Captain Marvel

• USA Captain Marvel (více)

Snímek Captain Marvel se odehrává v devadesátých letech dvacátého století a je tak zcela novým dobrodružstvím z dosud neviděného období filmového světa Marvel. Film sleduje příběh Carol Danversové, ze které stala jedna z nejmocnějších superhrdinek světa. Když Zemi zasáhne mezihvězdná válka mezi dvěma mimozemskými rasami, Danversová se ocitá s malou skupinou spojenců přímo v srdci konfliktu. (Falcon)

Diskuze

Hekman (hodnocení, recenze)

Ratemus

Asi jsem mel spis napsat komiksovky. Treba loni jsem byl v kine temer na vsech, ktere vysly a byla to dost bida, takze jsem se rozhodnul, ze jim za takovy retardovany hovadiny platit nebudu. At to delaji poradne, nebo vubec.

na příspěvěk reagoval Ratemus

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Hekman

Aha, takže na to čumíš v nějakém kinoripu. A ještě navíc si jako mnoho dalších nevíš oddělit osobní názory herce od filmu. CarnTheNunya je možná mírný troll, ale co jsi ty.. to je otázka :)

Ratemus (hodnocení, recenze)

Hekman

To jsi docela citlivý ohledně filmů...já nehodnotím dokud neuvidím .. ovšem dnes to taky funguje tak že pokud nemáš rád marvelovky, Dc, Transformers tak byť film může být průměrný nebo dobrý, vždycky si najdeš důvod proč se ti to nelíbí

na příspěvěk reagoval Hekman

Hekman (hodnocení, recenze)

Eduardo

Souhlas. Kvuli tomu uz na Marvelovky do kina nechodim. Je to az moc casto vyjeb a ja nemam rad, kdyz se mnou nekdo vyjebe, aniz by mi dal nejdriv pusu. Pak je ta bolest prdele o mnoho vic nesnesitelnejsi ! Takze torrent a kdyz je to good, zajdu si i do kina.

na příspěvěk reagoval Ratemus, TheDarKnig

datos

datos (hodnocení, recenze)

Eduardo

Uvidíme jak to bude nakonec vypadat, ale ode mě je očekávání obrovské :) má to být nejsilnější superhrdina, tak uvidime :)

Eduardo (hodnocení, recenze)

datos

aj z Black Panthera sa išli recenzenti posrať a je to jedna z najslabších marveloviek ;) Ak je aj Cpt. Marvel SJW propaganda ako vypisuje Brie, tak sa ani tým recenziám nečudujem, keďže v tejto chorej dobe sa hodnotenia filmov vo veľkej miere posudzujú skôr podľa toho, nie samotnou kvalitou filmov.

na příspěvěk reagoval datos, Hekman

Ratemus (hodnocení, recenze)

Akorát mi přijde pokrytecký říkat že toto bude sračka a libit se může jen ovcím když dal pět hvězd Velké Čínské zdi...no jak říkám, ovce má Marvel, Dc, rychle a zběsilě, Transformers, Jurský svět, resident evil (taky dal pět hvězd) prostě každá série má své ovce...tomu se nevyhneš a ta zoufalá snaha to druhým znechutit snad může jen rozesmát

CarnTheNunya

CarnTheNunya (hodnocení, recenze)

Vážně tě tam vřele přivítají a taky tě ti tam pomohou spoustu věcí pochopit, třeba jak se dotknout svého penisu a nebo jak mluvit s lidmi.

Uživatel CarnTheNunya smazal svůj příspěvek.

CarnTheNunya

CarnTheNunya (hodnocení, recenze)

Sabrewulf

Nerozumím tomu co se tady snažíš vysvětlit. Aspoň nám řekni jak víš že "že ta "slavná" Brie Larson v podstatě nechce, abych na film šel do kina".

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Nic takového neřekla, řekla něco jiného, a každému normálnímu je to u prdele. Vtipné, že ti lidé kteří se na internetu projevují jako nejtvrdší badass chlapáci, mají nejkřehčí ego :D

na příspěvěk reagoval Sabrewulf

Marvel je v problémech

Marvel je v problémech

02.11.2023

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

30.08.2023

Barbie má miliardu