Vánoční crazy komedie. Pátý díl úspěšné série se značkou Kameňák opět sleduje neskutečné karamboly kolem starosty Pepana, který tentokrát opravdu nemá klidný adventní čas. Zdá se, že Kameňákov neproslaví, protože nepřející občanští aktivisté mu zhatili plán – postavit obří skokanský můstek na nedaleké hoře Říp. A to si přímluvu obstaral osobně u samotného pana prezidenta! Zázraky se však dějí, zvláště o Vánocích, a prezident ve finále jako vždy překvapí. Než ale dospějeme k happyendu, u kterého se dojme celý Kameňákov i celé lidstvo, zažijeme během čtyř adventních týdnů typický kameňákovský mumraj. (Indigo Film)

Diskuze

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

Kobain

takze tebe hovori kvalitny film leda tak hovno ..... o Bergmanovi a Fellinim si este v zivote nepocul, ze jo?

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

Jasně, že minimálně půlka to neviděla a dává odpad z principu :-) Pak zase ta druhá dává z principu 5* a taky to neviděla :-) Výsledek je pak celkem objektivní hodnocení, řekl bych :-) Hodnocení těhlech filmů mě nepřestává bavit. samozřejmě, že do kina na to kromě sado maso jedinců nikdo z rozumem vlézt nemůže.

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Bluntman

Hele, tomu nevěřím. Jako ok, naprosto chápu, že třeba ty a pár dalších to vidí na novinářský projekci. Ale fakt nevěřím tomu, že existujou tak natěšený hateři, který si na to koupí lístek do kina, aby tomu mohli dát odpad. Nebo mi chceš tvrdit, že těch 114 hodnotících jsou  zaměstnanci kin, hateři a novináři?

na příspěvěk reagoval Wacoslav1, Apolskis

Kobain

Kobain (hodnocení, recenze)

Tak lidi tomu dávají odpad, protože se cítí dobře ve stádu. Samá retardovaná ovce bez vlastního názoru bééé-)))

na příspěvěk reagoval Apolskis, Martin741