Captain Marvel

• USA Captain Marvel (více)

Snímek Captain Marvel se odehrává v devadesátých letech dvacátého století a je tak zcela novým dobrodružstvím z dosud neviděného období filmového světa Marvel. Film sleduje příběh Carol Danversové, ze které stala jedna z nejmocnějších superhrdinek světa. Když Zemi zasáhne mezihvězdná válka mezi dvěma mimozemskými rasami, Danversová se ocitá s malou skupinou spojenců přímo v srdci konfliktu. (Falcon)

Diskuze

Prometheus69

Ten tam ještě není a nebyl jen na fotkách z natáčení a odehrává se to v devadesátých. Někdy mám pocit že tu hloupost hraješ schválně a chceš být jen zajimavej

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Uživatel TheDarKnig smazal svůj příspěvek.

Baronne

Baronne (hodnocení, recenze)

Za mě teda trailer skvělej, Kapitánka bude luxusní, miluju jí v komiksech, a už teď jí miluju i ve filmu :D, Ben jako hlavní záporák v traileru nebyl, ne?

na příspěvěk reagoval Ratemus, Prometheus69

Ratemus (hodnocení, recenze)

Nejvíc se mi asi líbí záběr kde má tu masku/helmu jak ji svítí oči, to je povedené a ta energie kolem těla na konci také moc pěkné...akorát je divný že má být nejsilnější hrdina když prostě v komiksech je průměrně silná, respektive ne tak moc...slyšel jsem že má být jako rychlá záplata za Adama Warlocka v MCU tak uvidíme

na příspěvěk reagoval Prometheus69

tohle je z Postav.cz

Kapitán Marvel byl postavou z dílny Fawcett Comics. Měl dokonce i hraný seriál. Ovšem tento seriál byl ukončen kvůli podobnosti se Supermanem. DC Comics se ale v roce 1972 rozhodlo postavu zaregistrovat a poté ji v roce 1991 koupilo, ale museli postavu i její sérii přejmenovat na Shazam. Důvod přejmenování postavy byl, že komiksové vydavatelství Marvel vytvořil postavu, kterou pojmenovali právě Kapitán Marvel. Kapitána Marvela stvořili Bill Parker a C.C. Beck, poprvé se vyskytl ve Whiz Comics #2. (1940)

oni od sebe kopírovali navzájem, i Aquaman je okopírovaný od Namora, ale co? máme tak plno skvělých postav, já tohle třeba vůbec neřeším

RKBoy

RKBoy (hodnocení, recenze)

je to teaser, ten nikdy vela neukáže, má navnadit ,čo to ukázat a poprovokovat.. niečo ako porno reklama..a vy okolo toho filozofujete ako banda starích, plešatích starošov.

Ratemus (hodnocení, recenze)

a DC si Cpt. Marvela koupilo od konkurenčního nakladatelství, které prostě jen kopírovalo Supermana....takže původně ani není z DC

ThatKidMaty

za mě také lepší trailer na Shazama, alespon mě více bavil...no hele to klání bude takové zajímavé, Cpt. Marvel je první žena v hlavní roli, bude tam Fury a ta postava je hooooodně známá a relativně populární, zatímco Shazam je postava známá spíše skalním fanouškům, moc serií s ním nevycházelo = není tak populární aby utáhl vlastních několik serií, ale to i Cpt. Marvel, není ovšem tak moc populární. Na druhou stranu je to komedie a to přiláká plno lidí a hlavně je to ten syndrom toho že je to střeštěná komedie jelikož je to kluk puberták v těle téměř boha...takže kdo ví, osobně si myslím, že ovšem Cpt. Marvel bude mít větší tržby a to mám radši Shazama osobně

Komi98 (hodnocení, recenze)

Tak už jsem to také viděl na velké TV (2x), a mám tak nějak pořád stejný názor.

Ano, přikláním se k názorům, že (teaser?) trailer to určitě není špatný, ale ani výborný. Jak už tady YYX napsal v podobném duchu. Trailer neurazí ani nenadchne...

A ano, MCU má i daleko lepší trailery. A možná (váhám), že trailer na Aquamana je asi lepší (i kvůli trochu epičtější hudbě), ale pořád je pro mě lepší trailer na Captain Marvel, než trailer na Shazama.

Btw, opět jsem si pustil i CZ Dabing. A musím říct, že Fury zní divně, prostě strašně (myslím, že ho teď mluví někdo jiný, a snad bude ve filmu ten předchozí dabér), ale co musím pochválit je hlas a celkově dabing samotné Captain Marvel.

Odkaz na trailer v CZ DABINGU: https://youtu.be/i1aMOW3lokM

ThatKidMaty

ThatKidMaty (hodnocení, recenze)

Zatím trailer na Captain Marvel od DC vypadá líp. Teď už jen kdo bude mít lepší hotový film.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ale mi nejde o Agenty Shieldu :DD

Mě jde o samotné MCU (neberu teď seriály)

A v těch samotných filmech to není úplně tak ideálně vysvětlené. Ale co už. To si každý nějak domyslí

Blackhand47

oni hlavně nevysvětlili v jediném MCU filmu, prostě nikde, takže to je takovej velkej fail v MCU, co mě napadá...jj kočka která vyrve Furymu oko, to by bylo....Cpt. Marvel má Kočku a Brainiac má opici zase

Blackhand47

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

Jinak jsem zvědavý, za bude mít kočka od Carol stejný příběh jako v komiksech - smrtící mimozemšťan. Bylo by vtipné, kdyby právě tenhle vejce kladoucí netvor připravil Furyho o oko.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Komi98 (hodnocení, recenze)

V MCU vysvětlili tu událost s tou Egovou hmotou?

A jak? Už si to totiž nějak nepamatuji.

Musim se někdy podívat zase  na GotG2, podle mě jsem je viděl jen jednou v kině, ani nevím, jestli jsem je viděl dvakrát.

Marvel je v problémech

Marvel je v problémech

02.11.2023

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

30.08.2023

Barbie má miliardu