Reklama

Reklama

Avengers: Endgame

  • USA Avengers: Endgame (více)
Trailer 3
USA, 2019, 182 min

Předloha:

Stan Lee (komiks), Jack Kirby (komiks)

Kamera:

Trent Opaloch

Hrají:

Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Don Cheadle, Paul Rudd, Benedict Cumberbatch (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Hrozivé události způsobené Thanosem, který vyhladil polovinu života ve vesmíru a silně oslabil Avengers, vedou zbylé superhrdiny k tomu, aby ve strhujícím finále 22 filmů studia Marvel zvaném Avengers: Endgame sebrali poslední síly a pokusili se vrátit úder. (Falcon)

Diskuze

jh666

jh666 (hodnocení, recenze)

dragon94

Jo, tuhle Jessicu bych si dal líbit. Můj nejoblíbenější GL ( i když s Halem je to těsný). A když už jsme u těch Jessic, já bych bral seriál s Jessicou Drew.

na příspěvěk reagoval dragon94, Ratemus

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Ratemus

To mi nevadí. Ms. Marvel je celkem zajímavá postava  a její schopnost je mi dost sympatická a hlavně není to oproti komiksu žádná  změna barvy pleti nebo tak. Takže proč ne.

I když seriál o Jessice Cruz by mi udělal větší radost, ale to jsme v jiném universu :D

na příspěvěk reagoval jh666

Adasin

Adasin (hodnocení, recenze)

Ratemus

Já bych brala, kdyby hrál Wonder Mana (škoda, že se ta postava v MCU zatím neobjevila), je mu nejpodobnější.

na příspěvěk reagoval Ratemus

darthvader77

darthvader77 (hodnocení, recenze)

Darren98

Tak jak bych si vůbec nemyslel, že by se zas tolik lišli vzhledem k tomu, že je zde velká podobnost mezi magií Doktora Strangea a Quantum Realm

 

https://www.youtube.com/watch?v=ayhTVShJCt0

https://www.youtube.com/watch?v=ulUMjqhbYPs

 

Navíc podle teorie, každá možnost se stává skutečností. A vezmemeli v potaz předlohu a i to, co bylo řečeno ve Strangeovi, tak existuje cele marvel multiverse, které existovalo dlouho před Endgame. Čísla možná nebudou přesná, ale ano je zde spoustu univerzí, kde Thanos zvtězil. Jak někdo napsal, tohle se stalo

https://www.youtube.com/watch?v=ODvXqF5vjZw

Jen jsme viděli film, kde vyhráli :D

Kincl

Kincl (hodnocení, recenze)

Koukl jsem na to podruhé a Bucky věděl nejspíš co Cap na konci chystá ne? :) 

na příspěvěk reagoval Ratemus

Darren98

Darren98 (hodnocení, recenze)

darthvader77

Tak o těchto dvou podmínkách jsem nic netušil, hlavně že pro scénáristy MCU to není složitá překážka. :D Jinak ta úvaha že vlastně mnoho Thanosů různě vyhrálo je bravurní, a i podle Strangeových náznaků můžeme usuzovat že bojiště na konci Endgame (kde Thanos už upgradoval svůj plán) taky čítalo několik z těch neúspěšných realit, ve kterých Thanos luskl. Nicméně pozor, reality alternované průchodem do kvantové říše se liší od realit alternovaných ve vizi Dr. Strange! Obávám se, že Strangeových zbylých 14 000 604 realit nebyly nikdy reálnější než vize budoucnosti, takže žádný z těch 14 000 604 úspěšných Thanosů vlastně nikdy reálně neuspěl. :D Thanosové, kteří mohou být úspěšní, jsou pak ti z nových realit v Endgame vyjma 2014, i když ten měl asi největší šance.

na příspěvěk reagoval darthvader77

Darren98

Darren98 (hodnocení, recenze)

Hekman

A jaký film bys v roli nejvýdělečnějšího chtěl vidět ty? :D Kolik by toho říkalo o lidském duchu, když by nejvýdělečnějším bylo třeba žralokonádo? :DD Takoví Avatar, Avengers, Středozemě a Hvězdné Války jsou podle mě ještě v pohodě.

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Shauli

Mně je u prdele ti něco dokazovat nebo pře. Louvat jak se pleteš či tě přemlouvat.. Ale normálně diskutovat můžeme a bavit se.. Tak hele asi takhle, od Aarona čtu téměř vše a upřímně zrovna thor mi od něj přijde jako nejlepší pláštěnka, ghost Rider je skvělý, wolverine, xmen taky dobrý, punisher skvělý a Avengers taky pěkný... Samozřejmě mám nejraději autorské věci od image jako goddamned, southern bastards nebo vertiga skalpy jsou zdaleka nejlepší... Mimochodem Aaron pokračuje po sérii thor sérií Kinga thor https://www.bookdepository.com/King-Thor-Esad-Ribic/9781302921026?ref=grid-view&qid=1568303514996&sr=1-1 psanou aaronem ale dautermana vystřídal esad ribic který kreslil God of Thunder... Těším se a co thor Gods & deviants? https://www.bookdepository.com/Thor-God--Deviants-Robert-Rodi-Esad-Ribic-Simone-Bianchi/9781302907877 od Rodiho, znáš?

