Avengers: Endgame

• USA Avengers: Endgame (více)
USA, 2019, 182 min

Předloha:

Stan Lee (komiks), Jack Kirby (komiks)

Kamera:

Trent Opaloch

Diskuze

Ratemus

Tak za a.) Nevíš nic, proč jsem to smazal :-) za b.) Očividně nevíš nic o agresivitě a za c.) Jsme v diskuzi i endgame, ale problém se táhne od Infinity war. Koukám, že ty jsi zase oblblý barevnýma šmouhama filmu a budeš to hájit a obkrucovat kolem kolem i kdyby to byla sebevětší kravinka. Hawk!

Wallis3

Tak jsme v diskuzi k filmu endgame a ty jsi to enspecofikoval a koukám že absolutně jakýkoliv argument je pro tebe z prdele vytazena fan teorie a nejsi schopen ji prostě brát čili jedinej spravnej názor je ten tvůj... Čili nemá cenu vést dizkuzi... Koukám že jsi taky hned celkem agresivní při prvním náznaku oponovani, s tebou jistě musí každej souhlasit jinak je hned zle že?

Ratemus

Jo? V infinity War na něho byli všichni a co z toho? Pak stačí pět rychlých prstů? Takže ze které prdele jsi to vytáhl ty??

na příspěvěk reagoval Ratemus

Uživatel Wallis3 smazal svůj příspěvek.

Wallis3 (hodnocení, recenze)

Proč se o tu rukavici tahali už tolikrát, když jich bylo několik na jednoho, aby si pak Stark zahrál na rychloprstku sám? Strendžovi kecy o 1:14000000 vyšly úplně naprázdno. Ale fanouškovských teorií jenom aby to obhájily, těch je plná prdel 🤣

na příspěvěk reagoval Ratemus, Darren98

Komi98

Že prý je možnost že Nova bude mít nejdřív cameo v Cpt marvel 2 jako měl Hawkeye v Thorovi... Spíš mě zajímá 1.zda skutečně přijde i Namor třeba v druhém Pantherovi, 2.casting F4, zda ten Krasinski klapne protože komiksový Reed jakoby mu z prdele vypadl, 3.Moon Knight má být nějak provázán s Bladem a ten jak přesně bude zapadat do Mcu. 4.co chystají s War Machinem 5. Co přesně chystá mcu se spidermanem, protože očividně bude i po Secret wars když teprve až tam má přijít černý oblek potažmo Venom... 6. Zda bude padouch Thora Gorr který uvede Necrosword který pochází z planety Symbiontů a mohl by tedy uvést nebo navnadit na Venoma mnohem dříve

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Je to pěkná emotivní scéna, ale nevím, zda by to ten závěr z hlediska dramaturgie trochu nerozbilo.

Tryskomyš

Tryskomyš (hodnocení, recenze)

Ratemus

Pozitivní pro mě bylo, že se tam nakonec objevily znovu postavy, které minule zmizely. A že zachránili ty lidi. Mě už se nelíbil thriller, ale nakonec to bylo lepší, než jsem čekala podle thrilleru.

Tryskomyš

Tryskomyš (hodnocení, recenze)

Já tedy nadšení moc nesdílím. Musím dát jen 3 hvězdičky. Začátek absolutně nezáživný. Pak se to tedy trochu rozjelo. I přes spoustu efektů a různých bitek mě to moc nebavilo. A bylo to hrozně, až nekonečně dlouhé. Minulý díl se mi líbil o hodně víc.

na příspěvěk reagoval Ratemus, Prometheus69

Ratemus (hodnocení, recenze)

Okopirovane zvěsti z toho co se chystá v mcu : 1) Právě WandaVision a sequel Docktora Strange by měli být první seriál a film, které plnohodnotně nakopnou další ságu. Tou by měly být vskutku "Secret Wars". Ale nikoliv ty původní, jak jsme si doposud mysleli, ale série z roku 2015, ve které Doctor Doom, šlohl Beyonderům jejich schopnosti a začal přetvářet celý Marvel multivesmír k obrazu svému. Což mimochodem k vedlo ke konečnému zániku původních 616 a Ultimate vesmírů a sjednocení do aktuálního Multivesmíru. 2) Secret Wars by měly být mnohem větší event než Infinity War, a tak se budou pravděpodobně rozprostírat napříč víc filmů, než jen dvě filmové části, které měla Infinity War. V tomhle případě není vyloučené, že nějakou část pokryjou i seriály. 3) Aktuální filmy do WandaVision Multiverse of Madness by měly být především o uvedení záporáků, který postupně zaujmou své role v samotných Secret Wars a postupně ovládnou různé části MCU vesmíru. Momentálně to vypadá, že ve středobodu budou Doom a Galactus. Přičemž Galactus ovládne vesmírnou část, Doom ovládne Evropu, a němu se přidají Mandarin, který ovládne Asii a Red Skull, který ovládne Ameriku. A pravděpodobně v nějaké formě přijde na přetřes i Mephisto. 4) Stejně jako v komiksu z 2015, by měli přijít na přetřes BattleWorldy, a minimálně jeden film by měl nést i jejich jméno. Stejně jako v předloze by mělo jít o domény realit, kterým budou vládnout jednotlivý záporáci a které se budou seskládat z fůzí různých realit. 5) Prozatím jsou známé dva potencionální Battleworldy, z nichž jeden by měli být v Rudmenově článku zmíněné Marvel Zombies. Právě téhle doméně by měl vládnout výše zmíněný Mephisto, který vytvoří peklo na zemi. Momentálně je tu plán na Rkovou sérii pro Hulu. 6) Druhý potencionální Battleworld momentálně představuje velký Subject of Change, protože k jeho zařazení a podobě budou třeba další vyjednávání se Sony, neboť by mělo jít o Spiderverse. Momentálně jsou ve hře několik variant, které se změní, v závislosti na tom jak jednání se Sony dopadnou. Ale vše by mělo začít tím, že v jedné z dvou následujících domluvených spoluprácí se Spidey nějakým způsobem podívá na očko multivesmíru a potenciálně otevře dveře produkcím Sony aby se stali plnohodnotnými Battlewordy v MCU. Samotné Sony v tomhle případě pak uvažuje minimálně o dvou věcech. A to, že Venomova série by v potencionálním třetím filmu vedla k "Planetě Symbiontů, a že v případném Spiderverse battleworldu by došlo ke střetu všech filmových Spider-Manů (Maguire vs Garfield vs Holland je viditelně jediná věc, se kterou kravaťáci Sony dokážou vymyslet). Pokud by však náhodou došlo k jakémukoliv Soňáckému Spider-Manovi bez dohledu Fiegeho, MCU by ho prostě vyřadilo jakožto Spider-Mana z alternativní reality a nebral by na MCU ohled, i kdyby ho hrál Holland.

Vision se vrátí ve vlastním seriálu

Vision se vrátí ve vlastním seriálu