Co kdybyste na změnu absolutně všeho měli jen jeden den? Samantha Kingston (Zoey Deutch) má vše, super kamarády, úžasného přítele a zdánlivě dokonalou budoucnost. Najednou se ale vše změní. V důsledku jedné osudové noci mizí  budoucnost Sam v nedohlednu. Odsouzena prožívat stále dokola jeden a ten samý den, začne si klást otázky, jak perfektní její život ve skutečnosti byl. Kromě odkrývání pozadí tajemně přetrženého života musí zároveň odkrýt tajemství, která ukrývají její nejbližší. Cílem Sam se tak stává odhalit, jak je možné během jednoho dne změnit zdánlivě pevně nastavenou budoucnost. A to nejen tu vlastní, nýbrž i svého okolí. Předtím, než její čas nadobro vyprší. (XXXXXXXX)

Xmilden

Zpočátku pro mě absolutně nezajímavá záležitost. Sledovat skupinku holek, které se připravují na večerní párty, fakt nepovažuju za něco bez čeho bych se neobešel. Samozřejmě jsem tušil, že se dočkám Hromnicové zápletky. Musím říct, že film se stále lepšil lepšil, až se zlepšil. Na Zoey Deutch se příjemně koukalo a nakonec se film snažil vytrysknout i nějaké ty emoce. 55% ()

dubinak

Zajímavý námět, který ovšem zůstává ze všech stran nevyužit. Dějově je to totiž velmi velmi slabé, co se týče dnu, který má prožívat hlavní hrdinka stále dokola, je to v podstatě nuda, protože se jedná o běžné středoškolské problémy, falešné přátelství, šikanu a následné uvědomění. Je to plné klišé a zkrátka se dalo vymáčknout víc. Závěr je zbytečně obyčejný, čekala jsem víc. Nemůžu to ale poplivat celé, má to světlé momenty, docela to zaujme hereckými výkony a stopáž uteče. ()

misterz

Rozhodne nemôžem snímku uprieť snaživosť. Technická stránka nebola vôbec zlá a v rámci svojho rozpočtu dosiahla vysokú úroveň. Oslovila ma hlavne kamera. Ani herci neboli najhorší a žienky tu boli mimoriadne pekné. No vzhľadom na výborný a mne veľmi sympatický námet som čakal niečo zmysluplnejšie a pointovo prepracovanejšie, hlavne ten záver sa mi zdal dosť odbitý, skrátka niečo tomu po obsahovej stránke ešte chýbalo. Bavilo, no nenadchlo. Lepší priemer. 65/100 ()

Cheeter

Celkem běžný motiv časové smyčky. To už jsem párkrát viděl a myslím, že ještě několikrát uvidím. A pokud je to dobře provedeno, jako třeba v Edge of Tomorrow, tak pak to stojí za to. Tady chybělo absolutně vysvětlení, proč se tomu tak dělo. Nějaký vysvětlení, proč se smyčka stala. To dost film srazilo. Nevadí, že jde o obyčejnou věc. A cílem je ukázat, že člověk má být dobrý. Jde o dobrou příčinou a následek. Ne jako Kafka. A taky si tvůrci mohli odpustit to klišé moudro na závěr. Bylo bez něj lépe. ()

tom.nosek

Obsahuje spoilery. Na Hromnice o den více na střední škole, který přechází mezi teenage komedií, teenage dramatem a mysteriózním thrillerem. Co z toho může vzniknout? Díky dobrým, uvěřitelným hereckým výkonům všech zúčastněných to nedopadlo zase až tak úplně zle (i když ten věk do 19 let jsem jim teda nevěřil, Zoey Deutch i Halston Sage vypadají spíš na 25 než na nějakých 17-19). Námět je sice okoukaný, ale zajímavý. Prostředí je sice extrémně okoukané, ale s daným námětem je to zase zajímavá kombinace. Mezi klady filmu kromě dobrých hereckých výkonů patří soundtrack a věrohodné podání teenage amerického života. Jestli je reálný, to těžko říct, nejsem americký teenager, ale věřím tomu, že docela ano. Naopak nejvíce dolů film táhne uhozený děj na začátku, kdy vidíme čistou teenage komedii, která se zničehonic změní v teenage drama, když začnou na jejich šikanovanou spolužačku vylévat pití. To mi přišlo trochu moc extrémní a nemuselo to tam být až tak explicitně. Bylo očividné, že se v nás autoři snaží probudit city. Podobně nepříjemný je i konec, u kterého se autoři snažili o něco hlubokého. Ta poslední iterace ale není ani zdaleka tak logická, jak se ji autoři snaží vyjevit - Sam (Zoey) prvně řekne klukovi, že ho miluje, a pak uteče pryč. Jako ten kluk je taky dobrej stalker, ale ona je trošku mimo. No a pak se nechá přejet autem. Milá Sam to v tomhle měla mnohem jednodušší než Bill Murray, protože Bill Murray se zkoušel zabít hned ze začátku, a Hromnice by tak skončily ani ne po hodině. Závěrečný dialog: "Sam, you saved me," "No, you saved me," je pak dost špatná snaha o nějaké vážné zakončení. Já se u toho, místo pravděpodobně chtěného zamyšlení se, začal smát. ()

• Natáčení probíhalo od 16. listopadu 2015 do 29. prosince v Kanadě v provincii Britská Kolumbie. (ČSFD)
  • Celosvětová premiéra proběhla 21. ledna 2017 na filmovém festivalu Sundance v USA. (ČSFD)