Strážci Galaxie Vol. 2

• USA Guardians of the Galaxy Vol. 2 (více)
USA / Nový Zéland / Kanada, 2017, 136 min

V rytmu zbrusu nových Nejlepších hitů #2 pokračují ve filmu od studia Marvel Strážci Galaxie Vol. 2 dobrodružství party superhrdinů, kteří se vydávají až na samé hranice kosmu. Strážci se musí naučit držet pohromadě a odhalit tajemství rodičů Petera Quilla. Staří nepřátelé se stávají spojenci a na pomoc našim super-hrdinům přicházejí i další oblíbené postavy z rozpínajícího se filmového vesmíru studia Marvel. (Falcon)

Diskuze

(hodnocení, recenze)

Nevka

Rád se podívám i na názor ostatních, co o filmu říkají, ale taky si hlavně zakládám na svém názoru a jak tu psal padouch komu se film nelíbil, ať si prdel políbí. Mě se líbil a to mi stačí, jde především o můj pocit z filmu, no ne?
Oba ty díly se mi moc líbily. Jedničku mám za pět, ta je prostě skvělá a dvojka (viděl v kině), je o malilinečko slabší ale pořád ji beru za hodně dobrý film, proto mám silné čtyři hvězdy u Volu. 2
Strážci Galaxie jsou prostě boží :-)

na příspěvěk reagoval Ratemus, Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

p.a.douch

Já mám rád taky oba, ale v rámci Marvelovek mi jednička sedla méně. Každopádně je pořád hodně dobrá. Na filmy si taky dělám názor sám ;)

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

ale zase na druhou stranu, Psychor patří mezi jedny z nejklidnějších a nejvíc vážených uživatelů, co tady sou, má ho v oblibě přes 37 000 uživatelů (no a co že čísla nesedí) takže, kde se ve mně bere ta zlost, ta zášť, ta nenávist, vůči jeho osobě ? to fakt nechápu, jdu si radši píchnout ty steroidy http://1.bp.blogspot.com/-UcmbV_xSWtE/T_C5ekYdo-I/AAAAAAAAAAA/b2D6wAHHzhc/s1600/vlcsnap-2011-04-14-22h25m15s105.jpg

p.a.douch

pozor, pozor, já tenhle film miluji, a nechci předbíhat, jelikož do konce roku ještě daleko, ale zatím to vypadá na film roku.

Lamprea (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Pochybuju, že až budu mít syna, se mi tenhle film začne líbit :D Jinak z mýho pohledu, tak jak si to popsal, je to jedno velký klišé, ale chápu, že to někoho vezme za srdíčko.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

p.a.douch (hodnocení, recenze)

Nevka

Mě bavily oba díly a vůbec neřeším, který byl lepší. Do kina se chodím bavit a když mě film baví, názory druhých mě od jeho dalšího shlédnutí neodradí. No a když nebaví, může být podle mínění ostatní kvalitní jak chce, stejně mně za druhé zhlédnutí nestojí.

na příspěvěk reagoval Nevka

p.a.douch (hodnocení, recenze)

No, nechápu co to tady furt řešíte. Přijde sem pár prudičů a rozpoutají tady nesmyslnou debatu a Vy jim na to skočíte. Ten film se nebere moc vážně a je to skvělá zábava, tak si z něj vezměte příklad. To že se někomu nelíbí, mě vůbec nezajímá. Kromě toho mám dojem, že ty kritici a různí "znalci filmu" budou asi v menšině (alespoň podle tržeb a hodnocení většiny uživatelů nejen na tomto webu).

na příspěvěk reagoval Nevka, Yoshitsune

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Lamprea

Je to efektní, vtipná pohádka co se nebere vážně s dojemným koncem. Nic světoborného v tom opravdu není.

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

To víš, že jo celý můj svět se točí pouze a jen kolem tebe Yoshitsune.... Kámo copak fakt nevidíš jak moc jsi k smíchu a jak moc se tu ztrapňuješ?

Lamprea

no neřekl bych že na tomhle filmu je něco objevného, ale prostě celé pojetí toho filmu, kdy syn hledal svého otce a když ho najde, tak zjistil co je zač a co udělal, a přitom někdo jiný, mu dělal toho nejlepšího tátu a syn si to uvědomil až potom, kdy o svého otce přišel, navíc je to o rodině, a rodina je prostě na prvním místě, takže otec a syn https://www.youtube.com/watch?v=leC5WE7P2To

Ratemus

jak by řekl dragon94, Psychor je jeden nejklidnějších uživatelů, který v naprosto v pohodě a ty proti němu furt něco máš, on je naprosto v pohodě a je s ním radost diskutovat, takže to tvoje dno, má ještě větší dno ?

to co sem napsal nahoře sarkasmus  a ironii, ty víš jaký mám názor na Psychora, jen že dragon94 je schopný držet i s Psychorem jen aby mi to nandal

na příspěvěk reagoval dragon94

Yoshitsune

marně čekám kdy nám napíše zápletku filmu, když ten film přece viděl, ale na tyhle komentáře on zásadně nereaguje, protože je jasný že tu všichni ví, že ty filmy neviděl...jako být kretén co hodnotí a kritizuje filmy co neviděl, to je jednoduchý, ale proč to dělat...ale ne Psychor ze sebe dělá kokota dobrovolně...tleskám mu takových jako je on, je fakt málo

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Lamprea

vidíš takhle to má být, takhle se to dělá, né hovno, né dementi, ale arogance, sebestřednost a má to být jenom o tobě, jo ? ty, ty, ty a zase ty, uč se

na příspěvěk reagoval Lamprea

(hodnocení, recenze)

Ratemus

Jdu pro Jiříka sesmolit nějaký komentář k nové Mumii. Mám trochu času, tak jdu na to :-)

Zek , Lamprea

Jeho komentáře mají nulovou hodnotu když film ani nevidšl. Tvou kritiku beru jeho ne....bohužel čuráci jsou všude i na čsfd

Zek

Zek (hodnocení, recenze)

Ratemus

Tento člověk by vůbec neměl hodnotit filmy, protože jeho hodnocení není o filmu, ale pouze na základě jeho nenávisti. Proč myslíš, že jsem vůbec chodí nebo proč píše stále dokola stejný komentáře? Schválně provokuje a chce tu lidi naštvat o nic jiného mu nejde.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Psychor

Jalá že je zápletka a scénář prosim tě? Přece nehdi čurák co by o tom mluvil a film neviděl ne? Tak o co že ve filmu šlo?... no myslim že oba víme že jdi to neviděl a tudíš ted čurák jsi...

na příspěvěk reagoval Zek

Psychor

Psychor (hodnocení, recenze)

Lamprea

Tady musím souhlasit. Snímek je určen výhradně pro diváky podstoupivší lobotomii, kteří budou s to jako jediní ocenit tisíckrát recyklovaný scénář stojící na hloupoučké zápletce, infantilním humoru či retradovaných dialozích.

na příspěvěk reagoval Ratemus, Yoshitsune

07.12.2021

Will Poulter ztvární Adama Warlocka

Will Poulter ztvární Adama Warlocka

12.10.2021

Server Deadline napsal a režisér James Gunn potvrdil zprávu o tom, že ve třetích Strážcích Galaxie oficiálně spatříme slavného marvelovskou superhrdinu Adama Warlocka. Co víc, už dokonce i víme, kdo… (více)