Captain Marvel

• USA Captain Marvel (více)

Snímek Captain Marvel se odehrává v devadesátých letech dvacátého století a je tak zcela novým dobrodružstvím z dosud neviděného období filmového světa Marvel. Film sleduje příběh Carol Danversové, ze které stala jedna z nejmocnějších superhrdinek světa. Když Zemi zasáhne mezihvězdná válka mezi dvěma mimozemskými rasami, Danversová se ocitá s malou skupinou spojenců přímo v srdci konfliktu. (Falcon)

Diskuze

Hekman

Kdybys nepoužil "so fuck off" a "zmatenýho", tak bych ti to i věřil a nechal bych tě na pokoji, ale když to říkáš takhle, tak ti prostě nevěřím a to když jsem si to začal číst, tak jsem ti to i věřil.

Hekman

No ono zase abys mě nechápal špatně. Neříkal jsem to tam někam do mikrofonu. Říkal jsem to u stolu, kde v ten čas seděl právě jen děda a ta dotyčná osoba, do které se navážel. Jenže jak jsem s tím začal, tak se děda začal rozčilovat a začal se proti mě stavět. Jenže jak se postavil, tak drcl do stolu a mě slilo převrhnuté pivo.

Čehož už si pak každý všiml. A ti co si toho nevšimli těm to řekli ti ostatní, kteří to začali v tom alkoholovém opojení strašně moc řešit... Takže, proto o tom věděl na té oslavě pak každý.

Ale už dost o tom. Nechci už více spamovat tuto diskuzi.

dragon94

Tak muj deda by nikdy moji mamku neuhodil, protoze jsou oba zlati, ale i kdyby jo, tak je jasny, ze budu na strane mamy, protoze je to moje mama a on je navic chlap. Ja nerikam, ze bych ho v nejake agresi podporoval a snazil bych se ho uklidnit taky, ale nekde v soukromi a urcite bych se proti nemu nestavel na stranu cizich lidi. Zase na druhou stranu bych ani nesoudil tebe,kdybych tam byl. Vsichni jsme, kdo jsme a nepochybuji, ze tobe to dava smysl tak, jak to tu pises. Ja ti muj nazor nenutim, bo kazdyho vec. Take it easy pal.

na příspěvěk reagoval dragon94

TheDarKnig

To jsem rád, že jsem tě pobavil. :D  Příště, až pojedu přes Frýdek, tak mě můžeš pozvat na pivo a vzhledom k tomu, že takových historek mám plejádu, tak je můžeš poslouchat celou noc :D.

na příspěvěk reagoval Blackhand47

Hekman

To jo, a když například tvůj otec uhodí tvoji matku, na čí stranu se postavíš? To je přesně ten důvod proč se neřídím nějakým krevním poutem. To, že je někdo můj příbuzný neznamená, že se vždy chová správně vůči ostatním. Samozřejmě, fakt že se jednalo mého dědu, má na mě jistý vliv. Například, bych ho nikdy neuhodil, i kdyby někoho napadl. Pouze bych ho odtáhl na stranu. I v použitých výrazech jsem se dost krotil.

Já se v životě snažím dělat to co mi přijde správné, a pokud se můj příbuzný chová podle mě nesprávně či agresivně vůči někomu kdo si to nezaslouží, nebudu mu stranit, jen protože je to příbuzný.

Ale chápu, že máš takový názor. Měli ho tam téměř všichni zůčastnění. Chápu ho, ale nerespektuji ho a už vůbec se jím nebudu řídit.

CarnTheNunya

Vubec si me nevsimej prosim. Jestli jsi to nepochopil pred tim a myslel sis, ze neco takovyho muzu myslet vazne, tak se spolu nemame o cem bavit. So fuck off. Diky a preji prijemny zbytek tvyho zmatenyho zivota.

dragon94

A ono stacilo jen zavolat Kapitana Marvelaka ! Chapu, ze takhle reagujes na nejaky cizi hovada, ale deda je rodina a i kdyby sel muj deda na nekoho s brokovnici, tak mu budu hlidat zada, protoze ... je to muj DEDA, woe !

na příspěvěk reagoval dragon94

Hekman

Aha, takže podle tebe by to měl asi každý chápat jako pokus o vtip. Dobrá výmluva, opravdu jsem si tě odškrtl ze seznamu trollů.