Shauli

Shauli (hodnocení, recenze)

Ratemus

No práve. Neznášam, keď niekto potrebuje vyzdvihnúť jednu postavu na úkor druhej. Celý Mighty Thor sa nesie v tomto smere, v snahe dokázať ako je Jane lepší Thor ako kedy Thor bol lol Aaron začal dobre, God of Thunder nie je zlý, ale náznaky PC agendy tam rozhodne už sú. A to som baba :DD Mighty Thor jednoducho kadí na postavy ako sú Odin, z ktorého urobil hotového Stalina, a hlavne Thora ktorého sa snaží sústavne pokoryť. Po tom, čo Odinson konečne nájde svoje stratené semenníky a s požehnaním Jane sa vráti, ok no aj záver War of Realms. Ale tá pachuť tam stále je. Ani nechcem vedieť čo z Jane robí teraz, stačí mi, čo čítam na fórach. Teraz je tuším, po tom čo obživla a stala sa All Mot her a Valkýrou už aj Heimdallom lol No, len dúfam že táto postava Thora zase nejako drasticky neovplivní len na demonštráciu toho, aká je Jane silná žena :DDD Original Sin bol dobrý. Ale aj tak, zlatý Straczynski. Počkať, na čo to vlastne píšem? Môj názor je ti aj tak u prdele. Mi sme sa už pár týždňov dozadu zhodli, že na tomto sa nezhodneme. Preto som Thora ani nezmienila v mojej odpovedi tebe ohladom Disney/Sony a budúcnosti MCU. Jednoducho to rešpektujme.

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Shauli

Je pravda že aaronuv run mighty thor je celkem feministicky protože snad všichni hrdinové jsou ženy, odinson je unworthy ubozak a chlapi jsou zde zaporaci a to včetně odina... Ale tohle mi upřímně vrásky netrha ani žíly.. Že není thor dle mytologie je u marvelu od počátku. Na druhou Aaron představil perfektně napsané zaporaky ať je to Gorr v God of Thunder nebo hlavně malekith později který je prostě podlýjak to jen šlo... Malekith je na tom úžasný...

na příspěvěk reagoval Shauli, Shauli

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Shauli

Předpokládám že tedy znáš sérii od Aarona God of Thunder, mighty thor, war of realms a aktuální sérii thor kde je odinson opět worthy hm? Ani God of thunder se ti nelíbil?

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Shauli

Já tě přesvědčovat nechci, je mi u prdele jak to vidíš bez urážky, mně se to líbí to je důležité... Přece si nebudu dělat vrásky z názorů někoho koho absolutně neznám

Shauli

Shauli (hodnocení, recenze)

Ratemus

Už sme sa na túto tému bavili a vieš, čo si osobne myslím o stave, v akom sa táto postava nachádza po Endgame. Hemsworth možno nekončí, ale čokoľvek v L&T bude hrať, Thor to už nebude. Budeme mať ženskú verziu Thora. Koniec koncov z originálneho Thora aj tak už veľa nezostalo. Charakter postavy, mytológia a všetko okolo toho je preč (už mu zostala len tá pošramotená česť, a aj to pravdepodobne nie nadlho). A vieš aj, čo si osobne myslím o tom "šialene populárnom a najlepšom za posledné roky" komikse - že ak dokázal niekto urobiť z Thora ešte väčšieho čuráka ako tvorcovia v Endgame, tak je to Aaron v Mighty Thorovi. A pokiaľ si myslíš, že ľudí ako som ja môže tvoj koment presvedčiť o opaku, je to strata času ;)

na příspěvěk reagoval Ratemus, Ratemus, Ratemus

Vorvancos

Vorvancos (hodnocení, recenze)

Hekman

Daleko víc o lidském zvrácenosti vypovídá tvé splození a hlavně tvé přežití. Historici jistě tvé rodiče odsoudí, že nezakročili dokud byl čas.---a tohle je za 250 kdyby tě to zajímalo

Hekman

Hekman (hodnocení, recenze)

To, ze je tento film nejvydelecnejsim filmem historie, rika mnoho o lidskem druhu. Je to smutny !

 

Spousta lidi se me na CSFD ptala na CENIK, tak tohle je za pade. Vic info k platbe na profilu ! A mozna, ze vam podekuje i sam Ironman !

na příspěvěk reagoval Vorvancos, Darren98

Související novinky

Vision se vrátí ve vlastním seriálu

Vision se vrátí ve vlastním seriálu

25.05.2024

V minulých letech se komiksácké studio Marvel s oznamováním nových projektů trošku urvalo z řetězu. Po vrcholné éře, kdy hlediště kin praskala ve švech pod nápory chtivých diváků, kteří potřebovali… (více)

Druhý Gladiátor byl extrémně drahý

Druhý Gladiátor byl extrémně drahý

26.02.2024

Loňské stávky se nějak podepsaly snad na každém natáčení. A čím větší produkce, tím více studia pravděpodobně krvácela, když se práce na filmu zastavily. Své o tom ví Ridley Scott, který loni na… (více)

Obsazení Fantastické čtyřky potvrzeno

Obsazení Fantastické čtyřky potvrzeno

15.02.2024

Velké tajemství to nebylo, ale oficiálně potvrzeno taky ne. To se změnilo včerejším Valentýnem, kdy Marvel oznámil definitivní obsazení své Fantastické čtyřky. Reeda Richardse, nejgeniálnějšího vědce… (více)

Scorsese vs. Marvel znovu

Scorsese vs. Marvel znovu

31.10.2023

Pár let staré komentáře Martina Scorseseho k Marvelu, vůči němuž se režisér ohradil a filmy studia označil za pouťové atrakce spíš než filmy, jsou dobře známé. Teď ale do kin zamířil snímek Zabijáci… (více)

Reklama

Reklama