Když mladý ambiciózní právník Ben Cahill (Josh Duhamel) přebírá kauzu jedné významné farmaceutické firmy, netuší, jakému dramatu bude muset čelit. Stane se nechtěným aktérem nemilosrdného boje mezi zkorumpovaným šéfem firmy Arthurem Denningem (Anthony Hopkins) a jeho obchodním partnerem Charlesem Abramsem (Al Pacino). Ben se ocitá ve smrtelném nebezpečí a pokud chce přežít, bude muset co nejrychleji odhalit pravdu. (Magic Box)

Saxos

Zmatek nad zmatek v tak nudném zpracování, že bude úspěch, že neusnete i ve stoje. Zápory: tak očividné zvraty jen tak někde neuvidíte; lákačka na duo Hopkins a Al; tohle ani na levné DVD. Update rok 2023: ještě jedna stopážově velmi dlouhá zkouška, ale hodnocení zůstane stejné. Šit to není, stejně blé. ()

DonBraso

Těhle filmů s lechce ponurou atmoškou v thrillerovém kabátku není zrovna už moc a ještě když člověk mrkne na casting,tak jako fanda Ala si to pustit zkrátka musí.Je zvláštní,že mi vcelku to rozložení postav dost vyhovovalo,kdy starý veteráni jsou tu spíše jen tím pozádím a všechno se to hrne na dvě ženský a průměrného Josh Duhamela.Náměť určitě není nic nového pod sluncem,ale jak jsem psal,jsem rád,že vůbec je.Co je bohužel průser,že Shimosawa chtěl trochu experimentovat a odlišit průběh a look filmu.Jsou tam dvě scény který jsou tak neskutečně kravský,že si říkáte proč tam jsou.Jako zalepit si lepidlem ránu na břiše je vážně někam spíše do parodie,než do seriózního filmu,kterým chce být,ale scenář občas dělá jednu ďouru ke konci za druhou a chce vymodelovat moment velkého překvapení.To se všechno dá nějak snést,zvraty jsem čekal,ale bohužel je to stále jen průměrnou třešinkou,která je ze strany už silně okousaná.Popravdě z tohohle filmu mohlo vzejít mnohem více,možná právě takové zklamání pro ostatní.Když řeknu,že v jeden moment jede kameraman takovou elipsu na detail,tak už víte čím chtěl Shimosawa upoutat.Chtělo to bohužel osvědčeneného režiséra,protože herce na to měl. ()

Jara.Cimrman.jr

"V právu žádná pravda není. Všichni lžou." Již dávno vím, že pravda v právu nikoho nezajímá. Důležité je pouze to, kdo má dražšího právníka, neboť ten za svůj honorář dokáže vymyslet daleko lepší pravdu. O to tu tady však nejde. Tady jde o to, že mladý právník chce ulovit velkou rybu a myslí si, že mu to projde. I nepříliš zkušený filmový divák by mu v té chvíli nejradši pošeptal do jeho pečlivě depilovaného ouška, že on i jeho rodina asi budou mít problémy, ale říkejte to dravci, který má v ruce flešku a neváhá s ní machrovat. Já jsem se přitom tedy nenudil, na pár známých tváří jsem radostně zamával, nevadilo mi, že se děj několikrát zvrátil, ale hlavnímu jelimanovi jsem přesto moc nefandil. Padouši byli totiž o dost zábavnější než on. ()

slunicko2

Těžkopádný akční thriller. Hvězdičku navíc za obsazení: 79letý Anthony Hopkins (šéf farmaceutické firmy Denning), 76letý Al Pacino (Benův šéf právnické kanceláře Abrams), 44letý Josh Duhamel (právník Ben), 28letý Glen Powell (Benův kamarád, právník Doug) a 46letý Byung-Hun Lee (účetní, nemocný asijský vrah). ()

TOPmoovie

je to spracovanim ****. defekti co tu davaju ** a nizsie..su typicky vyplod chorej csfd, ktorej bodovanie a preferovanie par uzivatelov pomocou primitivneho systemu bodovania , nici normalne hodnotenia. je to uplne ok film, vyborny. kazi to iba predzavercna scena s alpacinom, uplne zcestna , naivna. zaver to trochu napravuje. ()