Captain Marvel

• USA Captain Marvel (více)

Snímek Captain Marvel se odehrává v devadesátých letech dvacátého století a je tak zcela novým dobrodružstvím z dosud neviděného období filmového světa Marvel. Film sleduje příběh Carol Danversové, ze které stala jedna z nejmocnějších superhrdinek světa. Když Zemi zasáhne mezihvězdná válka mezi dvěma mimozemskými rasami, Danversová se ocitá s malou skupinou spojenců přímo v srdci konfliktu. (Falcon)

Diskuze

Uživatel okruza smazal svůj příspěvek.

Punisher95

Punisher95 (hodnocení, recenze)

Podle mě by byla nejlepší Yvonne Strahovski nebo Natalie Dormer. Kdyby to nakonec dostala jedna z těhle dvou, tak by to byla parádní podívaná :D .

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Winnick je rozhodně vůbec nejlepší volba, ale samozřejmě, je už trochu starší, takže by záleželo na tom, jak tu postavu pojmou.

Zrovna čtu, že by zájem hrát Marvel měla Ronda Rousey, tak to se asi shodnem, že jakkoliv je to od ní hezké, NE. :))

Ratemus

Winnick je sice skvělá ale působí už moc zkušeně a ta postava by tak rozhodně nemohla být "začínající mladá pilotka nebo agentka" a to by podle mě byla škoda. Theron není špatná ale už její všude plno a Emily Blunt se hodí do role vůdčí osobnosti ne do pozice začínající nezkušené holky. Pokud by to měla být skutečně začínající talentovaná pilotka nebo agentka tak bych skutečně dal přednost někomu jako je Teresa Palmer (pokud si viděl I Am Number Four tak tam akci zvládala skvěle), protože s této generace by se na podobnou roli hodila nejlépe. To ale neznamená, že bych Winnick nebo Emili Blunt nevybral do jiné zajímavé komiksové role.

..Lucas..

..Lucas.. (hodnocení, recenze)

Navíc Jennifer už v Marvelovce hraje a další X-Meni budou nejspíš její poslední.

Shaman1135

Shaman1135 (hodnocení, recenze)

to Ratemus: s Katheryn a Emily plne súhlasím

to pato9: Lawrence by samozrejme bolo veľké meno, ale v kine ju človek stretne už asi až moc často, chcelo by to trocha menej známy ksicht

Ratemus (hodnocení, recenze)

jhr

Winnick je hlavně dobrá i v kontaktním souboji, má licenci na to dělat bodyguarda....Theron bych dal později na She-Hulk a Emily Blunt třeba na Spider woman....Winnick by byla super.....

na příspěvěk reagoval Shaman1135, jhr

Ratemus

Já bych volil Teresu Palmer protože je mladá, hezká, umí dobře hrát, akci zvládá dokonale a je i sympatická. Prostě ideální herečka pro podobnou roli.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Uživatel Blackhand47 smazal svůj příspěvek.

Blackhand47

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

Alpha-17

Tím chci jen říct, že MCU je založeno z velké části na Ultimate komiksech, že nečerpají jenom z klasické 616. Je pravda, že ostatní vesmíry z něho vychází, ale filmy čerpají i z těch vedlejších.

zuzuskrembl

zuzuskrembl (hodnocení, recenze)

Alpha-17

Ale to jsem vůbec neřekl, mě jen vadila ta tvá poznámka "prostě to tak je", přijde mi z toho, jako bys říkal "můj názor je jediný správný, všichni lidi jsou ovce", ale tak možná jsem tě jen špatně pochopil. A btw Buffy je boží

Uživatel zuzuskrembl smazal svůj příspěvek.

Alpha-17

Tak pozor Buffy je jednoznačně nejlepší ženská hrdinka v historii! Joss Whedon v ní předvedl to nejlepší ze svého talentu a dodnes podle mě Buffy nepřekonal!

Blackhand47

Tak teď jsem fakt zmatený a opravdu netuším, co mi tím jako chceš říct?:-O Většina vesmírů vychází z toho 616 a jeho postav. Je to jako říkat starému zkušeného námořníkovi, že mořská voda je slaná a mokráB-)

na příspěvěk reagoval Blackhand47

jh666

Znovu. Oni mohli vzít kohokoliv z toho obrovského počtu postav, které se za ty desítky let mihly, zůstaly déle, utvářely historii skupiny, ale oni vzali B. W. To mi vadí, ale je to můj osobní problém, takže bych to už dále neřešil. Navíc je fakt, že filmový vesmír je jen další realitou, která se vytvořila tak, aby seděla potřebám marveláckého univerza. Já to přežiju a můj celkový dojem z filmů za poslední roky je výborný, takže jsem mnohem víc spokojený, než naopak. To mi více vadila ta nesympatická herečka, která ztvárnila Mariu Hill. Ale přežiju i to:-p A ostatní reality respektuji, ale je jich TOLIK, že je pro nezasvěceného jen obtížné se v nich orientovat. Tak se těš(me)!

jhr

Já ne, už mě xmrti nudí pokaždé sledovat v prvním filmu o konkrétním hrdinovi ty eskapády jeho začátků atd. Pár rychlých flashbacků a rovnou do akce a hlavně žádné "holčičkování", to mi na Ms. Marvel prostě nesedí!!! Ale tak každý chce něco jiného, uvidíme, kdo bude nakonec spokojenější;-)

No a s tou Buffy, hele, raději bez komentáře, protože každému se asi fakt líbí něco jiného:-D

na příspěvěk reagoval jhr

Alpha-17

S tím nemohu souhlasit. Já chci vidět jak se s obyčejné mladé, ale nadané začínající pilotky stane i přes všechny překážky pořádně drsná superhrdinka! To jak se bude vyrovnávat se svou novou mocí, co jí to způsobí za problémy a jak se s tím vším dokáže srovnat! To je na podobných postavách nezajímavější. Byla by nuda, kdyby se jednalo o dokonalou bojovnici bez nějakých problémů a emocí. Například na Buffy bylo nejlepší, že se musela se svým osudem přemožitelky těžce vyrovnávat a stálo jí to hodně obětí a osobních tragédií ale přesto byla silná a odhodlaná bojovat dál a právě taková by podle mě měla být i Carol Denvers alias Captain Marvel.

na příspěvěk reagoval Alpha-17

Marvel je v problémech

Marvel je v problémech

02.11.2023

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

30.08.2023

Barbie má miliardu