Reklama

Reklama

Avengers: Endgame

  • USA Avengers: Endgame (více)
Trailer 9
USA, 2019, 182 min

Předloha:

Stan Lee (komiks), Jack Kirby (komiks)

Kamera:

Trent Opaloch

Hrají:

Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Don Cheadle, Paul Rudd, Benedict Cumberbatch (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Hrozivé události způsobené Thanosem, který vyhladil polovinu života ve vesmíru a silně oslabil Avengers, vedou zbylé superhrdiny k tomu, aby ve strhujícím finále 22 filmů studia Marvel zvaném Avengers: Endgame sebrali poslední síly a pokusili se vrátit úder. (Falcon)

Diskuze

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Adasin

Tak je možné že se vše v té nové Pokoji realitě neodehraje úplně podle původní reality... Protože absence Teseractu dost změní. Navíc už ten fakt že Realita 2003 ve které schází Space gen..? By měla logický smazat či aspoň pozměnit realitu budoucnosti že které Avengeři 2019 přišli.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Strange 2 má mít napínavý az hororovy příběh přesto pg13 kvůli tomu že uvidíme šílenství wandy, svět nočních můr protože padouch má být Nightmare, vládce snové dimenze a má se cestovat realitami...film má představit další marvelacké kouzelníky... Jedná zvěst říká, že mcu pracuje s tím že Kameny nejsou zničený ale pořád existují o když rozdělené na atomy, vesmír je ale kvůli tomu také v nebezpečí a Strange potřebuje Time Stone. Možná využije Wandu na znovuvytcoření Kamenů, má se objevit i Loki, možná kvůli právě jeho Space Kamenu, který ukradl budou cestovat do dalších realit... O, drby jsou to při nejmenším zajímavé

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Tak to nevím... Strange2 má bejt hororový díky nové lokaci jménem Dimenze Teroru. Ne kůly Zombie universum... Ale, i to bych bral

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Adasin

Není proč. To samé WWH leda by se z Hulka stal Maestro a stal se zlým. Potom bych se nedivil kdyby všichni hrdinové šli proti němu a mohl by se představit konečně Sentry. Jak poznamenal kolega v jiné diskuzi, hrdina který se změní v padoucha a skončí tak v mcu ještě nebyl

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Adasin

No jo, to víš bohužel to není tak populární a taková pecka aby to vyšlo u nás.. Že Roy se má strhnout nějaký boj se zombie Avengers a Strangem... Strange má představit další postavy a pomocí wandy uvést multiverzum a směr mcu který se odpichne právě od tohoto filmu. Film má také být dílně inspirován Kladnem M a navíc podle zvěstí zavede tým Iluminates a poslední drb že se představí Reed Richards a Xavier

Adasin

Adasin (hodnocení, recenze)

Ratemus

Marvel Zombies co vyšli UKK mě taky hodně bavili, akorát to bylo moc krátký. Škoda, že toho u nás nevyšlo víc. 

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Prometheus69

A navíc Strange 2 má představit multiverzum a nejspíš uvidíme i realitu marvel zonbies kde Zemi napadl virus a všichni jsou zombici...překvapivě tuhle sérii napsal Robert Kirkman, autor Walking dead

na příspěvěk reagoval Prometheus69, Adasin

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Adasin

Jo s tím souhlasím... Každopádně naplnili oboje..nemám rád prznění adaptací ale pokud už, tak se mi to musí líbit a bavit mě a Ragnarok mě bavil hodně, takže tady jsem v pohodě víc než např u seriálu Lucifer nebo Age of Ultron

Adasin

Adasin (hodnocení, recenze)

Ratemus

No právě, že Planet Hulk už byla... třetí Thor se mi líbil, ale radši bych Planet Hulk v samostatném filmu... takhle zazdili dvě potenciálně hodně dobrý adaptace.

na příspěvěk reagoval Ratemus, Prometheus69

Adasin

Adasin (hodnocení, recenze)

Ratemus

Paráda, snad to brzo potvrdí i oficiálně. Akorát škoda, že už nebude pořádná adaptace Planet Hulk nebo World War Hulk...

na příspěvěk reagoval Ratemus

Darren98

Darren98 (hodnocení, recenze)

Kodousek

Co já si vzpomínám tak oblek v Age of Ultron mi byl s náskokem nejpříjemnější na pohled. :D Na konci jak mluví s Tonym a všímám si těch detailů tak přemýšlím nad tou prací na kostýmech. Tam se mi nicméně líbí i že zvolili Thora bez jeho rukávků.

