Avengers: Endgame

• USA Avengers: Endgame (více)
USA, 2019, 182 min

Předloha:

Stan Lee (komiks), Jack Kirby (komiks)

Kamera:

Trent Opaloch

Diskuze

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Adasin

Tak je možné že se vše v té nové Pokoji realitě neodehraje úplně podle původní reality... Protože absence Teseractu dost změní. Navíc už ten fakt že Realita 2003 ve které schází Space gen..? By měla logický smazat či aspoň pozměnit realitu budoucnosti že které Avengeři 2019 přišli.

Prometheus69

Strange 2 má mít napínavý az hororovy příběh přesto pg13 kvůli tomu že uvidíme šílenství wandy, svět nočních můr protože padouch má být Nightmare, vládce snové dimenze a má se cestovat realitami...film má představit další marvelacké kouzelníky... Jedná zvěst říká, že mcu pracuje s tím že Kameny nejsou zničený ale pořád existují o když rozdělené na atomy, vesmír je ale kvůli tomu také v nebezpečí a Strange potřebuje Time Stone. Možná využije Wandu na znovuvytcoření Kamenů, má se objevit i Loki, možná kvůli právě jeho Space Kamenu, který ukradl budou cestovat do dalších realit... O, drby jsou to při nejmenším zajímavé

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Tak to nevím... Strange2 má bejt hororový díky nové lokaci jménem Dimenze Teroru. Ne kůly Zombie universum... Ale, i to bych bral

Adasin

Není proč. To samé WWH leda by se z Hulka stal Maestro a stal se zlým. Potom bych se nedivil kdyby všichni hrdinové šli proti němu a mohl by se představit konečně Sentry. Jak poznamenal kolega v jiné diskuzi, hrdina který se změní v padoucha a skončí tak v mcu ještě nebyl

Adasin

No jo, to víš bohužel to není tak populární a taková pecka aby to vyšlo u nás.. Že Roy se má strhnout nějaký boj se zombie Avengers a Strangem... Strange má představit další postavy a pomocí wandy uvést multiverzum a směr mcu který se odpichne právě od tohoto filmu. Film má také být dílně inspirován Kladnem M a navíc podle zvěstí zavede tým Iluminates a poslední drb že se představí Reed Richards a Xavier

Ratemus

Marvel Zombies co vyšli UKK mě taky hodně bavili, akorát to bylo moc krátký. Škoda, že toho u nás nevyšlo víc.

Prometheus69

A navíc Strange 2 má představit multiverzum a nejspíš uvidíme i realitu marvel zonbies kde Zemi napadl virus a všichni jsou zombici...překvapivě tuhle sérii napsal Robert Kirkman, autor Walking dead

na příspěvěk reagoval Prometheus69, Adasin

Adasin

Jo s tím souhlasím... Každopádně naplnili oboje..nemám rád prznění adaptací ale pokud už, tak se mi to musí líbit a bavit mě a Ragnarok mě bavil hodně, takže tady jsem v pohodě víc než např u seriálu Lucifer nebo Age of Ultron

Ratemus

No právě, že Planet Hulk už byla... třetí Thor se mi líbil, ale radši bych Planet Hulk v samostatném filmu... takhle zazdili dvě potenciálně hodně dobrý adaptace.

na příspěvěk reagoval Ratemus, Prometheus69

Ratemus

Paráda, snad to brzo potvrdí i oficiálně. Akorát škoda, že už nebude pořádná adaptace Planet Hulk nebo World War Hulk...

Kodousek

Co já si vzpomínám tak oblek v Age of Ultron mi byl s náskokem nejpříjemnější na pohled. :D Na konci jak mluví s Tonym a všímám si těch detailů tak přemýšlím nad tou prací na kostýmech. Tam se mi nicméně líbí i že zvolili Thora bez jeho rukávků.

na příspěvěk reagoval Kodousek

Ratemus (hodnocení, recenze)

Nové drby a zvěsti z mcu: Definitivně je víceméně potvrzeno, že hlavním eventem téhle fáze budou seriál WandaVision a Strangeova druhá sólovka. WandaVision by skutečně měli pojmout Wandin ark z House of M, kdy Wanda zešílí a v téhle inkarnaci otevře jakousi blíže nezmíněnou bránu, která otřese základy reality. To sebou přinese nejrůznější nové hrozby, proti kterým by se Strange měl rozhodnout zakročit tím, že založí zbrusu nový tým hrdinů. A tím týmem by neměli být nikdo jiní než "Ilumináti". V rámci tohodle týmu by pak ve Strangeově sólovce měli být představeni Mr. Fantastic a Profesor Xavier. Pravděpodobně dojde i na další členy tohoto komiksového týmu. Každopádně to ustanovuje, že Mutanti už v MCU dávno existují, což zařazení Nových Mutantů do kontinuity MCU, přímo hraje. Takže uvidíme co naznačí trailer v pondělí. Tak jako tak Mr. Fantastic, Xavier a "Ilumináti" ve Strangeovi jsou jasní. Možná prý dojde i nanějaké to znovuzhmotnění kamenů nekonečna, které si mezi sebe členové tohoto týmu rozdělí a možná i někdo z mrtvých postav bude znovu vzříšen.

Kodousek

Kodousek (hodnocení, recenze)

Ratemus

Přesně, mě taky, Návrat prvního Avengera aka Winter soldier a Endgame druhé místo a třetí místo oblek z Prvního avengera s tím blembákem a brejlema. ❤

Ratemus

V civil war mi přišlo že na chvíli byl opět dobrý, správný mechanický vzhled, ale v infinity war zvlášť když se mu nasazuje na začátku, nechce se mi na to moc koukat. Však já souhlasím s tím aby ho vylepšoval, ale nepřijde mi to v posledních filmech jako že to je z kovu. Iron Man 3 si pořád držel i tu vizáš, i to vylepšování a posouvání dál, a vlastně se mi líbil i na chvíli v Endgame v pasážích 2012. A pravda že v Age of Ultron dali peníze na HulkBuster, takže se na ně zlobit nemůžu, to byl můj nejoblíbenější oblek. :D

Darren98

Je známo že mcu směřuje neustále kupředu, vše se v něm vyvíjí a mění. Bylo by divný kdyby měl neustále stejné brnění jako v jedničce a nevylepsoval ho. Mně se asi nejvíce líbil v civil war

na příspěvěk reagoval Darren98

Darren98 (hodnocení, recenze)

Pokud se jí líbí Iron Manovo brnění ve všech dílech tak bych ten tip na Ultrona nevyloučil, ale když vezmu v potaz Iron Manův oblek s tou mechanikou a vizáží v prvních filmech a spojím si to s Transformerama, tak mi tam Ultron k nim vůbec nesedí. Iron Man 1 byl ještě čistý Transformer styl, ale co já s ním mám problém od mého oblíbeného Age of Ultron, tak tam mi vadí právě že Iron Manův oblek odflákli oproti Avengers 1. A v dalších dílech mi jen přišel takovej uhlazenější a na tělo, samozřejmě ty nanočástice tam vysvětlovaly a nejspíš jsou jeho postavě pohodlnější, ale naprosto se mi z nich vytratilo to, co mám rád na vizuálních hrátkách Transformers. Víc to vypadá jak druh obleku Black Panthera a ne strojového obleku.

Vision se vrátí ve vlastním seriálu

Vision se vrátí ve vlastním seriálu