Ďaleká budúcnosť. Pri prenose zmrznutých ľadových objektov zo spustošenej Zeme sa z jedného z ľadovcov vynorí Jason Voorhees a posádka lode má po chlebe. Desiaty diel hororovej série Piatok trinásteho. (POMO)

MM_Ramone

"Jason X", Jason Voorhees v ďalekej futuristickej budúcnosti, na vesmírnej lodi, kozmická vyvražďovačka... To predsa nemôže nikto brať vážne. Tak toto je teda poriadna hlúposť. Je mi zle z toho, keď vidím ako sprznili obrovskú, kultovú horrorovú legendu. Takýto trash shit  si tento horrorový slasher borec nezaslúžil. Pozrel som si tento titul viacej krát, ale nedokážem sa zbaviť pocitu, že je to celé jeden veľký, absurdný nonsens. Navyše aj sám Jason tu pôsobí dojmom zadýchaného, obtlstlého dôchodcu. A to čo z neho spravili na konci je úplna groteska. Takmer odpad! * ()

Morholt

No nemůžu si pomoct, ale já se docela bavil. Sám Jason ve vesmíru je úlet na entou a i když tenhle šílenej nápad nebyl využit naplno, našlo se tu pár věcí, který dokázaly zabavit, pár litrů krve taky vyteklo a nakonec jsem se i zasmál, když Jason začal otloukávanou se spacáky. No a navrch tu bylo celkem sympatické osazenstvo s několika hezkejma holkama a Peterem Mensahem. Podle mě neprávem podhodnocenej trash. 55% ()

LaciLC

Filmová hororová legenda 80s Jason Voorhees v budúcnosti, vo vesmíre, a to rovno v roku 2455 a vo filme zvanom Jason X??? NO, znie to prinajmenšom trochu divne. Ale prečo nie? Konieckoncov kto videl aspoň jeden diel Piatka trinásteho určite sa na tom bude baviť. Lenže označiť tento film za horor? Čakal som odpad!, nakoniec som dostal salvy smiechu a ani vôbec nevadí, že je to ešte blbšie ako všetky vzvražďovacie horory. ()

korbitch22

Skvělá komedie,která by měla možná i navíc,kdyby ovšem nebyl režisér na extázi,herci na houbičkách a scénárista prostě jen dement.Potenciál skoro až smrděl jistou kultovností,ovšem místo skvostného finále,kde by kurde ten program crystal lake nabídnul Jasonovi řádnou dávku obětí,on se mohl jako kurva machine trochu projevit a sympaticky rozčtvrtit pár komparzistů,tak se bohužel stane to,o čem jsem mluvil...herci na houbičkách,scénárista dement a režisérovi se po extázi udělalo zle,páč byl jen plná peří a chtěl rychle vypadnout na kafe,cigáro a sex s asitentkou produkce :-) ()

*CARNIFEX*

V živote som nevidel originálnejší spôsob poníženia kultovej hororovej postavy. Je to neskutočná pičovina! Dúfal som aspoň v nejaké to gore, ktoré by tomuto nápaditému slasheru výnimočne seklo, lenže celé je to v tak hlupej rovine, že tu skrátka niet čo poriadne hodnotiť. Inak popravde, keby na mňa spoza rohu vyskočil "Votrelec", asi by som dal aj druhú hviezdu :) no takto ... - 25% ()

• První snímek hororové série, který používá ve scénách zabíjení digitální efekty pro gore záběry. (gogos)
  • Natáčení probíhalo od 6. března do 30. dubna 2000 v kanadském Ontariu. (Stocki)

Carpenter je Psychopath

Carpenter je Psychopath

18.05.2005

Legendárny John Carpenter (na obr.) sa po štvorročnej odmlke vracia na scénu. Jeho najnovším filmom bude thriller PSYCHOPATH o bývalom agentovi CIA, ktorý je povolaný späť do akcie, aby zastavil… (více)