Kurýr: Restart

• Francie Le Transporteur : Héritage (více)

Profesionální kurýr Frank Martin se musí proti své vůli spojit s nájemnou vražedkyní Annou, aby dostali skupinu bezcitných ruských překupníků s lidmi. Našlapaný mix akce s úžasnou kung-fu řežbou, vizuálně excelentními automobilovými honičkami, zabijácky krásnou „roštěnkou" a pořádnou porcí nadhledu! (Bioscop)

Diskuze

maxmax329

maxmax329 (hodnocení, recenze)

Tak tohle bude další komerční sranec  v čele s rádoby hezounkem ze kterýho naivní pipiny zvhlnou na povel.

Rikky007

Rikky007 (hodnocení, recenze)

Hm, další reboot..... Na Stathama pan Skrein teda určitě nemá a na něm to bylo dost stavěný. To by mě zajímalo s čim film přijde.....

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

jo aha. takže když v traileru bylo střihů jako v Taken 3 (pozor, tam to šlo vidět) tak Ed Skrein v tom parkovišti nerozdal ani jeden úder!!!!! Protože!!!! TY ÚDERY NEZAPADALY!!!!!!! A PROTO TO BYLO TAK SESTŘÍHANÝ! Tak mi nevyprávěj, že ta akce je syrová. Je hnusná a i kdyby údery zapadaly, pořád je hnusná o proti minulejm dílům. Já nechápu proč se tohle točí do hajzlu, jen to zesere jméno Kurýra. Fucking money, no.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Viny95501

Viny95501 (hodnocení, recenze)

Myslím že uplne zbytočná zaležitost, niečo ako: Hněv Titánů a parodia na film: Percy Jackson: Moře nestvůr.

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

a jestli tohle budu jako trojka říznutá dvojkou, tak pětku vlepím hned na místě

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

stejně já to mám dobře ohodnocené, Kurýr za tři, Kurýr 2 - za čtyři a Kurýr 3 - za pět :D

RockyZz

RockyZz (hodnocení, recenze)

> Ed Skrein kvůli tomuto filmu opustil seriál Hra o trůny (od r. 2011). (Spidey3)

HAHAHAHAHAHA, jaký to způsob udělat největší chybu v herecké kariéře.

na příspěvěk reagoval KimCid, Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

no tak tohle je opravdu výborný, kdy v tom hrál ten uzenáč Jason Statham, tak by jste to tady postříkali blahem, scénář ne scénář, jo a mimochodem ten první Kurýr to taky neni bůhví jak originální film, takže bych prosil o trochu sebereflexe

na příspěvěk reagoval Ellmariachi

rawu

rawu (hodnocení, recenze)

dle traileru cečková režie, luc besson seděl na záchodě z kalhotama dole když psal scenář a herci jsou taky céčkový..

C+ (film bude dobrý asi jako celaskon)

TheDon

TheDon (hodnocení, recenze)

Co je to za trotla ty woe? Že by Statham odmítl , nebo ho raději ani neoslovili? Každopádně to vypadá jako solidní sračka.

S.Quentin QUALE

S.Quentin QUALE (hodnocení, recenze)

Myslel jsem, že všecku krev vybečím příští týden při lítajících autech ve FF7, ale asi budu muset něco schovat.... :D Kristepáááne.....

3ds

3ds (hodnocení, recenze)

Kto toto prekladal? Héritage je predsa dedictvo. Ten anglicky nazov tomu este dava logiku, ale Restart? Ide o pokracovanie a nie o nejaky zaciatok. Jednoducho len Jasona nahradil tento herec.