killduku, csfd páni se nad tebou smilovali, jo.. Potěš koště :)

(hodnocení, recenze)

Pokud se někomu líbí jenom Rogue One a ostatní filmy nesnáší.Je to přinejmenším ko*kot. :) a platí to i opačně.

na příspěvěk reagoval TheDarKnig, Darth_AK

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord