Karate tiger 3: Pokrevní bratři

• Hongkong Qin xiong di (více)

Will Alexander (Loren Avedon) a jeho starší bratr Casey (Keith Vitali) si poslední dobou moc nerozumí a nedokáží nalézt společnou řeč ani na oslavě narozenin jejich milovaného otce Johna. Když je však John Alexander - bývalý agent CIA – zavražděn, vydávají se bratři po stopách jeho vraha až na Floridu, kde spojí své síly, aby vykonali spravedlivou pomstu. V cestě jim však stojí celý zločinecký gang v čele s ďábelským Francem, který mistrně ovládá bojová umění. Snímek, jehož originální název zní Blood brothers byl u nás uváděn jako třetí ze série akčních filmů Karate tiger. (decouble)

Lacike

Pribeh je to najvacsie klise v žánri (zabil si mi otca, zabijem ta), ale da sa to vydrzat, herecke vykony katastrofalne, aj v rámci zanru, ale bitky su nastastie spickove a finale je doslova uchvatne, takze kvôli nemu stoji za to aspon raz ten neznesitelny dejovy balast vydrzat. 5/10. ()

Terva

Scénář - Keith W. Strandberg. Kamera - John Huneck. Hudba - Richard Huen. Jen tak z nutnosti jsem na to koukal a nečekal jsem nic světoborného. Nezklamalo, ale ani nenadchlo - podprůměrné béčko. ()

K.I.N.G.

S jedničkou to samozřejmě vůbec nesouvisí. Je to příběh dvou rozkmotřených bratrů, které svede dohromady až pomsta za vraždu jejich otce. No osobně jsem tuto, v podstatě, americkou mlátičku shledal celkem zajímavou. Nebyla to úplná nuda ani sračka, celkem v pohodě. 30% ()

decouble

Přátelé, s českým dabingem je tento film opravdový poklad. Hlavní záporák z hlasem Jana Přeučila je borec i slizoun přímo k pohledání. Přeučil pak dabuje ještě asi pět vedlejších postav. Bojové scény nejsou špatné, ba naopak jsou dost kvalitní - hlavně závěrečná scéna v hangáru. Ale mezi námi, občas je to tak legrační, že nevíte jestli je to autorský nápad, nebo se to asi nepovedlo. A i když většinou platí ta druhá varianta, je to přece starý dobrý béčko, tak proč se čertit? ()

Derek

dalsia z klasik karate becok zacina ako nejake rodinne drama. dvoch rozhadanych bratov da dohromady az vrazda ich otca a ich spolocna cesta za najdenim jeho vraha, ktora je lemovana sem tam slusnymi akcnymi scenami, niektore z nich su priemerne vdaka slabej rezii a choreografii co vsak vynahradzuje zaverecny suboj v hangari. loren avedon je zarucena poistka kvalitnej (v ramci zanru) zabavy. i ked dost tu rozculuje "telenovelovska" hudba a celkom priemerny hlavny zaporak Franco, ktory je dost gay. ps: vzdy som mal za to ze vitali a avedom su slusny karate gymnasti tak je trocha zarazajuce ze pri svojich subojoch casto pouzivaju doublerov:-( ()

CageDepp

Prvních 40 minut jasnej odpad, ale pak tam přestaly mluvit hovadiny a začali se trochu mlátit a šlo na to koukat. Rion Hunter v roli Franka byl docela povedenej. Úplně se bojim podívat na další díl, protože to začíná být horší a horší. ()

Martin741

Karate Tiger 3 ponuka opat dementny pribeh /ale tak tomu bolo aj v jednicke a dvojke..../, slusnu zabavu a dobre osobne suboje, cize bojove umenia na urovni. 50 % ()

Rodriguez

Tady už si scénárista trošku pohrál s dějem a tak jsou vidět ruce i nohy v akci! Kdy se musí dva rozhádaní bratři po smrti otce spojit, aby mohli vykonat spravedlivou pomstu! 50% ()

Juto

Jeden z najlepších filmov s bojovým umením. Záporak úplne zdvíha film na lepšiu úroveň. Konečný súboj dvaja na jedného je parádny. 6/10 ()

Jizni Tlapa

"KDE JE TEN CHLAP ANGEL?" "ASI TO BUDE ŇÁKEJ TEPLOUŠ"! Za hodnocení dějové linky a hlubší myšlenky bych navrhoval dvojitou otočku s výskokem a lokýtek od mého oblíbence L.Avedona!! Já chtěl akci, skvělou choreografii bojových scén a občas se zasmát (hřeben v zadní kapse kalhot a agent CIA, který se vždy zaručeně pozná podle zrcadlovek z TOP GUNU). Toho se mi dostalo v plné míře a jsem spokojen! L.Avedon s K.Vitalim tvoří dokonalou bratrskou dvojici (a to nemluvim jen o fyz podobnosti). Záporák , který byl jistě předlohou pro Simona Phoenixe? Proč ne? Skvěle zapadl a při závěrečné scéně dva na jednoho mu i na chvilku fandim! Film má tempo a zmiňuji, že co se týká bojových scén, jsou pro mne v serii KARATE TIGER Pokrevní bratři číslo 1. ()

TO

Dva povahově rozdílní bratři mstí smrt svého otce, nakonec dokonce zachrání život presidenta Bushe. Průměrný karate film s určitou dávkou rodinného sentimentu. Slabší scénář, ale dobré akční scény ()

Luk80

Dabing společnosti Intersonic je prostě nezapomenutelný. Jan Preučil musel jenom zde nadabovat snad 4 postavy. Loren Avedon byl výrazně lepší, hlavně herecky, než jeho starší bratr. Největší plus je tady záporák Franco (opět v dabingu Jana Přeučila) který svým albinským zjevem dodává všemu nevídanou pozornost. I jeho karate styl a šedivé vlasy by se dály přirovnat ke starým zlatým Shawn Brothers. Nalepit mu jen vousy a mohl by klidně hrát Paj Meje :-) ()

haj

Po akční stránce výborný, souboje i kaskadérský kousky jsou tvrdý, syrový, choreografie slušná a ani příběh vyloženě nenudí. Škoda, že Loren Avedon nehrál tehdy ve víc filmech, co se týče bojovejch schopností ve filmu, tak mi z neasiatů přišel nejšikovnější a jeho Karate Tiger 3-4 v akci o tolik nezaostávaly za velkou částí asijský konkurence. ()

Pecival

Tenhle film jsem zbožňoval jako malej kluk a teď po asi patnácti letech jsem na to koukl a opět (nazíráno samozřejmě trochu jinou optikou) se skvěle bavil. Keith Vitali byl epesní sekáč, který kosil všechny okolo jako by se nechumelilo, jezdil v bouraku a měl u sebe pokaždý nějakou ženskou - prostě postava do B konce 80. let jako vyšitá. Jasně, příběh je nic moc, ale čert ho vem tady se hraje o bitky, hlášky a škleby. A všeho se dostane vrchovatě. K tomu záporák na kterýho jen tak nezapomenete, předvádějící fakt špinavé triky a echtové disko což mě v podobných filmech dostává do extáze :) Top 3 akčních B konce 80. a začátku 90. let. ()

lskala

Rion Hunter převálcoval i "slavného" Avedona. Co ten bělovlasej psychopat dokázal zahrát, to je neskutečný!!! Famózní závěrečný souboj. Zbytek jen sračka... 50% - 3*** ()

misstake

Pokud si pamatuju, tak rozhodně nejlepší film ze série u nás známé jako karate tiger. Ta závěrečná bitka je fakt mazec. ()

Han22

Z hlediska příběhu je to na odpad, protože jak si tvůrci představují CIA, únos velvyslance či dokonce atentát na prezidenta je šílený. Ale čert to vem, dříve jsem to neřešil a užíval si karate, které je tu opět špičkové, hlavně závěrečný souboj v garáži. Opět mírně nostalgie 3*. ()