Kurýr: Restart

• Francie Le Transporteur : Héritage (více)

Profesionální kurýr Frank Martin se musí proti své vůli spojit s nájemnou vražedkyní Annou, aby dostali skupinu bezcitných ruských překupníků s lidmi. Našlapaný mix akce s úžasnou kung-fu řežbou, vizuálně excelentními automobilovými honičkami, zabijácky krásnou „roštěnkou" a pořádnou porcí nadhledu! (Bioscop)

Diskuze

PenaPP

PenaPP (hodnocení, recenze)

Proč proboha?! Statham je stále ve formě, tak nevidím důvod, proč cpát do kurýra nějakou cizí a nezajímavou tvář :(

na příspěvěk reagoval KimCid

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

Jo to je fakt. Ale ten poslední úplně nejhorší nebyl. Spíš mi vadilo ,že Pinenovi jsem tu roli moc nevěřil a v akci byl neschopnej.

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

KimCid

Na to se ptá někdo, kdo má v oblíbených Jacka Ryana, což je část série, kde herce v hlavní roli přeobsazujou jako na běžícím pásu...

na příspěvěk reagoval Ouwen, KimCid

Wacoslav1

Evidentne Bessonovej penazenke. Uz su ohlasene dalsie dve casti. Koprodukuje to s nejakou cinskou spolocnstou, cize si myslim, ze na tom neprerobi. Skor naopak.

m.a.t.o.

Mě se tady ten vocas taky nelíbí. Nejsem extra fanda Stathama, ale je fakt, že Kurýr=Statham, tak nevím komu tenhle film prospěje.

Wacoslav1

Ved o tom hovorim. Ked Restart bude mat taku kvalitu ako Kurier serial, tak dovi-dopo. Ako ok, dvojka a trojka so Stathamom neboli svetoborne filmy, ale mali aspon Stathama. Co bude mat tento film, to fakt netusim.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

m.a.t.o.

Mě se třeba Lucy, Three days to kill nebo třetí Taken celkem líbili, takže nesouhlasím s tím, že je na tom Besson tak špatně jak se říká. Podle mě si jako jeden z mála drží nějakej solidní standart, ale tímhle se obávám, že to dodrbe.

Wacoslav1

Mne sa uz ani prvy Hitman nepacil, cize ten reamke u mna vôbec nehrozi ani co sa nejakého ripu tyka. Ale Kuriera si mozno pozriem. Luc Besson ma zakazdym vie prekvapit tym, ako hlboko dokaze padnut. Som zvedavy kde sa zastavi.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Uvidíme co bude větší blbost jestli Hitman nebo Kurýr. Zatím to vidím tak na remízu, každopádně za kino asi nebude stát ani jeden. Už nehodlám opakovat tu chybu z loňska a chodit na každou kravinu. Letos si budu fakt pečlivě vybírat, co za to stojí a co ne.

sniper18 (hodnocení, recenze)

mzss1

Tak ja som si tam teda žiadnu väčšiu podobnosť nevšimol. Teda ak nepočítam to, že sa jedná o akčné filmy a že trailery na západné filmy sú robené viac, menej rovnakým spôsobom. Ale ja skôr uprednostňujem Hitmana, v tom vidím aspoň nejaký potenciál, tohto Kuriéra pravdepodobne vynechám.

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

sniper18

Tak ja si všiml, že je trailer tohoto Kurýra podobný jako v chystaném novém Hitmanovi. Sice to zde vypadá trochu líp než ten Hitman dle traileru. Ale půjde asi jen o přepálenou akci :)

na příspěvěk reagoval sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

Od reštartu by som teda čakal niečo trochu iné, ako len kopírku už videného. Trailer síce nevyzerá úplne zle, ale nenašiel som si v ňom ani jediný dôvod, prečo by som si to mal pozrieť. Je to už príliš ohrané a bez charizmy Stathama a jeho kvalitných súbojov z prvých dvoch dielov to už nemá cenu.

na příspěvěk reagoval mzss1, ywo666

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Hit to bude a mali by sme byt radi. Vdaka tomu stupne v ociach producentov aj Statham a dostane potom na svoju solovku o par mega väcsi rozpocet ako obycajne.

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

m.a.t.o.

Tam hrá Melissa McCarthy. Tá je zárukou na dobrý shit aj keby sa vo filme stretli všetci najlepší herci sveta (niečo ako Expendables (srandujem)). U mňa momentálne top 1 neznesetiľná obsadzovaná herečka.

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Já to nechápu. Lidi furt nadávaj na nejmíň půlku Stahamovo kinematografie a pak chrochatjí blahem u průměru jako Taken 2, což je videofilm, kterej to omylem dotáhnul až do kina.