na příspěvěk reagoval Kodousek

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Nové drby a zvěsti z mcu: Definitivně je víceméně potvrzeno, že hlavním eventem téhle fáze budou seriál WandaVision a Strangeova druhá sólovka. WandaVision by skutečně měli pojmout Wandin ark z House of M, kdy Wanda zešílí a v téhle inkarnaci otevře jakousi blíže nezmíněnou bránu, která otřese základy reality. To sebou přinese nejrůznější nové hrozby, proti kterým by se Strange měl rozhodnout zakročit tím, že založí zbrusu nový tým hrdinů. A tím týmem by neměli být nikdo jiní než "Ilumináti". V rámci tohodle týmu by pak ve Strangeově sólovce měli být představeni Mr. Fantastic a Profesor Xavier. Pravděpodobně dojde i na další členy tohoto komiksového týmu. Každopádně to ustanovuje, že Mutanti už v MCU dávno existují, což zařazení Nových Mutantů do kontinuity MCU, přímo hraje. Takže uvidíme co naznačí trailer v pondělí. Tak jako tak Mr. Fantastic, Xavier a "Ilumináti" ve Strangeovi jsou jasní. Možná prý dojde i nanějaké to znovuzhmotnění kamenů nekonečna, které si mezi sebe členové tohoto týmu rozdělí a možná i někdo z mrtvých postav bude znovu vzříšen.

Kodousek

Kodousek (hodnocení, recenze)

Ratemus

Přesně, mě taky, Návrat prvního Avengera aka Winter soldier a Endgame druhé místo a třetí místo oblek z Prvního avengera s tím blembákem a brejlema. ❤

Darren98

Darren98 (hodnocení, recenze)

Ratemus

V civil war mi přišlo že na chvíli byl opět dobrý, správný mechanický vzhled, ale v infinity war zvlášť když se mu nasazuje na začátku, nechce se mi na to moc koukat. Však já souhlasím s tím aby ho vylepšoval, ale nepřijde mi to v posledních filmech jako že to je z kovu. Iron Man 3 si pořád držel i tu vizáš, i to vylepšování a posouvání dál, a vlastně se mi líbil i na chvíli v Endgame v pasážích 2012. A pravda že v Age of Ultron dali peníze na HulkBuster, takže se na ně zlobit nemůžu, to byl můj nejoblíbenější oblek. :D

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Darren98

Je známo že mcu směřuje neustále kupředu, vše se v něm vyvíjí a mění. Bylo by divný kdyby měl neustále stejné brnění jako v jedničce a nevylepsoval ho. Mně se asi nejvíce líbil v civil war

na příspěvěk reagoval Darren98

Darren98

Darren98 (hodnocení, recenze)

Pokud se jí líbí Iron Manovo brnění ve všech dílech tak bych ten tip na Ultrona nevyloučil, ale když vezmu v potaz Iron Manův oblek s tou mechanikou a vizáží v prvních filmech a spojím si to s Transformerama, tak mi tam Ultron k nim vůbec nesedí. Iron Man 1 byl ještě čistý Transformer styl, ale co já s ním mám problém od mého oblíbeného Age of Ultron, tak tam mi vadí právě že Iron Manův oblek odflákli oproti Avengers 1. A v dalších dílech mi jen přišel takovej uhlazenější a na tělo, samozřejmě ty nanočástice tam vysvětlovaly a nejspíš jsou jeho postavě pohodlnější, ale naprosto se mi z nich vytratilo to, co mám rád na vizuálních hrátkách Transformers. Víc to vypadá jak druh obleku Black Panthera a ne strojového obleku.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Související novinky

Vision se vrátí ve vlastním seriálu

Vision se vrátí ve vlastním seriálu

25.05.2024

V minulých letech se komiksácké studio Marvel s oznamováním nových projektů trošku urvalo z řetězu. Po vrcholné éře, kdy hlediště kin praskala ve švech pod nápory chtivých diváků, kteří potřebovali… (více)

Druhý Gladiátor byl extrémně drahý

Druhý Gladiátor byl extrémně drahý

26.02.2024

Loňské stávky se nějak podepsaly snad na každém natáčení. A čím větší produkce, tím více studia pravděpodobně krvácela, když se práce na filmu zastavily. Své o tom ví Ridley Scott, který loni na… (více)

Obsazení Fantastické čtyřky potvrzeno

Obsazení Fantastické čtyřky potvrzeno

15.02.2024

Velké tajemství to nebylo, ale oficiálně potvrzeno taky ne. To se změnilo včerejším Valentýnem, kdy Marvel oznámil definitivní obsazení své Fantastické čtyřky. Reeda Richardse, nejgeniálnějšího vědce… (více)

Scorsese vs. Marvel znovu

Scorsese vs. Marvel znovu

31.10.2023

Pár let staré komentáře Martina Scorseseho k Marvelu, vůči němuž se režisér ohradil a filmy studia označil za pouťové atrakce spíš než filmy, jsou dobře známé. Teď ale do kin zamířil snímek Zabijáci… (více)

Reklama

Reklama