Městečko Rose Creek neustále ohrožuje banda lotrů bezohledného průmyslníka Bartholomewa Boqua (Peter Sarsgaard), který se v honbě za ziskem nezastaví před ničím. Zoufalí obyvatelé pod vedením Emmy Cullenové (Haley Bennett) se rozhodnou požádat o pomoc sedm mužů, pro které, stejně jako pro Boqua, žádné zákony neplatí. Nesourodá skupina pistolníků, hazardních hráčů a nájemných lovců se rozhodne nevinné lidi ochránit a zastavit Boquovo jednání. Během příprav na rozhodující souboj si těchto sedm najatých žoldnéřů postupně uvědomí, že v tomto případě půjde více než o peníze. (Forum Film CZ)

Diskuze

Castrator

Castrator (hodnocení, recenze)

Lacike

U Wáci je možné, že z jednoho profilu hodnotí vícekrát a doufá, že čím víckrát bude hodnotit, tím víc celkové hodnocení ovlivní. Wáce je svéráz. lemur01 hovoří za vše.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Castrator

Castrator (hodnocení, recenze)

Jsou vypsané sázky, z kolika svých účtů zWracoslav napálí tomuto filmu odpad? Jsou vypsané sázky, zda ty odpady napálí ještě předtím, než si film stáhne v kamripu? A co ty trumfy v ruce, které proti mně drží a ne je vynést? A co na to Jan Tleskač?

Tohle bude dobrý film. Jestli je pro vás dobrý Poslední muž zůstává. Uvidíte sami.

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Však se smějte. Pokud vám stačí, že ze staré klasiky udělali bezobsažný akční výplach, potom ok.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

mm13

mm13 (hodnocení, recenze)

Na čo už tí novinári neprídu: "A fun and surprisingly fresh Western that takes aim at Donald Trump's America."

Inak to podľa hodnotení (kladných aj záprných ruka v ruke) vyzerá na dobre natočený bezobsažný akčný výplach. (aj kladné ohlasy trvdia že: "The Magnificent Seven is Western "dumb fun," which works just fine with proper expectations." alebo "Fuqua's Magnificent Seven is Fast & Furious on horses -- The Wild Bunch for people who will never bother to see The Wild Bunch.")

Nič iné sa čakať nedalo, teraz už len nastaviť tie "proper expactations".

na příspěvěk reagoval GigaPudding

Lacike

Ale někdy je fakt smutný pustit si starej film pomalu z dob filmovýho pravěku a vidět tam tu hromadu nápadů a invence o kterých si ty dnešní digitální vocasárny můžou nechat jenom zdát.

Lacike (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Je to cool, obsadene multikulti drsniakmi a hra tam hip hop hap hudba. To si pis, ze to bude v cervenom. Rovnako ako tie detske komixy. Mladi to proste zeru a nebudu sledovat pôvodne ciernobiele neme filmy. Teda oni si ich urcite tak predstavuju. :)

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Lacike

Tak těch 9,2 se mi zdá přinejmenším podezřelých, ale co já vím třeba ne... Jestli bude tohle v červených číslech, tak je to konec kinematografie a definitivní potvrzení úpadku dnešního diváctva.

Lacike

To si piš, že jo! Na IMDb už svítí první zmanipulovaný hodnocení a upřímně těch 275% popularity mě docela vyděsilo, ale tak co už filmy jdou dlouhodobě do sraček za aplausu dnešního zjevně velmi nenáročného diváctva které patrně původní dvě zpracování ani nevidělo, takže vlastně čemu se divím, že jo...

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Tak jistě. U některých filmů si není až tak těžký domyslet výsledek předem...

Camulator

Camulator (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Hm, počkej až sem naběhnou "nerasisti" a vysvětlí ti, že to kritici chválí přece jen z toho důvodu, aby byli korektní!

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

ambron

tak néééé asi, ježiši někdo snad čekal něco jiného ? ohhh počkat čekal, už se nemůžu dočkat kina, až jim to vmetu do obličeje

na příspěvěk reagoval Camulator

(hodnocení, recenze)

A skonci to ako vsetky Fuquove filmy. nedoceneny. myslim trzby. ja nechapem. mne sa velmi jeho styl paci. jeho akcne filmy maju stavu. ked pozeram na nejakych avengerov alebo michaela baya, tak mi tie ich filmy pridu sterilne a bez zivota ako petriho miska po trojhodinovom rontgene. trailer je super. klasicky fuqua. fajnove prestrelky, napadita akcia, prostredie. uz teraz sa mi na to dobre pozera.

Pítrs85

Pítrs85 (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Všichni víme, že Tom Cruise je mimozemšťan :-)

GigaPudding: Děkuji za edukativní debatu o tom, že do kina se chodí za účelem sledování filmů (a když se zadaří, tak se při tom i bavit), já vím, proč tě mám v Oblíbených :-) Tak mi na to ještě něco odpověz, ať máš poslední slovo, a pak už na to fakt kašlem.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, GigaPudding

GigaPudding

GigaPudding (hodnocení, recenze)

Pítrs85

ne já nejsem pod vlivem, proto mi na rozdíl od tebe nedělá žádné potíže vypořádat se s tou úplně jednoduchou a jednoznačnou informací o tom, že se lidé chodí bavit do kina sledováním filmů :D

V pravé poledne čeká remake

V pravé poledne čeká remake

17.09.2016

Nová Zjizvená tvář má režiséra?

Nová Zjizvená tvář má režiséra?

11.08.2016

Ve Zjizvené tváři z roku 1932 sledoval Howard Hawks vzestup a pád irského gangstera Tonyho Camonteho. Ve Zjizvené tváři z roku 1983 sledoval Brian de Palma vzestup a pád kubánského gangstera Tonyho… (více)

PF 2016

PF 2016

24.12.2015

Mizerové se vrátí. A to hned dvakrát.

Mizerové se vrátí. A to hned dvakrát.

06.08.2015

Studio Sony oznámilo data premiér pro mnoho svých nadcházejících titulů. Určitě je potřeba zmínit novou verzi Sedmi statečných (23. září 2016), adaptaci Kingovy Temné věže (13. ledna 2017) nebo… (více)