Reklama

Reklama

Catastrophe

(seriál)
Trailer
Velká Británie, (2015–2019), 9 h 52 min (Minutáž: 23–28 min)

Hudba:

Oli Julian

Hrají:

Sharon Horgan, Rob Delaney, Carrie Fisher, Ashley Jensen, Jonathan Forbes, Tobias Menzies, Daniel Lapaine, Sam Spruell, Deborah Rosan, Mark Bonnar (více)
(další profese)

Série(4) / Epizody(24)

Obsahy(1)

Američanovi Robu Norrisovi se podaří během krátké společné známosti a 25 spontánních milostných aktů přivést Irku Sharon Morrisovou do jiného, požehnaného stavu. Když se Rob tuto novinu dozví, rozhodne se, že sedne do letadla směr Londýn a postaví se této výzvě čelem. O tom, že se tento pár společně řítí do jedné katastrofy za druhou, napovídá už název této nové, velmi ceněné a úspěšné komediální série, kterou napsala ústřední dvojice Rob DelaneySharon Horgan. (geklon)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (29)

Matty 

všechny recenze uživatele

„You had the female response which was to go nuclear and try to destroy our family. I'm having the masculine response, which is to bury the pain and jerk off in the basement rather than touch you.“ Po třech sériích stále jeden z nejvtipnějších, nejkousavějších a nejpravdivějších seriálů o moderních vztazích, stejnou měrou zohledňující mužské i ženské hledisko. Skvěle napsané postavy, situace odpozorované ze života, neskutečná kadence hlášek, které si budete chtít zapsat. Jestli vás zajímá, co obnáší vážná známost a rodinný život, pusťte si to, ať víte, do čeho jdete. ()

kulyk 

všechny recenze uživatele

Serou vás nakašírované držky a nereálné dialogy, ať již přepnete, kam přepnete? Leze na vás střednověk a zjišťujete, že jste celé mládí prováleli, prochlastali, proprcali nebo prošňupali, a nyní nemáte nic než vyhnilou nosní přepážku, játra zalitá jantarem a prověšené gonády? Tak právě pro vás je určena Katastrofa. Stejně tak, jestli hledáte frázi, díky které nebudete mít potřebu nakráčet se vyzvracet či si zaomdlévat k porodu svého bejbátka. ,,Viděl jsem porod mého syna a to byla kurva válečná zóna! Víš že se při porodu poserou? Já to viděl. To bych ti fakt nepřál. Nikdy bys jí to neodpustil. To, že uvidíš, jak se malej trol řítí z frndy tvý ženy na vlně hoven... jedna tvoje část jí to bude dávat za vinu". Prostě příběhy čtyřicátníků, co omylem zamění šprcku za další lahev a v následcích dohánějí vše, s čím již nepočítali. ()

Reklama

ReneeS 

všechny recenze uživatele

Takhle dobrý pilot jsem už dlouho neviděla. A i když další díly nezvádly udržet tempo toho prvního, pořád to stálo za to. Svižné, vtipné a velké plus za fakt, že komické scény nevyznívaly trapně, jak se až příliš často v podobných seriálech stává. Navíc, ze všech divných komických kamarádů všech možných hlavních hrdinů, Mark Bonnar byl příjemně znepokojivý charakter. ()

jhrasko 

všechny recenze uživatele

Závislosť....tak živé, šťavnaté, akurát smutné a unavené, životom, vzťahom, rodinou, deťmi, rodičmi, ktorí starnú...okolnosťami, ktoré život a všetko okolo prinášajú....závislosť....chcel by som viac, sledovať, ako si Sharon a Rob žijú...jej i jeho frustrácie, boliestky, radosti, ich chémiu....dokonalú...dokonalé....milujem....chcel by som viac.... ()

ScarPoul 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Plné pamätných postavičiek. Veľa fuckov. Trocha toho náhľadu ako to funguje vo vzťahoch, ktoré sú trocha menej tradičné, je tam princezna Leia a má to sympatické duo. Príjemná vzťahovka, ktorá sa systematicky dostáva pod kožu pričom to hraje na tradičný vzťahový humor. 1. séria - 90% Sympatický pár zostáva ale údernosť vtipov a charakterové posuny sú tentokrát miestami kostrbatejšie. Možno je to len tým, že si ten manželský život s deťmi ešte neviem predstaviť. Každopádne stále vysoká kvalitka. 2. séria 80% Nemá to už ľahkosť prvej série. Mám pocit, že sa to viacej zamotáva a rozuzlenie nejakých vedľajších vzťahových línií stále v nedohľadne. Delaney a Horgan sú ale vo svojich úlohách výborný. A samozrejme aj Carrie Fisher. Podobne ako druhá séria. 3 séria - 80% Som fanúšik. Samozrejme, že som. Delaney a Horgan sú vo svojich postavách fantastický. Baví ma to a ukazuje to všetky tie vzťahové nuansy také aké sú. Má to vtip, má to aj vážne scény a finále je fakt krásne. Myslím si dokonca že v tomto seriáli bola omnoho krajšia rozlúčka s Carrie Fisher než v samotných Star Wars. Síce nie také dobré ako prvé dve série ale drží si to svoj štandard. Najlepší vzťahový seriál vôbec. 4. séria - 80% ()

Galerie (101)

Zajímavosti (2)

Reklama

Reklama