CarnTheNunya

A navic jsi jeste mega hloupej clovek, kterej nechape pokus o vtip. Bych musel mit IQ houpaciho kone, abych si skutecne myslel, ze kdyz nekdo udela vlastni sestrih SW na 88 minut, tak je to od nej odkaz k nazismu. Takze ja nemam IQ houpaciho kone, ale ty mas IQ sumici travy. Ted jsi se odkopal mentale.

Ratemus

Řídím se tím tak i v životě, takže nevidím důvod, proč se tak neřídit i tady. Třeba minulý rok, na jedné oslavě, se můj děda opil, a úplně zbytečně se začal do někoho navážet a snažil se vytvořit konflikt. Takže jsem mu na férovku řekl, že to přehání a že by se měl zklidnit. Všichni se tam mohli posrat z toho, že prý je to můj děda a starší člověk, takže se k němu mám chovat uctivě a tohle bych si vůbec neměl dovolit.  Řekl jsem jim to samé co jsem napsal sem. Nejsem ten typ co by držel klapačku a nechal ho urážet a ubližovat někomu jinému, jen protože je "starší". To, že je člověk starší, přece automaticky neznamená, že se může chovat jako debil a ostatní to musí tolerovat, a podle jejich reakce i nejspíš schvalovat.

Už jsem takhle přišel o pár kamarádů, kteří nepřenesli přes srdce, že ačkoliv se chovali agresivně vůči jiné osbě, jsem se zastal té osoby a né jich, i přesto, že jsem tu osobu viděl poprvé v životě.

Samozřejmě na druhý den se mu i mě děda přišel omluvit.  Já ho jen plácl po zádech a řekl jsem, že to nevadí, že trošku přebral, a že se to stává všem, že se vůbec nezlobím.

na příspěvěk reagoval TheDarKnig, Hekman, Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

CarnTheNunya

Ho ignoruj, však tady jsou zase adolescenti co hlásají že Snyder je bůh, Dc je temné, všichni se inspirují bohem Snyderem a dokonce je Snyder i v MI6 iw a dalších ne Dc filmech a dokonce i v Dc ke Snyder nebyl...no však víš...

CarnTheNunya (hodnocení, recenze)

A to si odůvodnil tím, že prý osmdesát osm minut, tedy 88 = HH = Heil Hitler.

Opravdu se hodláš zastávat takových nemocných lidí?

CarnTheNunya (hodnocení, recenze)

O týpkovi řekl, že je nácek, aniž by to mělo nějakou souvislost s tím, že jen zmínil, že sestříhal TLJ.

na příspěvěk reagoval Ratemus

CarnTheNunya

A jak tomu pomáhá, když frajerovi, který tu nic neprovádí píšeš, ať píše s háčkama a čárkama?

Btw. Je úplně jedno jestli jsi dospělej nebo ne. Pokud se chováš jak kokot, tak se tak k tobě budu chovat. A je mi jedno jestli je ti 14 nebo 60 ;-)

na příspěvěk reagoval Ratemus, CarnTheNunya

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Mně přijde v pohodě, jen občas zbytečně někoho provokuje a pak to vyvolá řetězovou reakci protiútoků a diskuze je v prdeli. Tak klid :-)

na příspěvěk reagoval CarnTheNunya

Uživatel CarnTheNunya smazal svůj příspěvek.

Hekman

Je to 14tiletý kluk. Pravděpodobně si prochází si zrovna prochází nějakou "drsnou" fází puberty. Akorát si chlape neuvědomuje, že místo, aby byl chlapec "drsný" je spíše k smíchu.

Ratemus (hodnocení, recenze)

Hekman

No letos jich bude ještě více...4 marvelovky, dva Dc, Alita, Hellboy, Kingsman...no z minuleho roku se mi vyloženě líbil jen Aquaman a Infinity War...jako já chod na všechny komiksovky ale ne vždy se mi každá líbí, třeba minulý rok mě asi nejvíce zklamal Deadpool 2...od Panthera a antman 2 já čekal co jsem dostal...

Marvel je v problémech

Marvel je v problémech

02.11.2023

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

30.08.2023

Barbie má miliardu