Mimoni 2: Padouch přichází

• USA Minions: The Rise of Gru (více)

V neutuchající touze najít toho největšího padoucha všech dob, aby mu mohli věrně sloužit, narazí Mimoni na malého nosatého černovlasého chlapce, který vyrůstá jen se svou německou matkou. Jmenuje se Gru a aniž to tuší, tohle setkání mu zásadně změní život. (Cinemart)

DIATOR05

Mimoni jsou geniální film s vynikajícím absurdním humorem. A dostanete to, co čekáte. Příběh je dle mého průměrný, ale provedení s mimoněma je skvělé. Linka s padouchy nebyla vůbec zábavná a spíše tam byli jen, aby se něco dělo. Scéna s mimoněma s letadlem je 10/10 a asi jsem neviděl nic víc absurdního a vtipnýho. Možná je to moje chyba, ale takový oddechový film jsem hodně dlouho nezažil. Takže za mě 7/10. ()

matous20063

Poměrně slušně natočený animák, který neurazí. Vtip zde rozhodně nechybí, animace skvělá a dialogy super. Film je ovšem krátký, myslím si že děj by se dal o něco okořenit a protáhnout ale i tak je to slušná podívaná. 70% ()

dundu

Pár velmi dobrých momentů film nezachrání, mě to nebavilo a ani moji čtyřletou dceru, která půl filmu říkala, že chce domů. Kino narvané, ale za mě úplně nejslabší díl z celého "padoucha". Úvodní titulky boží ;) ()

JaryKury odpad!

K tomuhle není co. Pro děti do 4 let dobrý, ale ty chápající tuhle blbost prospí raději. Něco tak nudného, stereotypního, předvídatelného, bez špatného nápadu. Ne že by tohle studio neumělo. Zpívej 2 je svěží a hravý animovaný film, ale toto je s prominutím děsivý odpad, který vsází na značku a přiblblé žvatlání. Za mě 1/10 jen pro ty děti. ()

Sopholojong

Najlepsi "Mimoni" od jednotky Despicable Me. Obrovske prekvapenie plne napadov (kung- fu "zlutaci", sedemdesiatkova Vicious Six, pilotovanie lietadla), hravej animacie (zaverecny suboj v Cinskej stvrti) a hlasok v symbioze s prepracovanymi individualitami Mimonov (vedie spominane kung-fu trio a najma ten siroky babracky). Toto si dava aj Lightyeara na ranajky a Pixar by sa mal ucit ako robit perverzny humor (neustale hole rite Minionov/Grua, v spandexe obtiahnuta leaderka "Sestky"). Silne styri "kinderka". ()

Warapeidza

Je to barevné, je to veselé a polovině mých dětí se to líbilo :). Z pohledu dospělého také pár fajn scének a muziky, takže účel splněn. ()

soukyd33

Dabing, klasika. Animace super. Příběh, blbost. Rodinná zábava, ale také nic nového. Ke konci až stupidní scény. Dnešní diváci to ale asi vyžadují. 🤔 Poznámka: Občas jsem se zasmál, ale jen občas. To je na komedii tohoto druhu, málo! Poznámka: Na Banana můžete zapomenout. 🙄 Hvězdiček 2 ()

Venom

Prekvapivo to bolo celkom dobré. Hoci nie som veľký fanúšik prvých Mimoňov ale na dvojku som sa tak trochu tešil. A ako nesklamala. Bola srandovná, príbeh bol dosť dobrý a len škoda toho blbého konca. V celku som si to celkom dosť užil. ()

Ondak

Příjemný animák se střeštěnými Mimoni. Tím vznikají vtipné situace. Pro děti super film. Bohužel je příběh takový nijaký a celý film je postaven na řádění mimoňů ale naštěstí to vcelku funguje. ()

Milo384

Byl jsem na tomto filmu s děckama v kině. No dá se to, žádná bomba se ale nekoná. Normální animák se střeštěnými postavičkami. ()

AdelleR

Druzí Mimoni jsou pro mě spíš někde mezi 3 a 4 hvězdičkami. Pořád to je děsně ulítlá legrace, ale... něco tomu prostě chybělo. Jednička byla ve svém ohledu svěží, tady už jdou mimoni trochu do pozadí a velkou roli získává Gru, což mi do narativu moc nesedělo. Občas tam byly takové skoky a střihy, kde mezi nimi vyloženě chyběla scéna, ale jinak to běží poměrně rychlým tempem a člověk se u toho pobaví. Zklamaná nejsem, pořád to jsou šílení mimoni, jen už holt ne tak moc jako v prvním dílu. Ale narážky na to, co teprve přijde v Já, padouch, byly super. ()

Orion12

Takový prequel k jedničce, neurazí. Není moc vtipný ale úžasný animovaný barevný svět. Pěkná premisa, taková blbost na jednu shlédnutí jako všichni mimoni filmy 5/10 ()

Zix.

Já padouch znovu, akorát v minulosti. Tedy bohužel nic nového. Zklamala mě postava Grua, který na to že chce být padouch, tak není na svůj věk žádný génius, ale spíš poseroutka, který věčně potřebuje něčí pomoc. Co mě potěšilo, je postava mladého doktora Nefaria. ()

555borac555

První díl mimoňů byl za mě slabší. Dvojka mi přišla vtipnější, zábavnější s více zajímavými nápady, ale celkově je pořad tahle prequelová série poměrně slabší a nefunguje na mě tolik jako Já, padouch filmy. Vždycky se na tyhle filmy rád mrknu, protože mimoni jsou zkrátka zábavní, ale tyhle žluté postavičky lépe funguje jako takové zábavné věci v pozadí a moc se nehodí jako hlavní hrdinové filmů. Dávám zlotřilých 6/10. ()

Opavak

Milé a velmi zábavné! A to jak pro děti ale rozhodně i pro dospělé. Děj ničím nepřekvapil, závěr taková klasika, kterou jsme v pohádkách viděli už mockrát. Padouši tam mohli být taky více, obzvlášť jeptiška, která vždy, jak se objevila tak pobavila stejně, jak mimoni. Nevadilo by mi ani, kdyby stopáž měla o 10-20 minut více. Ale to jsou jen mé malinké výhrady, jinak je to ale fakt povedená pohádka s pořádným kusem humoru :) ()

Pátý Shrek dostal datum premiéry

Pátý Shrek dostal datum premiéry

13.07.2024

Shrek má mezi všeobecně oblíbenými animáky poměrně výsadní postavení. Přestože od premiéry prvního dílu pohádkové série uplynulo již více než 23 let, její hrdina je stále živý a mezi fandy… (více)

Startuje týden nejúspěšnějších filmů

Startuje týden nejúspěšnějších filmů

14.12.2022

Nová pixarovka vyhořela

Nová pixarovka vyhořela

20.06.2022

Studio Disney má na kontě po delší době mírné zaváhání. Nová pixarovka Rakeťák s cenovkou 200 milionů dolarů totiž sice sbírá pozitivní ohlasy kritiků i diváků, do kin se ale tentokrát rodiny s dětmi… (více)