Her Name Was Torment

USA, 2014, 50 min

Režie:

Scénář:

ricci.s

Nízkorozpočtové snuff / torture porno. Experimentálna forma, ručná kamera, väčšinou B/W, na toto veľký talent netreba. Vlastne sledujeme videonahrávky ženskej v maske, ktorá umučí chlapíka, pričom si postupne zbiera jeho orgány. Čo tu máme... vybratie oka, znetvorenie (fajnová maska), vybratie čriev a sexík s kostrou. Celkom fajn pre skalných priaznivcov "samoúčelného" subžánru, aj keď som už na túto tému videl aj väčšie extrémy. Veľké plus - stopáž! ()

Dellamorte

Príliš seriózně snuff tvářící se snímek, který nabyl své trapnosti sileným podáním "ukrutného" mučidla, ktoré v bonusoch k podobným snímkom sú bežnou výbavou. Ty nehty a maska a vlastně vše kolem bylo, je a bude. V podvědomí cítím obavy z pokračování ( myslím 2ku). Dúfam, že Dastin nepochová, čo,Jörg načrtol, Lucifer namokval a uletená obec sa snáď dočká třetího Krále. Takči tikitak, u mňa bezvýživná pivniční záležitost. 2- ()

*CARNIFEX*

Mladá, nekrofíliou posadnutá žena, jedného dňa unesie do svojho príbytku neznámeho muža, ktorého následne formou mučenia vystaví neznesiteľnej bolesti. Jej jediným cieľom je pritom dosiahnutie pocitu uspokojenia. Nízko-rozpočtový, amatérsky, čiernobiely torture porn snímok, ktorý nedisponuje žiadnym dejom či príbehom, pričom v divákovi môže vyvolať akurát nechuť do jedla. Pred nedeľným obedom by som tento nekrofílii venujúci sa horor neodporúčal sledovať. Vzhľadom k nie najkvalitnejšie spracovanému gore (aj keď snaha sa uprieť nedá) však vo mne nezanechal žiadne pocity - 30% ()

pornogrind

Určitě největší slabinou ( jak už tady padlo ) je gore. Hned úvodní trhání nehtů bylo hodně trapný a já si říkal,že to bude průser. Nebo třeba vydloubávání oka. Nic novýho, ale když už to tam tvůrci chtějí mít, tak by to oko mohlo vypadat trochu realističtěji. A tak je to se vším. Navíc opravdu žádná inovace ani nic novýho ( v mučení ) co by jsme neviděli už někde jinde a v daleko lepším provedení. Taky mi nesedělo, že mučenej týpek skoro neřve ( nechápu ). Na druhou stranu mi, ale sedla černobílá kamera. Ikdyž sem tam naskočí i barvičky. A to třeba při sexuálních hrátkách s mrtvolou. Taky se mi líbila scéna kdy záběr je černobílej a jenom oči mučenýho týpka září jasnou modrou barvou. Hned bylo jasný co přijde. Po zvukové stránce se tenhle kousek taky podařil. Škoda absence nějakýho příběhu, ale nadruhou stranu je výhodou stopáž.Závěrem - nic převratnýho, ale určitě má tenhle kousek něco do sebe a svý příznivce si najde. Slabší průměr. ()

Rathalos

Dalsi pocin od rezisera Dustina Millsa a opat slabota,amaterska sracka,ktora sa snazi u cloveka vyvolat pocit nejakeho znechutenia,ale to sa vobec nepodari,vobec to nevyzera realne,umelina prvej triedy,jedna hviezdicka za snahu...:-) ()