Rogue One: Star Wars Story

• USA Rogue One: A Star Wars Story (více)

Diskuze

Duncan66

Duncan66 (hodnocení, recenze)

Rypicong

ta pozemni bitva je audiovizualne vyborna, ale je tam jakoby navic, prijde mi, ze v ni o nic nejde, jenom si kloni potrenovali a jede se dal. neni to zvladnute scenaristicky, ci rezijne. Neni tam vubec citit ta osudovost, ze jde o hodne, jako treba v E1.

Rypicong

je to prosté. je to člověk, který se podílel na Mafii a její fanoušci ho kvůli tomu uctívají jako boha, velebí každý analfabetický článek jeho blogu, přizpůsobují své názory těm jeho a rozčilují se jako malé děti, když na jejich iracionální počínání někdo poukáže přímočarým dotazem :)

BTW psát o SW já, také bych vyzdvihl RO ve srovnání s E7. o názor nejde. jde o to, zda uživatelé přistupují rozumě k výběru autorit, od kterých názory přejímají. a buďme upřímní, své názory sice považujeme za své a jsme pyšní na své analytické schopnosti, díky kterým jsme k nim dospěli, ale pravda je taková, že z valné většiny své názory přejímáme a formujeme je v diskuzích, jako je tato. ten, kdo si myslí, že je neovlivnitelný názory ostatních, si to myslet může, ale trpí sebeklamem. a proto je potřeba si velmi dobře a na základě dobrých důvodů vybírat lidi, jejichž názorům se otevíráme.

na příspěvěk reagoval Helo, Rypicong

Merengues9

Merengues9 (hodnocení, recenze)

Darth_AK

No není :-) Pochopil bych to u malých dětí, kteří chtějí vidět světelné meče, efekty, Jar Jara...ale jinak je pátá epizoda skloubením všeho co je na SW skvělé.

Merengues9

Já se pouze přiznám, že naposledy, co jsem sledoval ep V, tak mě nudila. Ale dávám to za vinu tomu, že jsem měl spánkovej deficit :D

na příspěvěk reagoval Darth_AK

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Tahle bezcílná diskuze se rozjela až poté, co tu pár lidí vyjádřilo osobní znechucení nad Vávrou, na což Eodeon reagoval tak, jak reagoval a naštval tím těch pár jeho fanoušků.. A ta diskuze se dostala někam úplně jinam. Ale z jeho názoru do teď nikdo na zadek nějak nepadá, dokonce si myslím že ani Duncan ne. Pouze se v něčem třeba shoduje.

na příspěvěk reagoval Darth_AK

Rypicong (hodnocení, recenze)

Eodeon

je to prosté, sejmul E7, vyzdvihl RO a je dá se říct známá osobnost. To se hodně místním líbilo, protože většinou je hodnocení od "erudovaných" kritiků opačné.

PS: sice tu nejsem každou vteřinu, ale nějak si nepamatuji, že by se to tady hemžilo postovanýma "recenzema"

na příspěvěk reagoval Eodeon

Darth_AK (hodnocení, recenze)

Eodeon

Původní dotaz ani neměl vzniknout, protože nikoho nezajímalo že to byl názor Vávry, byl to prostě názor a někdo sem postnul :D. Jak pořád říkám, i kdyby to byl názor Zemana, Spielberga nebo Whitney Houston, tak je to úplně stejný, dokonce i kdyby to byl názor tvůj, nebo třeba Rypiconga. Tak to bylo, žádné že byl Vávra vyzdvihován.

Darth_AK

původní dotaz byl prostý - proč je tu jeho názor vyzdvihován nad všechny ostatní. dosud to nikdo rozumě zodpovědět nedokázal. nepíše nic, co by před ním nepsali jiní, nevyzná se lépe, než jiní, neumí psát lépe než jiní... tak v čem jen to může vězet, že z něj tolik lidí padá na zadek? :)

na příspěvěk reagoval Darth_AK, Rypicong

Darth_AK (hodnocení, recenze)

A už stranu předtím jsem tu psal že nikoho nezajímá jak je Vávra kvalifikovanej nebo co udělal, prostě jen napsal článek a my o něm diskutovali. Haló? Chápe to někdo? Vávrova odbornost není vůbec podstatná.

na příspěvěk reagoval TheDarKnig, Eodeon

Rypicong (hodnocení, recenze)

Bury.

sejmul prequel a E7, vychválil RO... jo a ještě maličkost, dovolil si vlastně něco napsat a pár lidí se s tím opovážilo ztotožnit

Bury.

je to arogantní, pravičácký vůl :) Který kritizuje co se dá, ale sám není o moc lepší.

Nicméně stejně doufám, a znovu to zopakuji, že ten Kingdom Come se mu opravdu povede. Taková hra (zvlášť žánrově) je skoro zjevení světce.

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

Bury.

Není dostatečně kvalifikovanej pro to, aby si mohl napsat na vlastní stránky traktát o Rogue One a my si ho mohli přečíst a okomentovat :)

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

Eodeon

A proto je největším problémem dnešního školství to, že ministry školství dělaj lidi, který maj s pedagogikou pramálo společnýho...

na příspěvěk reagoval Duncan66

Duncan66

i kdyby tvé teze nebyly naprostým popřením logiky a zdravého rozumu, i kdyby vzdělání bylo opravdu bezcenné a i kdyby omezená praxe v okrajově souvisejícím oboru byla zárukou expertních znalostí v každém ze souvisejících oborů, pořád platí, že Vávra ničím z toho nedisponuje. tady totiž nebyla řeč o jeho schopnostech filmaře, má-li vůbec nějaké, ale o jeho schopnosti kritika, což je specifický obor, při kterém ti praktická zkušenost s filmováním (nebo dokonce něčím pouze navenek podobným) dává jen minimální výhodu, přičemž musíš disponovat úplně jinými kvalitami a znalostmi. jsou jich sice desítky, ale jednou z nich je opravdu jistá míra odstupu. to je jediný bod, kde musím souhlasit. na druhou stranu, co může nekritický Vávrův patolízal vědět o kritickém odstupu? nebo ostatně o čemkoliv :)

na příspěvěk reagoval Helo, Duncan66

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord