Captain Marvel

• USA Captain Marvel (více)

Snímek Captain Marvel se odehrává v devadesátých letech dvacátého století a je tak zcela novým dobrodružstvím z dosud neviděného období filmového světa Marvel. Film sleduje příběh Carol Danversové, ze které stala jedna z nejmocnějších superhrdinek světa. Když Zemi zasáhne mezihvězdná válka mezi dvěma mimozemskými rasami, Danversová se ocitá s malou skupinou spojenců přímo v srdci konfliktu. (Falcon)

Diskuze

Ratemus

Tak jasně nikdo nemůže dopředu vědět jak bude film vypadat. Minimálně do doby než je vydaný alespoň kvalitní trailer, u kterého si normální člověk uděla už o filmu obrázek. Ty značkový fanboysti jsou bohužel neodbytelní.... nejdřív musím film vidět pak můžu hodnotit, to je jasný. Ikdyž nevím proč z 90 procent mi vychází, že špatný dojem z traileru= špatný dojem potom i z filmu. Ale to je jen u mě. Já třeba teda osobně měl nejraději Spidermana s Garfieldem. Ale dopředu sem to logicky nemohl vědět, hodnotil sem až po shlédnutí Homecomingu to je jasný. Já se třeba hroznně letos těším na End game, ale zároveň mám obavy aby kvůli tomu nebyly menší tržby Shazama, kterýmu bych přál alepoň těch osmset vymáčknout. Ovšem s událostí roku posledních Avengers v jednom měsíci to bude těžké.

Lares4

Bohužel je i doba demence a předsudků a odsuzování na základě ničeho, např ještě před Spidermanem homecomming už plno horkých hlav vědělo a bylo přesvědčeno že to bude špatný protože je to spojené s mcu a není to raimi, už teď mají jasno že noví X-Meni budou špatní protože je to spojené s MCU, Hellboy bude špatný protože tam není Perlman a Toro, a i kdyby se jim to líbilo tak prostě nemůžou sami sobě lhát a ten odpad tomu dají...to je jak zdejší schizofrenní dement co už teď ví že Shazamovi dá plné hodnocení a i kdyby se mu to nelíbilo tak by přece zradil sám sebe a to nejde...velmi vtipní

Lares4

Já to chápu, úplně chápu. Taky jsem nikdy neměl rád vnucovače, ať už mi cpali cokoliv, prostě nemám rád hatery a vnucovače, prostě ne. Ani nemám rád lidi, kteří se chovají, jako kdyby tady byli poprvé a přitom tu už nějaký ten pátek mají založený profil. Hnusí se mi tito lidé. Jako jsem rád, když mi někdo zkusí něco doporučit a nebo jestli bych na to podíval, či když mi někdo dá nějaký typ, rád se na to podívám, poděkuju prostě, ale hloupě něco vnucovat, to už se mi hnusí.

na příspěvěk reagoval Ratemus, Lares4

CarnTheNunya

Sem rád, že alepoň někdo to pochopil. Já se totiž nikdy moc neřídím hodnocením na internetu, mám vlastní hlavu a vlastní názor. Komenty typu od dragon 94 sou pro mě nepodstatné.

na příspěvěk reagoval CarnTheNunya

Ratemus

Já ten film ještě neviděl, ani mne to moc nezajímá, však když se podíváš na mé hodnocení, tak ti dojde, že teď hlavně sleduju anime.

CarnTheNunya (hodnocení, recenze)

Že zrovna já bych měl vůbec něco říkat, ale aspoň se nezastávám lidí, kteří melou sračky, filmu/seriálu nerozumí a ještě se tu roztahují.

dragon94

Já se tě opravdu pokouším ignorovat, nevšímám si tě, jen si občas vypnu ignore list a přečtu si tvoje příspěvku, ale na tohle už reagovat musím. On to kurva nebere jako nadhodnocené kvůli tomu, že to má třebas vysoké procentní hodnocení, na základě toho jak kdo hodnotil, on to bere jako nadhodnocený kvůli tomu, že ten film vyhrál Oscara za nejlepší film. Všem cpeš svůj názor, hraješ si na morální hlídku a zastáváš se tupých trollů jako je P69 nebo Hekman a ještě meleš sračky. Přestaň si hrát laskavě na alfa-samce a trochu si něco o tom filmu ještě zjisti, k tomu se počítají všechna možná ocenění, co film získal. Nedivím se, že se tady Lares4 nasral (pokud teda ne, tak se ti omlouvám, promiň).

na příspěvěk reagoval Ratemus, Lares4, jhr, jhr

Lares4

Pro mě to bylo tak více méně stejné jako WW a tím že to má něco lepšího něco horšího....v porovnání s Pantherem to mám asi stejně s tím že prostě Cpt Marvel se mi líbila také více...

Ratemus

Počkám si na lepší kvalitu. Já sem již dopředu psal na diskuzích, že na to do kina nepújdu, jelikož mě trailery nenadchli a herečka mi nesedla. No nesedla mi ani ve filmu ale zase se mi líbila docela akce a Nick Fury a no, že to nebyla nuda. Ale zase a to nepíšu, protože mám raději DC, tak  třeba ve srovnání s Wonder Woman, která se mi fakt líbila je Captain Marvel nic moc. A myslím, že i třeba ten Shazam bude lepší. Ovšem nebylo to zas tak hrozný jako právě třeba ten BP. Pro mě. A to pro mě zdůrazňuji pro lidi, který by mohli třeba mít pocit, že někomu  cpu svůj názor. Což se tebe netýká samozřejmně.

Lares4

Však v pohodě, alespoň že nejsi pičus co hodnotí filmy které neviděl...každému se to líbit nemusí, pro tebe je průměr cpt Marvel pro mě je lehce nad odpadem Liga zase a horší průměr SSq...takže si nevyberes

Ratemus

Tak nijak zvlášťe sem se u filmu nenudil, mělo to dobrý rytmus takže zase nelituji, že sem se na to podíval. Byl sem zvědavý. A

Ratemus

Hele ten vizuál nijak zatím hodnotit nechci, jak sem psal neviděl sem to v kině. Hodnotím herecké obsazení, scénář a nadšení z filmu, které pro mne nebylo nikterak velké ale to já už tušil z trailerů.

dragon94

Nevím proč do mě prudíš, že se Ti ten film líbí je tvoje věc. Já považuji Black Panthera za jeden z nejhorším filmů Marvelu. A Captain Marvel je pro mě pouze průměr nic víc a je to dle mého očekávání, takže bez překvapení. Je to každého vě komu se co líbí. Mě prostě CM ani BP nenadchli.

Lares4

No, vizuální stránka se mi líbí hodně, dle mě jedna z nejlepších v MCU v tomto filmu, chápu že se to to nelíbí..já to beru jako Thora 2, takový příjemný průměr

CvokCZ

CvokCZ (hodnocení, recenze)

Když koukám kdo všechno píše komentáře, budu asi taky muset začít, protože horší než někteří být nemůžu :D :D

Ratemus

Tak jasně v kině je to určitě o něčem jiném. Ale vuzuál není to hlavní, třeba až to uvidím v dobré kvalitě přidám půl bodu ale nemyslím si, no uvidíme.

Lares4 (hodnocení, recenze)

Tak sem měl možnost to shlédnout také. Sice ne moc s kvalitním obrazem ale byl sem prostě zvědavý jestli s mé předpoklady naplnily. Nu abych byl spravedlivý, čekal sem to ještě horší než to bylo. Jako film za mne určitě lepší než třeba stokraát nadhodnocený film Black Panther. Je to koukatelné a ani sem se moc nenudil. Ovšem pořád to nezměnilo můj  názor na Brie Larson, u které sem dle trailerů tvrdil, že mi nesedí a považuji ji za herecké dřevo ne za superhrdninku. Kdo se mi hodně líbil byl Nick Fury. Samuel L. Jackson je prostě výborný herec a snad v žádném filmu mne nezklamal. Celkově i ostatní herci jsou dobří. Trochu divný konec ale budiž. No za mne prostě to je film od kterého sem příliš nečekal a ani příliš nedostal. Ovšem koukat se na to dalo ale není to film, který bych nutně musel vidět znovu. Takže takový horší průměr 4,5/10.

na příspěvěk reagoval TheDarKnig, Ratemus, dragon94

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Létání ve stíhačkách se nedá počítat, protože Marvel. To je zatím nejtupější prohlášení roku :-))

Marvel je v problémech

Marvel je v problémech

02.11.2023

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

30.08.2023

Barbie má miliardu