Captain Marvel

• USA Captain Marvel (více)

Snímek Captain Marvel se odehrává v devadesátých letech dvacátého století a je tak zcela novým dobrodružstvím z dosud neviděného období filmového světa Marvel. Film sleduje příběh Carol Danversové, ze které stala jedna z nejmocnějších superhrdinek světa. Když Zemi zasáhne mezihvězdná válka mezi dvěma mimozemskými rasami, Danversová se ocitá s malou skupinou spojenců přímo v srdci konfliktu. (Falcon)

Diskuze

CarnTheNunya (hodnocení, recenze)

To chci vědět, protože to už je směšné a nesmyslné, říci, že nějaký herec nechce aby někdo šel na film ve kterém hraje.

CarnTheNunya (hodnocení, recenze)

Pojebaný všežer přeje sračkoidní život mistru sračka a hlavně to neštěstí. A bude mu tohle všechno přát do té doby, dokud si nezamyslí nad tím jak se chová.

na příspěvěk reagoval Sabrewulf

Sabrewulf

Pokud hodláš být na všechny toxický, tak si klidně vypros ban. Já jen tady vyjádřil svůj názor na tebe a tvůj styl hodnocení.

CarnTheNunya (hodnocení, recenze)

A jeho komentáře celkově. Taky by někdo mohl říct, že se mi líbí snad vše, ale to je tím, že se dívám na to, co by se mi snad mohlo líbit.

na příspěvěk reagoval Sabrewulf

TheDarKnig

Jeho ostatní kolegové dávají Bayformers odpady a on tomu dává 4-5 hvězd a jiným filmům jebne max 3. Ale mistr sračka si na to najde argument.

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

A já doufám, že třeba jednou začneš psát i pozitivní příspěvky, všechen ten negativismus ti ubližuje. Bylo by to pro tvé dobro.

na příspěvěk reagoval CarnTheNunya

Sabrewulf

Sabrewulf (hodnocení, recenze)

Vidím, že tady je jiná nálada než na youtube. Doufám, že film padne tvrdě na hubu.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Echelon1 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Ano, ale to len nejaký jede idiot riešil, lebo vraj všetky postavy sú "čierne, hnusné, divoké a hovoria nezrozumiteľnou rečou". :-D Proste len žvásť zbytočnej existencii, s ktorým je najlepšie sa nezaoberať a nechať zapadnúť do zabudnutia, kam patrí.

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Echelon1

No ani bych se nedivil kdyby na to začal někdo takhle pohlížet..jakože skřeti v lotrovi jsou taky vlastně uprchlíci, židi nebo co

na příspěvěk reagoval Echelon1

Echelon1 (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Lebo sa zatiaľ neobjavil žiadny univerzitný blb, čo by o tom napísal "článok". Ale stále to môžeme otočiť a povedať, že Scrullovia sú európsky kolonisti a liberáli budú spokojní. :D Ešte to dostane oscara.

na příspěvěk reagoval Ratemus, Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

jhr

Jo, já to dělal taky... Se divim že právě v tomto směru už dávno není C.M středem těchto debat...

Vždyť je to jak pěst na oko.

na příspěvěk reagoval Echelon1

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

jhr

To zní zajímavě... To by mě teda zajímalo, jaké drogy prodává ta babka.

Lisohlávky ne? :D

na příspěvěk reagoval jhr

jhr (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Jenže oni se snaží své hostitelské země zničit stejně jako Scrullové zemi, protože jsou to většinou teroristé nebo drogové gangy. :-)

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Uživatel jhr smazal svůj příspěvek.

Marvel je v problémech

Marvel je v problémech

02.11.2023

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

30.08.2023

Barbie má miliardu